Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 09:20:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 stycznia 2006 00:36:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Podobno Pudelsi mają nowego wokalistę...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 stycznia 2006 00:41:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Ryhu Ryhu, ja tylko w kwestii formalnej, Ty myślisz, że autorem tekstu utworu "Bema pamięci żałobny - rapsod" jest Maleńczuk?!
Może za kilka dni wpiszę się tu przede wszystkim o Homo Twist, który najlepiej znam spośród wcieleń Maleńczuka, ale na razie ograniczę się do stwierdzenia, że ten kawałek jest jedną z lepszych przeróbek w historii muzyki w ogóle.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 stycznia 2006 01:42:36 
Nie myślę :) Tekst jednego z wieszczy, a pierwotne wykonanie bodajże kobieta [Nie Man ;)]. Wynudza mnie kompletnie. Choć tu w odróżnieniu od Wampira czy innego 'Hożego Ambrożego', jest w miarę sensowny element muzyczny.
Ale i tak stawiam tezę że zrealizowany tylko dla próżności autora, jak jakiś hoży ambroży.
Właśnie przeczytałem wywiad dla GAzety z Maleńczukiem (z forum Maleńczuka ;) i podstawowe wrażenie mam że syn Edwarda odpowiadał na odpierdol, za to nowej płytki bym chętnie posłuchał. Titusowi się na koncertach Acidów za bardzo nie chce pokazywać umiejętności, ale umie to na pycie zrobić.
Za to wywiad w Przeglądzie całkiem konkret, a kilka myśli mi się spodobało:
Cytat:
Kiedy patrzę, jak zwalniają 200 agentów specjalnych, to jestem przerażony, gdzie ci ludzie z wywiadu wewnętrznego pójdą pracować. Choćby byli nawet najtwardszymi komunistami, trzeba ich tam trzymać aż do śmierci, bo to jest elementarna gwarancja bezpieczeństwa


Cytat:
- Ale ta popkultura, z którą miałeś romans w „Idolu”, jest bardzo tandetna.

– Ale wiesz, jak to jest – telefon ciągle dzwoni. Józefowicz chce, żebym mu zrobił sylwestra, „Viva!” chce, żebym zrobił duet z Katarzyną Figurą. To są często kwoty, przy których trudno odmówić.

Najtrudniejszy bunt jest dziś przeciwko mamonie i ten diabeł cięższy i my wszyscy przed nim, a im wyżej zajdziemy tym więcej będziemy mieć szans na kasę

Cytat:
Kiedyś Jimi Hendrix czy Black Sabbath to też była popkultura, a teraz mamy Jennifer Lopez. Ja w świecie popkultury wolę iść drogą Hendriksa.


A młodym muzykom chcę dać jedną radę: ludzie, oprócz obsługi komputera i wyzwalania dźwięków z gotowców za pomocą klawisza enter opanujcie jakiś prawdziwy instrument, żebyście mogli dalej grać, gdy wam wyłączą prąd. Bo naprawdę nie wiadomo, kiedy znów wylądujemy w jaskiniach. A wtedy komputer na nic się nie zda, a z gitary przynajmniej zrobicie łuk.
:lol: :lol: :lol:

Dobry, czy zły. Na pewno ciekawy. Jest co komentować.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 18:25:40 
Cytat:
Pan Maleńczuk
Maciej Maleńczuk, fot. K. Kozłowska /Machina
Przeszedł na islam, chwali Kaczora, lubi Rydzyka. Twierdzi, że dużo wy... chodzi po mieście i on sam też powinien się izolować.


Przyznaje, że nie wypada być szczęśliwym. I że czasem musi dostać w mordę .

Machina: Uważa się, że nawet z tym co posiadasz wewnątrz, nie wyróżniłbyś się aż do tego stopnia, gdyby nie twój image.

Maciej Maleńczuk: To wszystko jest siłą montażu. Gdybym na co dzień chodził w różowym garniturze, to ten garnitur byłby brudny jak świnia. Rozgraniczam te dwie rzeczy. Nie należę do ubraniowych czyściochów. Taką mam naturę.

Czy cały czas czujesz się członkiem krakowskiej Bohemy ?

Jestem Bohemą, ale Bohema mnie nie chce, a ja nie chcę jej. Jestem więc taką jednoosobową Bohemą chodzącą po mieście.

Jaki jest tego powód? Zazdrość?

Przytoczę cytat z filmu "Sztos" - "Za dużo wyj... chodzi po mieście". Żeby mieć jeszcze dobrą opinię.

Zatem jak w swoim mieście gasisz pragnienie rozrywki?

Nie daj Boże, żebym tu zaczął imprezować. Nikt tego nie chce. Muszę się izolować, bo jestem niebezpieczny dla otoczenia.

Zażartowałeś, że Dyrektor Ojciec Rydzyk mógłby nadać w swojej rozgłośni pieśń "Madre de Deus", nad którą pracujesz. A może uważasz to za realne?

