Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 26 kwietnia 2024 08:30:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 kwietnia 2006 17:59:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Wywiad z Muńkiem z Gazety Poznańskiej:

http://mp3.t-love.art.pl/art/wciaztasam ... tasama.jpg

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 kwietnia 2006 23:39:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Przed chwilą wróciłem z koncertu T.Love. Ludzi w Blue Nocie mniej więcej tyle samo co na Armii w Styczniu, może trochę mniej. W każdym bądź razie dla mnie w sam raz. Wspaniały klimat. Ostatnio na koncercie T.Love sobie podylałem tak z 5 czy 6 lat temu... Muniek miał wspaniały kontakt z publiką - ma facet charyzmę!
Z nowych utworów na plus Tylko miłość i Czarnuch. Reszta średnio słaba :? Ze starszych kawałków jak dla mnie rewelacyjny set: Motorniczy, Pani z dołu, Pocisk miłości, King, Warszawa, Bóg, Potrzebuję wczoraj, I love you, Stokrotka, Gaz, IV LO, Wychowanie, Piosenka, Ajrisz, Syn miasta i kilka innych. Z coverów były dwa utwory Boba Marleya: Redemption song z polskim tekstem i No woman no cry po angielsku. W klubie wytworzył się niesamowity klimat i 3/4 osób obecnych na sali się bawiło skacząc, obijając się o siebie oraz wspólnie śpiewając teksty. Sam mam gardło zdarte! Koncert z bisami trwał 1h 50 min. Będąc przyzwyczajonym do ostatnich koncertów Armii to zagrali jak dla mnie o pół godziny za krótko. Ale może to i dobrze bo wrażenia z koncertu są niezapomniane. Jak ktoś będzie miał okazję się wybrać na T.Love na obecnej trasie to niech się uda bo naprawdę warto!!!

To był piękny wieczór...!!!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 maja 2006 22:41:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Nabyłem dzisiaj I hate rock`n`roll.

Po pierwszym przesłuchaniu niezła. Zobaczymy jak będzie za jakiś czas.

Pierwszą sprawą, która zwróciła moją uwagę to pojawienie się nowego członka w zespole - klawiszowca Mareckiego. No no Marecki nie chwaliłeś się nic... :wink: W wydaniu, które kupiłem jest dołączona płyta dvd, która zawiera teledysk do Gnijącego świata, reportaż z planu tegoż teledysku oraz prawie półgodzinny materiał ze studia. Zespół tam miał próby, nagrywał materiał, jest pokazana nawet ostra wymiana zdań pomiędzy członkami zespołu. Muzycy opowiadają o kawałkach. Dowiedzieć się można m.in. o tym, że część utworów nagrali na setkę. Bardzo miły i przyjemny filmik - marzy mi się taki dodatek w przypadku nowej płyty Armii. Nie wiedziałem, że chłopaki z T.Love tyle klną. Ja to jestem porządniś przy nich :wink: Super pomysł z tym dodatkiem!!!

O muzyce się na razie nie wypowiadam za wiele. Niektóre kawałki znałem z koncertów. Na razie najbardziej mi podeszły: Czarnuch, Tylko miłość, Make love not war oraz Gnijący świat, który spodobał mi się dopiero po ostatnim koncercie.

Polecam to wydanie choćby ze względu na dodatki!!!!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 maja 2006 23:35:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Bartek Z. pisze:
No no Marecki nie chwaliłeś się nic...

e tam, taka chałtura, chcieliby na stałe ale chyba sie nie skuszę :wink: widac mnie gdzies na wideło, to może nabędę :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 maja 2006 23:41:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Widać, widać. I nawet coś gadasz... :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 maja 2006 23:45:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
chyba się bardzo zmieniłem co? :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 maja 2006 23:46:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
W sumie nie aż tak bardzo. Trochę włosy podciąłeś i jakiś taki mniejszy jesteś... :P

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 maja 2006 00:05:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
schudłem ???? niemożliwe!!!! (skarlenie odrzucam jako jednak mniej możliwe :D )

spoko do 10 czerwca nadrobię :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 maja 2006 10:36:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
A tak serio to słucham teraz płytki trzeci raz - naprawdę nie jest zła. Polecam!!!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:59:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25390
pierwsze kontakty - bardzo negatywne. Piosenka "My marzyciele" wydała mi się tak skrajnym już nawet nie żigiem, ale wręcz RZYGIEM, że nie mogłem wytrzymać :x IV liceum niewiele lepiej.. i dugo minęło, zanim w ogóle cokolwiek choć minimalnie mi się spodobało... Dziś nawet dość cenię Wychowanie, zwłaszcza moment tak bardzo bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali; tak bardzo bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali - dobre słowa!

okolice Kinga - nagle się okazało, że potrafią brzmieć ładnie! Utwór King zawsze bardzo ceniłem, ale przecież i Dzikość serca, i X... Nabrani też, chociaż chyba mniej lubię. W każdym razie tu się pojawia nowa jakość. Może to Benedek zaczął grać pierwsze skrzypce?

Prymityw * * * * 1/4 w skali uniwersalnej, a moja wersja okrojona, czyli bez jakichś tam utworów, które mnie znudziły - nawet więcej!
Jedna z najlepszych polskich płyt lat 90., lepsza chyba dla mnie (w każdym razie porównywalna) od Heya wszystkich albo Ostatecznego krachu.

