Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 04 czerwca 2024 18:32:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 09:00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 05 listopada 2006 23:16:30
Posty: 187
Skąd: Śrem
Koncert rewela, total!!! :brawa:
2,5 godziny koncertu - albo 2 kocerty połączone razem. Przełomowy moment dla mnie sytuacja bez prądu ... Chyba wtedy szczególnie Duch powiał ... Z osobistych doświadczeń - w I części koncertu przeżywałem lęki wysokości - bałem się, że spadnę z balkonu (z drugiego piętra). Ta poręcz taka niska, tam ktoś mnie dotknął..., zaraz zlecę!..., koszmarne obrazy przed oczami... Myślałem, że mi nie odpuści i będę tak siedział spiety i napięty. Góry uwielbiam, bloki, balkony, wieżowce, okna w nich - paraliż!
Ale przyszedł moment, że lęk przestał nade mną panować, zaczęło odpuszczać, a pod koniec koncertu w wyobraźni trzymałem się żurawia z kamerą i latałem nad publiką bez paraliżującego lęku!

_________________
programy-gry.pl
gra-muzyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 10:20:33 

Rejestracja:
ndz, 02 marca 2008 12:44:46
Posty: 124
Skąd: Lublin/Krasnystaw
A propos fragmentu koncertu w TV. Jeżeli nie będzie na paśmie publicznym to może ktoś nagra i wrzuci na forum. Z tego co wiem regionalne pasma nie są w całej Polsce.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 11:16:18 

Rejestracja:
pn, 25 lutego 2008 00:51:16
Posty: 31
Skąd: JIHLAVA
a ten koncert, co ma być na Wielki Piątek, to też w Tv Poznań, czy gdzie?

A może by tak zaprosić jeszcze raz ekipę tv, np. do Wawy... Moze akurat są jakieś wolne ekipy....? Nie jestem pewien, czy terminy się nie pokrywają z Wolna Białoruś (Maleo zdaje się ma tam grać), i w związku z tym nie wiem, kto to transmituje, czy jedynka czy dwójka, ale może i wtedy znajdzie się jakaś wolna ekipa, choćby Tvp Kultura, czy Tvp Polonia :)

Pytanko:
Pamięta może ktoś, w którym roku zespół zaczął jeździć na Wielkopostną trasę? Bo zdaje się nie było tego od początku. Wcześniej chyba Zbylaki grały w tym czasie...
Ja byłem po raz pierwszy w 2003 na Wielkopostnej Trasie, ale podejrzewam, że już wcześniej takowa była.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 12:13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 24 stycznia 2006 09:40:46
Posty: 16
Skąd: Poznań
No i mnie popsuli humor - ja byłem na 17-tą i myślałem że lepiej już być nie może (pomimo, że artyści spuszczali skromnie wzrok i szukali czegoś w okolicach podłogi lubo też w okolicach żyrandola :D). W ogóle
nie przyjmuje do wiadomości, że o 17-tej coś nie stykało. U mnie wszystko zagrało ;)

_________________
Stoocku Poocku Qoocku


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 12:14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 24 stycznia 2006 09:40:46
Posty: 16
Skąd: Poznań
Zajebiście było

_________________
Stoocku Poocku Qoocku


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 12:15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 24 stycznia 2006 09:40:46
Posty: 16
Skąd: Poznań
A Angelika sprawiała jak najlepsze wrażenie w światłach rampy, że tak powiem :D

_________________
Stoocku Poocku Qoocku


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 12:20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24346
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Piękny koncert, odlatywałem momentami gdzieś wysoko.
Beata krzątająca się między różnorakimi instrumentami a praktyczną półeczką. A gdy zamieniła się na jeden utwór miejscami ze Stopą, to Stopa wyglądał tak śmiesznie statycznie - niby robił to samo co Beata, ale ruszał się cztery razy mniej - fajny kontrast to był. :)
Marek Pospieszalski - hoho, duch w rodzinie trzyma się mocno!
Awaria nagłośnienia podczas "Nad rzekami Babilonu" i to jak zespół z niej wyszedł - wielki szacunek. Zimną krew zachowali bracia Marcin i Mateusz P. z miejsca uruchamiając sekcję smyczkowo-dętą, pełen profesjonalizm.
Teraz będzie do kolegów z Warszawy.
a) do Peta i Crazy'ego - kierowany Waszymi wpisami, zwracałem szczególną uwagę na wokal Darka M. Fakt, były momenty niemal olśniewające, niestety stare "łojojoj" bynajmniej nie zniknęło. :|
b) do Peta - była marynara, nie gestapowski płaszczyk :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 12:22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 15:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
WIELKI PIĄTEK 19.30 TVP KULTURA emisja kfragmentu koncertu z Poznania. (przynajmniej takie mam przecieki)
qoocku pisze:
nie przyjmuje do wiadomości, że o 17-tej coś nie stykało. U mnie wszystko zagrało