Mam specyficzny stosunek do Pana księdza Rydzyka. Lubię go, ponieważ on rozwala od środka to, czego my nie możemy rozwalić od zewnątrz. Przy całym moim satanizmie, uważam księdza Rydzyka za mojego sprzymierzeńca, bo pomaga mi w tej samej robocie.


Dlaczego nie pozwalasz nikomu tworzyć twojej historii, nagrać o tobie filmu czy napisać książki ?

Bez przerwy ktoś z tym przychodzi, więc już nie byłbyś pierwszy. Przy sztuce, jaką uprawiam, jest to środek mojej działalności. Wszystko, czego się nauczyłem, nabyłem na scenie. Wcześniej nie było czasu na naukę. Musiałem wielokroć dać dupy, żeby w końcu przestać jej dawać. Tak samo jest z aktorstwem. U mnie wszystko idzie wolniej, niż u normalnego człowieka. Jestem głęboko opóźniony w rozwoju.

za: http://facet.interia.pl/news?inf=731453

Podkreśliłem śmieszny wątek.
Być może Maleńczuk mam kompleks Villona?
Miał tu być komentarz polityczny, ale sie powstrzymałem.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 16 czerwca 2006 23:06:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
Maleńczuka wrzucam do tego samego worka do którego wrzucilem np. Marylina Mansona albo Lyndona ( Rottena ) a worek nazywam - " nie głupi skurw%$#%#$yn"

a pozatym lubie nawet jego wokal... szczegolnie w bema pamięci rapsod żałobny' wogole live after death bardzo fajne płyciwo...

mialem też przyjemność :?: porozmawiać z nim chwilę ( hjehe nie wiem czy był pijany czy nie ale mówił mi że mogę zostać poetą ale równie dobrze mogę nim nie zostać ) no ale fajna była okazja bo w jakims krakowskim ogródku na kazimierzu puszczali film GOLEM zaś maleńczuk z jakims dwoma kolesiami podrGrywali na dziwnych instrumentach do tego... Maleńczuk czytał też tłumaczone z niemickego texty i fajnie to brzmiało ! bardzo pozytywny klimat ;][/b]


Ostatnio zmieniony ndz, 18 czerwca 2006 14:30:45 przez stiw, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 17 czerwca 2006 11:12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 14:08:39
Posty: 857
Skąd: Shire
Maleńczuk.. muzyka nie najgorzej chociaż podobnie jak Natalia nigdy za Nim nie przepadałem. Zgodzić się trzeba... jak dla mnie to pozer i właśnie taki pseudofilozoficzny.. ludek...

_________________
wiatr jest szary a księżyc zielony.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2006 00:20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
séamas. pisze:
pseudofilozoficzny

własnie :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2006 12:03:35 
stiw pisze:
maleńczuk z jakims dwoma kolesiami podrywali na dziwnych instrumentach do tego

No, no Stiwi, ja bym w tego poetę przesadnie nie wierzył ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 28 sierpnia 2006 20:50:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Byłem w sobotę na koncercie Homosiów. Ustawienie nagłośnienia kompletnie zepsuło mi odbiór tego co działo się na scenie. Słychać było jedno wielkie dudnienie basu Titusa, gitary Maleńczuka mało przez to było, perka Dominika coś tam pogrywała. Jednym słowem syf. Zniesmaczony jestem a szedłem na koncert z wielką chęcią :|

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 sierpnia 2006 10:14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
:O

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony pt, 21 lutego 2014 22:22:34 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 sierpnia 2006 12:55:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Hmm może Ty masz po prostu mniejsze wymagania :wink: Na dodatek powiem, ze byłem na ich koncercie w lutym (?) w Piwnicy 21 i tam wszystko grało tak jak miało...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 sierpnia 2006 13:55:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
:O

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony pt, 21 lutego 2014 22:22:54 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 sierpnia 2006 23:02:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Bardzo udany wyjstep! Po 8 latach niewidzenia zespolu alive. W Warszawu na dworcowym dachu. I wcale nie dlatego, ze na dachu. Akurat pomysl umieszczenia muzykow na budynku skutkowal niepotrzebnym umniejszeniem efektow dla oka. No ale tu nie o wizualizacje chodzilo. Ten glos, TEN Glos!!!! Z naglosnieniem MUSIALO byc dobrze, a nawet bardzo dobrze, skoro Glos dochodzil czysto, wyraznie, bez zaklocen. Barwny i zmyslowy. Miesisty!! Malenczuk spiewa mowiac. A mowi spiewnie. I to lubie.
Tworczoasc HM jest mi znana w baaaardzo okrojonej czesci. Wiekszosc zagranych kawalkow zaprezentowala sie dosc metalowo :D. Ciekawam, czy na plytkach ma sie sprawa podobnie. Sie niebawem przekonam nausznie!

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 sierpnia 2006 19:32:59 
Głos w miarę, akustyka do bani, ale małe wymagania ma DB Pani ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 sierpnia 2006 21:51:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Napiszcie, proszę, co grali? Jaki repertuarr?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group