Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:17:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 16:28:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Ej no Dave'a z meczu pamiętam, spokojnie.

K.T.W.S.G. pisze:
Mecz to se można nagrać
tego bluźnierstwa to nawet mi się nie chce komentować :x
tak jakbyś powiedział, że zamiast pójść na koncert można przeczytać setlistę co było :)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 16:39:02 
A, to rozumiem, że Ty IDZIESZ na ten mecz??? Pytam, bo zrozumiałem, ze przedkładasz mecz w TV nad koncert na żywo.

(ale i tak nie rozumiem ;-) Offtop się robi, a temat trafiłby z pewnością do Awanturum, bo dla mnie piłka nożna to gra równie głupia jak baseball i kryket hehehe. Tak w sumie, to w ogóle sportów drużynowych (poza NHL'owskim hokejem i daaaaaaaaaawno temu NBA) nie znoszę ;-) I widzisz: masz kolejny punkt wspólny z Dave'n: on też jest wielkim fanem piłki.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 16:50:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Na mecz nie idę ani nawet nie jadę, choć akurat dwóch znajomych wylosowało bilety i będą.

Bluźnierstwo odnosiło się stricte do meczu. Mecz z odtworzenia to zero emocji więc zupełnie odpada. Jeżeli pójdę na Legię to po prostu go nie obejrzę. I żadna powtórka nic tu nie zmieni.

Ale jak już pisałem to tylko jeden z argumentów.

Poza tym jeżeli mieliby zagrać ten sam set, to nie wyobrażam sobie żeby mógł na wolnym powietrzu, gdzie pewnie będę stał z 50 metrów dalej, zrobić na mnie lepsze wrażenie. Co innego jeżeli coś pozmieniają, bo tu jak sprawdzałem cała trasa ma praktycznie tę samą setlistę. Może poczekam na parę koncertów na stadionach.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 16:52:12 
Dave mówi to samo - tj. przedkłada koncerty halowe nad stadionowe (a i jednych i drugich trochę widział). Co do setlisty, to pewnie na stronach fanowskich się sporo dowiadujesz. TO trochę nie moja bajka, więc nawet się nie domyślam, czy mogą wprowadzic jakieś zmiany.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 16:58:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
ja też wolę halowe! różnica trochę jak między imprezą w pokoju z wygaszonymi światłami a garden party ;-) Oba mają swoje plusy, ale jezeli chodzi o skupienie i przeżywanie (bądź szaleńcza zabawę) - zawsze lepsze będzie to pierwsze.

Poza tym w Spodku byłem trzy razy i bardzo pozytywne wspomnienia - Cranberries, Gahan, Rammstein. Mmm.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 17:03:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Ha w międzyczasie sprawdziłem jeszcze raz szybko cała zeszłoroczna trasa (listopad i grudzień) po halach w Stanach ma praktycznie tę samą setlistę co zagrali u nas. W zasadzie zmiany dotyczą dwóch miejsc, gdzie Gore wybierał różne utwory ale reszta była zawsze identyczna. Teraz jeszcze do początków kwietnia krążą po Europie a 27.04. zaczynają amerykańską część stadionową. Jak pojawi się wtedy coś nowego i ciekawego, a jeszcze będą bilety, to będę myślał dalej ale inaczej to odpuszczam.

A koncerty halowe chyba z definicji są lepsze. Chociażby nagłośnienie jest z reguły łatwiejsze do ustawienia. No i ilośc ludzi mniejsza więc większa bezpośredniość odbioru. Ale to juz offtop kompletny.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 17:08:23 
Heh... a ja oprócz U2 nie byłem jeszcze na żadnym koncercie stadionowym! Hale są pod każdym względem fajne, poza jednym - najczęściej jest tam za gorąco i za duszno.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 17:26:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
K.T.W.S.G. pisze:
Hale są pod każdym względem fajne, poza jednym - najczęściej jest tam za gorąco i za duszno.

to zależy - ja tam nie pamiętam aby na Metallice w Chorzowie dwa lata temu w tłumie pod sceną mi zbyt chłodno było. To chyba był największy ścisk w jakim byłem.
Albo Ironi rok temu i żal lejący się z nieba do późnego wieczora. To było dzień po meczu i Punkcie - pamiętasz pogodę!

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 17:31:59 
No tak... W sumie to te moje obserwacje oddechowo-pogodowe mają nikłe podstawy, bo - jak już pisałem - na dużym koncercie outdoorowym byłem tylko raz (poza festiwalami folkowymi w Kanadzie, ale to zupełnie inna bajka), a na każdym halowym było powalająco duszno i parno. Np. na takim Santanie było naprawdę fantastycznie, ale miałem wrażenie, że wyparuje mi mózg. Z kolei na środkowym z moich koncertów Jethro Tull (w Koloseum) woda spływała po dachu namiotu, a w powietrzu było wręcz widać parę!

ale się offtop zrobił ;-)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 17:34:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
K.T.W.S.G. pisze:
ale się offtop zrobił


Ale czy warto wracać do głównego tematu tego wątku? :wink:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 17:36:43 
antiwitek pisze:
Ale czy warto wracać do głównego tematu tego wątku?



:lol: :D :D

Zmieńmy go więc w dyskusję Hale vs. Stadiony!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 22:12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
jesteście gupi!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 22:14:22 
A Ty ssiesz gupkó.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 22:15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
DM RULEZZZZZZZZZZZZZZz

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 marca 2006 22:15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
DM - death metal :dupa:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group