Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 23 maja 2024 10:07:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 15:34:27 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3422
Lublin da się lubić! Fotorelacja.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 15:52:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 października 2006 17:29:59
Posty: 105
Erkej pisze:
Lublin da się lubić! Fotorelacja.


aaaaaaaa łeeee :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i jak tu nie żałować :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Rzeczywiście zdarzają się takie dni, że nawet w Lublinie może być pięknie... Świetne zdjęcia, widać że koncert był niesamowicie czadowy i klimatyczny, oraz to zaangażowanie zarówno publiki jak i muzyków! Tak patrzę sobie na nie i mimo żalu i frustracji wyczuwam coś poztywnego :lol: jakieś takie promieniowanie energetyczne czy cuś :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chyba, że to przez to, że mam gorączkę :roll: :?

_________________
,,...zanim wyjdziesz wyłącz gaz..."!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 16:12:59 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
lublin to bardzo ciekawe miasto - takie zapomniane, a klimat ma nie z tej ziemi. Erkejowe foty jak zwykle świetne. trzeba mieć do tego talent.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 16:19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
z :Lublina nie mam najlepszych wspomnień :-( ale po takim koncercie pewnie byłoby inaczej...

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 22:12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 października 2006 17:29:59
Posty: 105
MOFO pisze:
Nie załamuj sie 24 listopada prawdopodobnie zagrają jeszcze raz w Lublinie w hadesie


:mrgreen: a tak w ogóle to skąd wiecie, że będzie taki koncert ? i z jakiej okazji?
mam nadzieję że to nie jest jakaś plota i koncert wypali, ale to jeszcze kupa czasu ja wolę nic nie planować :mrgreen: pozdro :mrgreen:

_________________
,,...zanim wyjdziesz wyłącz gaz..."!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 22:22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 21:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
jagienka pisze:
a tak w ogóle to skąd wiecie, że będzie taki koncert ?


Armijny Smok mi wspominał że jego znajoma ma organizować ten koncert, poza tym sami muzycy mówili o tym koncercie.

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 22:24:37 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
...


Ostatnio zmieniony wt, 06 listopada 2012 15:19:02 przez Ptak ze wschodu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 22:35:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
jagienka pisze:
mam nadzieję że to nie jest jakaś plota i koncert wypali,

no, to są 2 zasadnicze sprawy,,, na razie z tego co mi wiadomo jest wszystko dograne i myśle że na 99% koncert wypali. Na chwilę obecną ma to być koncert darmowy z wejściówkami (nie wiem jak problem dystrybucji wejściówek będzie rozwiązany,,,)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 października 2006 11:48:33 

Rejestracja:
śr, 04 października 2006 16:32:31
Posty: 2
Skąd: ze wsi
Witajcie,

postanowiłem zadebiutować na tym forum, żeby zdać krótką relację z koncertu w Krakowie - myślę, że zespół na to zasłużył :)
Debiut jest co najmniej podwójny - był to mój pierwszy koncert 2Tm2,3 (wstyd się przyznawać, wiem... ;) )

Frekwencja - myślę, że koło 400 osób, może ktoś ma inne szacunki i średnia będzie bliższa prawdy... w sumie w normie jak na niszowość zespołu i trochę mało jak na potencjał Krakowa. W sam raz do dobrej zabawy pod sceną.

Nagłośnienie - lekko rozczarowany. Poprzedni mój koncert w tym miejscu brzmiał nieco lepiej. Tradycyjnie już chyba support brzmi gorzej (czy to jest zamierzony efekt czy też sprzęt jest ustawiony pod danie główne i inna kapela w tym samym miejscu MUSI brzmieć gorzej). W recepcji koncertu niewątpliwie pomaga znajomość materiału z płyty - mózg dokłada brakującą informację i w sumie muzyka brzmi bardzo dobrze. Myślę, że jak na to miejsce to brzemienie było najlepsze z możliwych - nie bywam na wielu koncertach i trochę mi brakuje materiału do porównań.