Oczywiście koncert był super! Przeszkadzała tylko mocno oświetlona widownia....no pisałem już :D

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 12:47:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24346
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Aha, jeszcze jedno - skład forumowy (poza tymi co na scenie) na drugim koncercie wyglądał następująco (ci których znam i zauważyłem):
Weronia, Natalia, Erkej, BartZ, MAQ, Lafjoy, Gero, Przebłysk oraz niżej podpisany.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 12:59:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 października 2005 12:13:03
Posty: 521
Skąd: Oleśnica
kurcze a ja nie znam osobiści nikogo z forum... trza to kiedyś zmienić... I ciekawi mnie co myśli zespół o koncercie w Jelczu-Laskowicach. Wiem, że organizator bał się o frekwencje - a ludu było coniemiara..

_________________
"Jak SODOMA I GOMORAAAAA!!!!"

Obrazek

pomóż w rozwoju mojego drzewa


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 13:04:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 05 listopada 2006 23:16:30
Posty: 187
Skąd: Śrem
Peregrin Took pisze:
Aha, jeszcze jedno - skład forumowy (poza tymi co na scenie) na drugim koncercie wyglądał następująco (ci których znam i zauważyłem):
Weronia, Natalia, Erkej, BartZ, MAQ, Lafjoy, Gero, Przebłysk oraz niżej podpisany.


NO I MOJA SKROMNA OSOBA I ROBERT, Z KTÓRYM BYLIŚMY WYSOOOOKO NA BALKONIE...

_________________
programy-gry.pl
gra-muzyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 13:07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24346
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Piotr pisze:
NO I MOJA SKROMNA OSOBA

No i Ebol, którego nie znam, a także aim one, którego znam, a nie widziałem. :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 13:12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
No to czas na moje kilka słów....
Wielkie wrażenie zrobiła na mnie akustyka, wygląd sali i ogólny klimat całego zajścia :wink:
Bardzo dobre reakcje publiczności, szczególnie po odcięciu prądu :wink: i w sumie wyjście z tej sytuacji uważam za najlepszy moment koncertu- wytworzyła się swego rodzaju jedność, dystans pomiędzy publiką a zespołem zniknął zupełnie. Bardzo podobał mi się też
natalia pisze:
saksofon barytonowy

szczególnie w tych niskich rejestrach.
Niestety jako całość koncert mogę określić mianem...nierównego.
I nie chodzi mi tu w żaden sposób o wykonanie danych utworów, a raczej o nie same :wink: Po prostu duża część materiału przemówiła do mnie jakby połowicznie, zdarzały się dłużyzny które mnie trochę męczyły.
Tak więc był to dla mnie koncert momentów.
Co do głosowej części koncertu: Budzy zdaje się lepiej niż kiedykolwiek(tym bardziej czekam na nową Armię!), i podobnie Maleo z nieco denerwującej maniery zostały już tylko szczątki.
Nie mniej największe wrażenie zrobiła na mnie....Angelika! :bravo:
Ogólnie rzecz ujmując ładny koncert, w którym najbardziej urzekły mnie bardzo drobne szczegóły a nie całość przekazu muzyczno-tekstowego.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 13:15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24346
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
MAQ pisze:
największe wrażenie zrobiła na mnie....Angelika

Hoho, kolega esteta. 8)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 marca 2008 13:19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 05 listopada 2006 23:16:30
Posty: 187
Skąd: Śrem
Niestety nie miałem okazji nikogo nowego poznać bo z balkonu dalekooo. Jedyną osobą nieznajomą mi, z którą nawiązałem słowny kontakt, była dziewczyna, która usiłowała przekonać mnie przed koncertem do zamiany miejsca, bo chciała siedzieć razem ze swoimi znajomymi, a ja miałem przesiąść się z lewej strony moich znajomych na prawą stronę. Postawiłem się, bo niby co..., po prawej stronie miałem małą damę, a w nowym miejscu miałem mieć po bokach facetów, poza tym, siedzenie wygrzane, dobre miejsce do robienia fotek ...

Ale potem jak się koncert zaczął, coś mnie ruszyło. Zwłaszcza, że gościu po lewej, znajomy dziewczyny powiedział, że na pewno mi te zdjęcia nie wyjdą. Ustąpiłem jej miejsca - zrobiliśmy roszadę - poszedłem na nowe siedzenie ....

Ale nie wiem, czy to była osoba z forum...

_________________
programy-gry.pl
gra-muzyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group