Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 17:21:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2009 08:44:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
znalazłam na youtubie
http://www.youtube.com/watch?v=4qKoL75lgio

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2009 11:33:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 września 2008 06:43:13
Posty: 47
Skąd: Wilczyce, Wrocław
Ehhhh obudziłem się i nadal mam niedosyt po tym wczorajszym koncercie. To gorsze niż kac :P Tak się zastanawiam czy gdzieś nie wyskoczyć na jeszcze jeden koncert. Płyta na trasie jak najbardziej dostępna i jej nie braknie :) koszt to 35zł

_________________
MARANA THA!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2009 11:40:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
wiki pisze:
...to się nazywa ANTYREKLAMA tego zespołu..I HATE YOUTUBE !!!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2009 12:19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 18000
Mokrus pisze:
Ehhhh obudziłem się i nadal mam niedosyt po tym wczorajszym koncercie. To gorsze niż kac Tak się zastanawiam czy gdzieś nie wyskoczyć na jeszcze jeden koncert

...no to pozostało Ci 6 godzin 20 minut...Chorzów 19:30
Autostradą A-4 zjazd na Katowice Załęże...prosto ulicą Bocheńskiego przejechać torowisko tramwajowe i skręt na światłach w lewo do DTŚ (Drogowa Trasa Średnicowa)..Średnicówką prościutko...za Auchanem skręt w prawo...na światełkach w lewo...i jakieś 500 metrów po lewej stronie na przeciwko urzędu celnego jest kościół...Jesteś na miejscu...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2009 15:02:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 20:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
czy jest już komuś znana okładka płyty, lista itp :o

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2009 15:17:21 

Rejestracja:
pn, 25 lutego 2008 00:51:16
Posty: 31
Skąd: JIHLAVA
Okladka tu jets tylko w innym temacie (Sluchaj Izraelu), a co do listy, to teez bym ja chetnie poznal z jakas recenzyjka :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2009 15:45:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 09 kwietnia 2007 22:47:24
Posty: 794
Skąd: one two three everybody Rzeszotary
skopiowałam z Barmy Army bo nie będe 2 razy pisac tego samego ;)

Cytat:
Koncert Akustyczny Tymka
miejsce: Zimny wrocławski kościoł (ale z klimatem - jak to stwierdził Lica"
czas: no mialo być o 19 ale Budzy się spuźnił i był poslizg....

Każda rzecz ma swój czas
a więc
Koncert? Koncert dla mnie pierwszy jeśli chodzi o akustyczne grania 2Tm2,3. Zdziwiona byłam tym że wszystko pięknie ze soba grało. Panowie Pospieszalscy na róznorodnych instrumentach Beata na przeszkadzajkach (czy jak to się zwie) zamieniająca się ze Stopą który zazwyczaj grał na perkusji. Oczywiscie Drężmak Lica Maleo Budzy Angelika
W kościele słychać to niesamowicie. Mimo mrozu w środku robiło się gorąco. Utwór za utworem, każdy grany z precyzją i taką zwiewnością. Całość dopełniały piękne światła (zdjęcia niebawem)
Jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłam i usłyszałam.

Trzeba dodać że jest już do nabycia NOWA PŁYTA - "2Tm2,3 W TEATRZE" która zawiera materiał z poznańskiego koncertu.
Album dwupłytowy. Mozna znaleźć na nim to wszystko co było grane na koncercie. Dobra jakosć dzwięku, wszystko doskonale słyszalne nawet bas
cena 35 zł



Dziękuję zespołowi jak zawsze za wyrozumiałość, szczyptę humoru i krótką pogawędkę :mrgreen:

ee a Elrond zapuszcza włosy?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2009 16:11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
a mi się we Wrocławiu podobało :!:

Maciu pisze:
Nagłośnienie moim zdaniem fatalne

Mokrus pisze:
Słucham teraz tej płyty i mam takie wrażenie, że jest ona lepsza niż ten dzisiejszy koncert

porównywanie brzmienia koncertowego z wielgachnego neogotyckiego kościoła i brzmienia z płyty czyli koncertu z teatru z porządną akustyką to nieporozumienie... trochę pomyślunku zalecam...

Mokrus pisze:
Ten kościół to jakiś nie zbyt odpowiedni na takie koncerty

no i tyle... tak to wygląda... ale dwa lata temu na Kruczej u Boromeusza nie było wcale lepiej...

myślę, że organizatorów poniosło z ceną biletu... kościół zapełniony ledwie do połowy, co też robiło swoje... jak na potencjał Wrocławia to słabiutko gdyby było więcej ludzi to akustyka też byłaby inna... moim zdaniem na te warunki zespół brzmiał świetnie... wielkie brawa dla akustyka :!: słychać było przeszkadzajki Beaty, całą sekcję rytmiczną, smyczkowe, dęciaki, czego chcieć więcej ? mi najbardziej przeszkadzało, że nie najlepiej było słychać Mateo...