Od początku fajnie, ta drumla :-), a ta wyliczanka bynajmniej nie tak znowu bez sensu... ale są znacznie lepsze kawałki, przebojowy Potrzebuję wczoraj, przezabawny kadłubek chciał grać w T.Love, porywający plastikowy płaszczyk, Złygmunt Staszczyk, no i best songi - Brutalna niedziela i Bóg, każdy zupełnie inny, ale super! A, i jeszcze mój prywatny faworyt, Jednoręki bandyta, z best momentem płyty ;-)
gdybyś pewnego dnia nad ranem, poczuł, że juz nie jesteś panem
i że masz otwór zamiast laski i juz nie jesteś płaski


hehehe no co, prymityw to prymityw. Uwielbiam to! :D

post Prymityw - nie zaliczam się do tych, co uważają, że Al Capone jest słaba płytą. Przeciwnie - podobała mi się, chociaż to już nie ta klasa, co poprzednik. Ale dużo dobrych kawałków, choćby i ten No pasaran, ale i wiele innych.
Za to Chłopaki, choc kurat tytułowy numer dosyć lubię - to już nie to. Dało się posłuchać, ale jakoś nie miałem ochoty wracać.
I może przez to zupełnie przepuściłem bokiem te wszystkie (anty)Idole i Modele. Miałem ochoty posłuchać T.Live, ale nie miałem kasy ;-)

A z ostatniej płyty ten Czarnuch nawet calkiem całkiem!

--

jakoś mi się w tym zestawieniu zgubiła płytka I Love You, którą swego czasu bardzo lubiłem... ewidentnie jednak wynikło to z uwarunkowań biograficznych, bo przyznaję, że dobre w sumie utwory nie brzmia tam zbyt dobrze...

ale bardzo lubię oba studyjne. Tak, lubię I Love You, o wiele bardziej od Warszawy, Wychowania, Stanów i wszystkich tych hitów niezwyciężonych. Lubię, i co gorsza Nie nie nie też lubię, bo jeżeli coś mi się u Muńka podoba, to właśnie taka naiwność... tak jak zresztą w piosence "Bóg", gdzie osiągneła ona że tak powiem najdoskonalszy wyraz.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 czerwca 2006 21:53:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25390
ostatnio słuchałem sobie sporo płyty I Love You - i dochodze do wniosku, że nie bez powodu mi się ona podobała. ma ona co prawda wyraźne wady - jest zlepkiem z trzech koncertów, któe nie były chyba sobie równe... ale za to ten pierwszy, z którego pochodzi pierwsze pięć utworów (w Remoncie) musiał być chyb bardzo udany, tak to słychać. Świetny początek Pociskiem miłości, jeszcze lepsi Nabrani, no potem.. eee.. IV Liceum.. żig. Ale znów X - znakomity, i nawet Dirty Streets brzmi przyjemnie.
W ogóle na cąłej płycie bardzo dobrze wypadają piosenki z Kinga (Dzikość serca!), a najgorzej te stare (są najgorsze?).

Powtórzę też, że z całego serca bardzo lubię utwó I Love You, i za muzykę (bezpretensjonalna, melodyjna, lekko bujająca), i za tekst, który bardzo bardzo do mnie przemawia: niech sobie cały świat będzie jaki chce, jest na nim masa gówna, ale ja w ogóle na nie nie patrzę, ja go olewam... i staram się znaleźć i trzymać się tego, co w nim naprawdę wartościowe...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 grudnia 2006 22:57:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Od czasu ostatniego wpisu miałem okazję być na dwóch koncertach T.Love.

Jarocin Festiwal, sierpień 2006

Wyszli na scenę o 1 w nocy. Widać było po nich zmęczenie późną porą. Zagrali bardzo przeciętnie (delikatnie mówiąc) Wielkie oczekiwania miałem co do tego koncertu po ostatnim występie w Poznaniu. Zawiodłem się... Może dlatego, że miałem okazję ich poobserwować trochę za sceną... nastoletnie groupies... zniesmaczyło mnie to trochę...

4 grudzień Poznań, restauracja :wink: Sioux

O ja! Szedłem z wielką obawą. Jak w Siouxie może odbywać się koncert??? Przed sceną, mniej więcej na środku wielki filar :? zasłaniający Magillę Majchera i Mareckiego. Wąsko, gorąco, mało miejsca... Ale nie ma to tamto. Strona muzyczna wszystko wynagrodziła. Gitary chodziły tak jak powinny, sekcja również, wokal był ok. "Poznań Energia"; "Pozytywne wibracje"; "Auu" to tylko niektóre z tekstów wokalisty. Ludzie szybko wczuli się w klimat i było bardzo przyjemnie, pozytywnie. Ciekawe tylko dlaczego było słychać sekcję dętą, skoro muzyków z takowymi instrumentami nie było na scenie :wink: Setlista:

Brutalna Niedziela
Gnijacy Swiat
Jazz Nad Wisla
Czarnuch
Love And Hate
Deadstar
Kalambury
Motorniczy
Foto
Wychowanie
Liceum
Autobusy
Outsider
Stokrotka
Warszawa
Nie nie nie
Pani z dolu
Scierwo
Tylko Milosc
Bog
I Love You
Potrzebuje Wczoraj

Bisy

King
All Along The Watchtower
Gloria
No Woman No Cry

I małe video:

http://s21.photobucket.com/albums/b264/ ... CN0328.flv

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 stycznia 2007 12:16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Wraz z Nowym Rokiem z zespołu odszedł Perkoz. W lutym mają się odbyć przesłuchania, w celu wybrania nowego gitarzysty.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 stycznia 2007 14:58:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Startujesz Bart?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 stycznia 2007 21:22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Nie, no co Ty? Pojawiły się gdzieś głosy, że nowym gitarzystą może zostać Olaf Deriglasoff...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group