Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 03 maja 2024 23:58:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 481 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 maja 2012 21:15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28018
KoT pisze:
płyta zlewa się w jeden nudnawy utwór


a ja daję spokojnie ****
pewnie, że można by wyrzucić ze dwa numery (tylko które? - muszę się namyśleć*), ale ogólnie pasują mi te dźwięki i ten ryk
nawet długość utworów mi nie przeszkadza :)
problemem bywa rzeczywiście intensywność całości
można też powiedzieć, że wiele patentów już słyszeliśmy, ale ogólnie dla mnie jest dobrze, ma ta płyta coś w sobie

_________________________________________________
* The Lightbringer? :rabbit:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 maja 2012 00:12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 marca 2008 09:52:59
Posty: 6
KoT pisze:
Ja tam lasta nie czytam ale też na paru koncertach byłem i jak publiczność jest zajarana koncertem to raczej po wykonaniu przez zespół ostatniej piosenki klaszcze i wywołuje zespół na bisy... Jak jest czad to bisów może być więcej niż jeden...


No paczpan, ja byłem zajarany na ten koncert przenajbardziej chyba w życiu, ale śledziłem setlisty występów na tej trasie, byłem przygotowany, że więcej bisów nie będzie i po ponownym zejściu Zespołu ze sceny - przyznam - nie trwałem na sali, nie klaskałem, zakładając, że WIĘCEJ NIE BĘDZIE i tyle. Może i racja, może i czebabyło...

Jeszcze sobie tylko dodam, że mię absolutnie oczarował Pan Goerdie, niesamowicie ogląda się kolesia, o ymydżu Wuja Włodka rencisty, który wyczarowuje tak przeniezwykłe dźwięki z takim przeuroczym ZBLAZEM, tak jakby zupełnie OD NIECHCENIA... No MISZCZ, klękajcie narody!

I jeszcze jeszcze dodam, że "z NOWYCH" rozkoorwiło mnie RAPTURE, "ze starych" - Turn To Red i Chop Chop oraz oczywiście PSSYCHE na trzy wokale.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 maja 2012 08:05:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4936
Skąd: Biadacz
Ja jestem prosty chłopak - jak mi się podoba to klaszczę, a jak nie to nie klaszczę... Na tym koncercie dużo klaskałem... Dla mnie oczywiste jest, że jak się publice podoba to są owacje - im głośniejsze tym się bardziej podobało... Ja tam byłem na paru koncertach na których była kilkuminutowa owacja także niespodziewane bisy...

Mi na koncercie chyba najbardziej podobał się The great cull no i cover Bez końca Siekiery ;) no ale generalnie jak już była mowa słabych punktów to nie było... repertuar bardzo fajny.

pozdro..
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 maja 2012 09:20:13 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
A zwróciliście uwagę na dźwięki wprowadzające w koncert? Były to dwie sekwencje: pierwszej nie kojarzę, ale była bardzo piękna, natomiast druga to ta, o której pisałem kiedyś w tym miejscu niezmiennie robiąca na mnie duże wrażenie:
Erkej pisze:
Doktor Harford wchodzi w masce do tajemniczego pałacu, gdzie trwa niesamowity obrzęd. Młode półnagie kobiety w kręgu, a pośród nich mistrz ceremonii... Setki ludzi w maskach... Do tego wspomnienia sceny z filmu "Oczy szeroko zamknięte" z Tomem Cruis'em i Nicole Kidman pobudza mnie diaboliczna muzyka, która w filmie towarzyszy opisanej scenie, a właśnie słyszę ją na koncercie z głośników.

Killing Joke robi na mnie cały czas kosmiczne wrażenie. W tym roku ma szansę przebić go chyba tylko Dead Can Dance w Kongresowej... Ale to zupełnie inna bajka. Póki co, rehabilituję kolano, bo we wrześniu Wembley Arena, a na niej trójca Killing Joke, The Mission i The Cult. Może tym razem nic sobie nie urwę i nie złamię. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 maja 2012 11:39:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...wlaśnie znowu słucham MMXII....brzmienie ! brzmienie ! :D drugi numer ! czy to ten miał przypominać statek ?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 maja 2012 00:36:07 

Rejestracja:
pt, 23 października 2009 19:28:44
Posty: 27
"Statek" to pierwszy utwór - pole shift - ta spokojna część...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 maja 2012 12:41:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Erkej pisze:
A zwróciliście uwagę na dźwięki wprowadzające w koncert?

Kolega podczas tych dźwięków szturchnął mnie i powiedział "Blade Runner". Bezwiednie potwierdziłem, choć nie mam pojęcia czy to faktycznie dźwięki z tego filmu.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 maja 2012 12:57:52 

Rejestracja:
ndz, 16 maja 2010 02:45:44
Posty: 229
Z tego autorstwa Vangelisa i była chyba jeszcze jakaś inna kompozycja może nawet Colemana


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 maja 2012 20:07:43 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
Kompozycja, o której ja mówię, podczas której Killing Joke wyszedł na scenę, to "Masked Ball" Jocelyn Pook.
W filmie "Oczy szeroko zamknięte" utwór został wykorzystany w ten oto sposób.
Zawsze mam ciary, gdy słyszę te dźwięki na początku ich koncertów.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 maja 2012 01:32:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
Sygnalizuję, że "In Cythera" pojawiło się... na liście Trójki.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 maja 2012 01:54:01 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
Ja już trzy tygodnie głosuję...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 maja 2012 02:09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
Mi wcześniej umknęło, pewnie dlatego, że sobie listę odpuściłem... W tym tygodniu nadrobię :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 lipca 2012 22:17:18 

Rejestracja:
ndz, 16 maja 2010 02:45:44
Posty: 229
http://muzyka.onet.pl/newsy/rock/zagina ... omosc.html

W sumie to robi się irytujące najpierw killing joke zamierza grać ekskluzywny koncert w londynie za 200 funtów w którego cenie są uściski i picie drinków z zespołem a teraz powtórka z 1982 . Wydaje się ,że powinni zrezygnować z tej trasy bo Coleman najwyraźniej nie ma ochoty na jej granie . A może wie o czymś o czym my nie wiemy tj. koniec świata 1982-2012 ?
W każdym razie mam nadzieję ,że wszystko z nim w porządku i potrzebuje odpoczynku (albo szuka natchnienia wzdłuż lini nazca :mrgreen: ) i nic poważnego się nie stało (oby ).

Z lepszych wieści Death And Ressurection Show w końcu trafi do kin i naszych domów blisko 3 godzinny film będzie miał premierę gdzieś jesienią :)

A i najlepszy był komentarz perkusisty Ministry "Myślałem ,że Al Jurgenson jest zwariowany... myliłem się "


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 lipca 2012 22:51:55 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
:shock:
To wszystko jest jakiś total. Mam bilety na koncert w Londynie...
Jaz wróć, do jasnej cholery. Koniec świata dopiero za kilka miesięcy...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 sierpnia 2012 19:49:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Jaz się odnalazł... Na Saharze zachodniej :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 481 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group