Atmosfera - genialna. Przyznam, że takiej się spodziewałem i nie zawiodłem się. Miło widzieć, że wokaliści w świetnej formie. Mój ogromny szacunek dla muzyków, którzy grają non stop - Stopa, Lica, Nepti, Kmieta - skąd się bierze siły na 90 minut takiego wysiłku :?:
Mam taką - trudną do silnego uzasadnienia - obserwację, że jednak to, że na scenie jest 2 Tm 2, 3 a nie inny zespół grający ciężką muzykę MA wpływ na zachowanie publiczności. Albo po prostu ta publiczność rekrutuje się z innej materii. Mniej agresji, mniej ludzi pod zbyt silnym wpływem używek, więcej pozytywnych wibracji... A może tylko tak chciałem to widzieć. :)

Muzyka - co tu dużo pisać... Nową płytę przyjdzie mi chyba zrecenzować oddzielnie. Stare kawałki wybrane znakomicie. Szczególnie mocno zapadły mi w pamięć: Effatha, Shalom (nie wiedziałem, że to się da zagrać na żywo, respect), Magnificat i Psalm 13 (kulminacja pogo... to już prawie pod koniec). Z nowych - przychylam się do opinii że Słowo na koncertach brzmi znakomicie, zaskoczyło mnie również "Nie umrę" - rewelacyjnie brzmi na żywo. Cała reszta też znakomita.

Dodatkowe podziękowania za:
- punktualność - dla wszystkich zaangażowanych łącznie z Triquetrą.
- słowo komentarza, dla Maleo (przed "Wojną") - widać było, że mówi serio i chyba trafił do co niektórych... wiem, że mieli "więcej grać i mniej gadać", ale od czasu do czasu kilka zdań nie zaszkodzi. W końcu to nie jest "zwykły" zespół.

Na początek chyba wystarczy. Świetny koncert - gratuluję i oczekuję ciągów dalszych :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 października 2006 12:38:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 kwietnia 2005 13:31:48
Posty: 93
Skąd: Mielec
http://muzyka.interia.pl/galeria/gid/7709/odp/303030/pack/0/idart//idorg/
zdjęcia z koncertu w Krakowie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 października 2006 13:08:53 

Rejestracja:
ndz, 23 kwietnia 2006 16:11:22
Posty: 52
Skąd: Dzierżoniów (woj. Dolnośląskie)
:shock: Czy cała trasa Tymka to support Triquetry :? :?: Czy mnie oczy nie mylą patrząc tu:evil: :?:
Na stronie 2TM2,3 nic niema wspomniane o Triquetrze? Chodzi mi konkretnie o Wrocław jutro 6 .10. :? Czyżby miałło być 5 do 15 min Tymka? :?: :?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 października 2006 14:42:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
hungry pisze:
Czy cała trasa Tymka to support Triquetry Czy mnie oczy nie mylą patrząc tu
Na stronie 2TM2,3 nic niema wspomniane o Triquetrze? Chodzi mi konkretnie o Wrocław jutro 6 .10. Czyżby miałło być 5 do 15 min Tymka?

raczej odwrotnie, triquetra jest supportem tymka!

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 października 2006 14:44:48 

Rejestracja:
ndz, 23 kwietnia 2006 16:11:22
Posty: 52
Skąd: Dzierżoniów (woj. Dolnośląskie)
no, ja myślę :P :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 października 2006 15:32:56 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
...


Ostatnio zmieniony wt, 06 listopada 2012 15:18:25 przez Ptak ze wschodu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 października 2006 23:25:52 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
Ja wrocilem przed chwila z koncertu w MegaClubie. Wbrew moim obawom zjawilo sie dosc sporo ludzi (choc oczywiscie moglo byc wiecej).
Triquetra zagrala baaaardzo krotko (cos ponad 0.5h), bylo chyba 6 walkow, cos tam sie walilo ze stopa i basem, ale generalnie wystep pozytywny.
Tymek zagral standardowo 888 bez Psalmu 63. Nowe pioseneczki wgniataja w ziemie, chlopaki w mega formie, praktycznie bez pomylek, zapomnien tekstu itd (choc oczywiscie drobniutkie byly). Do tego Marana Tha, Magnificat, Effatha, Shalom, Psalm 13, Psalm 40. Zespol byl pare ladnych razy wywolywany na bisy, wiec powtorzyly sie walki nowe.
Co do tego co pisal B.E.C.I.D to zdecydowanie widac roznice miedzy publicznoscia Tymkowa, a przychodzaca na inne mocne koncerty, oczywiscie na korzysc Tymkowej;)
Podsumowujac, koncert piekny i dlugi, nie spodziewalem sie az takiego czadu i tak wysokiej formy zalogi. Atmosfera swietna, koncerty klubowe sa de best :D .

[po EDICIE]
ps. rozumiem samocenzura na forum musi byc.


Ostatnio zmieniony pt, 06 października 2006 08:16:23 przez mirus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group