Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 28 lipca 2017 17:59:45

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2015 21:45:30 
Awatar użytkownika

No i brawo :)

PostWysłany: wt, 14 lutego 2017 22:24:11 
Awatar użytkownika

Depeche Mode zawsze było dla mnie klasycznym przykładem typu " bardzo słynny zespół rockowy, którego dziwnym zbiegiem okoliczności nigdy nie poznałem na tyle, żeby wymienić więcej niż kilka piosenek". No dobra - potrafiłem wymienić więcej niż kilka bo znałem (dziwnym trafem) płytę Some Great Reward, ale tych słynnych Celebracji, Violatorów, Muzyk dla Mas nigdy specjalnie nie ogarniałem, nawet singlowo - tylko "Personal Jesus" i "Enjoy the Silence". A teraz: od pół roku regularnie wracam do każdej płyty z lat 80 (późniejszych jeszcze nie znam) i jestem zaskoczony, że tak polubiłem ten zespół. I co najciekawsze - jest to chyba ten wyjątkowy wątek na forum, w którym podpisuję się pod prawie każdą opinią Crazyego :D

Żeby dodać pewnego smaczku - lubię też Speak and Spell 8-)

PostWysłany: śr, 15 lutego 2017 21:09:08 
Awatar użytkownika

W kontekście tego, co tu piszesz, dziwnie brzmi jednak określenie "zespół rockowy" ;-)
Od Songs może tak, ale wcześniej hmmm........

PostWysłany: pn, 20 lutego 2017 23:27:03 
Awatar użytkownika

Posłuchałem nowego singla "Where's the Revolution"... niestety zupełnie mi się nie podoba :-(

Ale za to jakiś czas temu miałem też okazję posłuchać tej niezwykle pięknej wersji Heaven i jest ona naprawdę niezwykle piękna...

phpBB [video]

PostWysłany: sob, 22 lipca 2017 00:05:44 
Awatar użytkownika

Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Właśnie wróciliśmy z koncertu Tego Zespołu. Uczucia mam mocno mieszane - tj. zespół mega profesjonalny, zero popeliny i odcinania kuponów - dali z siebie wszystko, ale po raz kolejny potwierdziło się, że stadion narodowy należałoby wyburzyć, bo pod względem akustycznym jest to miejsce straszne. Z czterech koncertów na których tam byłem (McCartney, Waters-Wall, festiwal z QOTSA, DM), tylko Waters był akustycznie do przyjęcia, ale to chyba tylko dlatego, że siedziałem 10 metrów od sceny. Tym razem była to prawdziwa masakra, która wynikała w dużej mierze ze specyfiki miejsca (krążyłem jak jakiś MAQ, szukając dobrego dźwięku, ale wymiękłem), ale też - niestety - z perkusisty który grał na tym koncercie. Nie wiem co to za typ, ale było to kompletne nieporozumienie. Koleś przez 90% czasu NAPIERDALAŁ w centralę tak, że można było umrzeć od wstrząsów powietrza, blach nie dotykał prawie wcale, i od czasu do czasu napieprzał w kocił i tomy. Dramatyczne było to, że naprawdę psuł tym świetne numery - zero jakiejkolwiek delikatności i finezji, powinno się go zastrzelić na miejscu. Poza tym spoko, choć panowie to jednak starcy, ale i tak dali z siebie wszystko. Dejw szalał na scenie, nie oszczędzał się w ogóle, natomiast wokalnie lepiej radził dziś sobie Gore (może dlatego, że w jego numerach ta straszliwa perkusja schodziła na dalszy plan. Widok dziesiątek tysięcy psychofanów robił wstrząsające wrażenie - nie wiem, czy jakikolwiek zespoł ma takie audytorium. Czapki z głów. Best moment: Never Let Me Down Again, rzecz jasna.

"If you say why not bomb [Soviets] tomorrow, I say, why not today. If you say today at five o’clock, I say why not one o’clock?" John Von Neumann

PostWysłany: sob, 22 lipca 2017 19:29:55 
Awatar użytkownika

Asia mówi, że było świetnie! I jaka setlista, wow! Barrel of a Gun, Home, Stripped, Wrong! Everything Counts!

PostWysłany: sob, 22 lipca 2017 21:20:48 
Awatar użytkownika

Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Cieszę się bardzo, że jej się podobało! Mi też się ogólnie rzecz biorąc podobało, ale poza samym doświadczeniem uczestnictwa w koncercie Tego Zespołu oczekiwałem jednak także wrażeń akustyczno-artystycznych, a te zostały znacząco obniżone wspomnianą tragedią stadionową, oraz koszmarnym perkusistą. Poza tym bardzo spoko, setlista oczywiście świetna (nie znałem większości numerów z nowej płyty, ale te co znałem wchodziły bardzo ładnie).

"If you say why not bomb [Soviets] tomorrow, I say, why not today. If you say today at five o’clock, I say why not one o’clock?" John Von Neumann

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strefa czasowa UTC+1godz.