Best momenty koncertu to dla mnie: Crucem Tuam w wykonaniu kwartetu smyczkowego, Kantyk, Wysławiajcie Pana i Szema Izrael... ten ostatni bardzo nie poruszył... dawno nie słyszałem go a koncercie i jakby mnie ktoś zapytał o utwory które chciałbym usłyszeć, to nie wymieniłbym go wcale... a tu szok ! Potężne i piękne aaaaaa-Izraeeeeel szemaaaaaa Izraeeeel ! Coś wspaniałego ! i jeszcze na końcu Mateo ! :D Dzięki za ten utwór szczególnie !
No i muszę powiedzieć, że tym razem nananaj~w psalmie 40 mi zdecydowanie przeszkadzało ! Polubiłem i doceniłem wersję z Dementi i wolałbym ten utwór usłyszeć właśnie z cymbałami ! sam się sobie dziwię...

ale żeby te plusy nie przysłoniły nam minusów: parę pomyłek Maleo (choć przywykłem) i spóźnienie Budzego...

dzięki zespołowi za koncert - siedzenie w tych warunkach przez prawie 2 godziny to niespecjalnie przyjemne przeżycie - chyba na zewnątrz było cieplej niż w kościele...

no i koncertowy album piękny ! czy ktoś już pisał o chochliku drukarskim we wkładce ? Tam jest napisane Teatr Polski 11.03.2009

pozdro...
KoT


Ostatnio zmieniony pn, 23 marca 2009 00:13:02 przez KoT, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 marca 2009 00:39:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 05 listopada 2006 23:16:30
Posty: 187
Skąd: Śrem
Podaję link do 140 zdjęć z koncertu w Śremie. Dodam, że nie jestem ich wykonawcą.
http://nsjsrem.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=111&func=viewcategory&catid=19

_________________
programy-gry.pl
gra-muzyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 marca 2009 00:50:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 18000
JEŚLI ZACHOWASZ PAMIĘĆ O GRZECHACH, PANIE,
KTÓŻ SIĘ OCALI, KTÓŻ SIĘ OCALI?

Chorzów u Franciszkanów piątek 2009.03.20 godz.19:30...
Koncert rozpoczął się z parominutowym opóznieniem ale nie mało to w zasadzie żadnego znaczenia...W kościele dosyc chłodno..pora taka co zrobić...Kupiłem bilet cegiełkę następnie na "ministraganiku" zaopatrzyłem się w nowe dwupłytowe :!: wydawnictwo zespołu i jak zwykle zająłem stojące miejsce w tylnej części kościoła za mikserami...
Chociaż było jeszcze parę miejsc siedzących zrobiłem to z premedytacją a to dlatego aby stanąc "centralnie" na linii efektu stereo (czyli między dwoma głównymi głośnikami) i ocenic tzw. akustykę kościoła niejako włączając się do dyskusji szanownych przedmówców dotyczącej takowej...
Powiem tak...Miejsce w którym grany był koncert to kościół o rzucie "prawiekwadrata" z uwypukleniami na miejsce centralne czyli ołtarz oraz po jego przeciwnej stronie ....Wnętrze kościoła według zamierzeń architekta to surowa bryła pozbawiona kolumn , prosta konstrukcja o wysokości ok.15 metrów...Co się więc tyczy akustyki to jest ona na tyle dobra na ile pozwala konstrukcja kościoła....I to tyle co mam do napisania w tej kwestii....Generalnie nie mam zastrzeżeń...Mi się podobało...Koncert trwał ok 2 godzin..Zespół grał repertuar z płyty "Dementi" wzbogacając koncert starszymi kompozycjami...tzw. "kilerami" tzn. przebojami takimi ..."że mucha nie siada"... Co do odbioru wizualnego koncertu...Bardzo ładnie wyglądały światełka"biegające" to na scenie , to przy sklepieniu świątyni mieniące się rożnymi kolorami.....białe , czerwone , błękitne, zielone i takie.... białe szybkomigające- flashowe jak na rasowej imprezie techno! :wink: ...Ładnie to wszystko wyglądało....Muzyka jak zwykle świetna...Nic dodac nic ując....Na zakończenie 3 bisy...Podziękowania dla zespołu....Dobranoc panstwu.
P.S. Jeden z braciszków zapraszał na czerwcowy koncert zespołu Armia do kalwarii panewnickiej w ramach festiwalu Ekosong....oj się będzie działo...!
...chyba gdzieś wśród publiczności śmignął mi rajza...chyba że się mylę....a saper myli się tylko raz!


Ostatnio zmieniony sob, 21 marca 2009 08:43:08 przez wuka, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 marca 2009 01:10:40 

Rejestracja:
pt, 06 lutego 2009 10:39:10
Posty: 1497
sie nie mylisz :D
siedziałem z przodu i też mi sie podobało


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 marca 2009 16:40:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
z przodu to moze kolo kona..kono mial jakby miejsce dla vipow

teraz to juz nie "moga sie wyobrazic jako by wyglondol koncert" bez Pośpieszalskich :piwo:

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 marca 2009 17:03:00 

Rejestracja:
pt, 06 lutego 2009 10:39:10
Posty: 1497
jo siedziołech kole Borusińskiego
ale wokalnie to było miodzio - wszyscy super, ale największy :shock: to for mi Maleo i Lica


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 marca 2009 17:06:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
hmm wiysz co rajza to jednak my ni siedzieli kole siebie .... :wink:

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 marca 2009 17:18:39 

Rejestracja:
pt, 06 lutego 2009 10:39:10
Posty: 1497
:D

i jeszcze prośba do pięknej pani Angeliki (ale wazeliniarz ze mnie...)
jak głuche ludziska zaczynajom klaskać "do rytmu" to od razu trzeba pokazać jak to sie robi - bo wczoraj tak klaskali, że biedny Marcin P. sie dzięki temu chyba dupnął, w tym corazbardziejrozpędzającymsie kawałku


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group