Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 17 czerwca 2024 01:27:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 15:33:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Woyteck pisze:
Nie chcę już odgrzewać tej dyskusji, ale chodzi po prostu o to, że jak ja wydaję te 30 (conajmniej) złotych na płytę to chcę mieć coś więcej niż cedeka bez okładek, chologramów i zdjęć, bo to mogę mieć za darmo jak sobie przegram płytę od kolegi, albo ściągnę z neta.

:shock: :shock: :shock:
nie mogę po prostu. rozumiem, że okładki mogą być jakimś dziełem sztuki, ale żeby aż tak ważnym, że wręcz najważniejszym? bo jeśli dobrze rozumiem, to Ty, jeśli okładka jest tak straszliwie słaba jak ta planowana na płycie "888", wolisz sobie płytę spiratować niż wydać 30parę złotych???????????????
dzięki za szczerość w każdym razie.
w ogóle dyskusję nad okładką do płyty, która jeszcze nie ujrzała światła dziennego uważam za żenującą. :oops: :?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 15:34:49 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Mi się projekt okładki graficznie podoba..
Sztuką jest wyrażenie w tak prosty sposób tak wiele !!
I to jest właśnie naprawde dobra grafika.

Czy coś co jest ładne musi błyszczeć lub być na maksa kolorowe ?

Tak już na marginesie, mam wrażenie że symbolika znaczy bardzo mało w tych czasach, a szkoda.


Ostatnio zmieniony śr, 26 lipca 2006 15:36:41 przez Atom, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 15:35:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
Woyteck pisze:
Nie chcę już odgrzewać tej dyskusji, ale chodzi po prostu o to, że jak ja wydaję te 30 (conajmniej) złotych na płytę to chcę mieć coś więcej niż cedeka bez okładek, chologramów i zdjęć, bo to mogę mieć za darmo jak sobie przegram płytę od kolegi, albo ściągnę z neta.



Ja pitole. Dam wam przegrać, ale nie trujcie już :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 15:37:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Rzuff pisze:
że okładka jest kiepska.

właśnie usiłuję ci wyjaśnić, że nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem estetycznym i prawdopodobnie wiele rzeczy dla ciebie wspaniałych artystycznie dla mnie jest wieśniackich i na odwrót. wkurza mnie nie to, że nie podoba ci się okładka 888 ale ze w chamski i autorytatywny sposób oświadczasz jaka ona jest. między stwierdzeniem "jest kiepska" a "nie podoba mi się" jest róznica.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 15:52:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
mi, szczerze też się nie podoba chociaż widziałem gorsze ;) ( no offence )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:17:39 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 17:15:53
Posty: 253
ok, wybacz Goblin, ale nie mogę się powstrzymać i kontynuuję wątek
chciałem tylko dodać, że.. uwaga uwaga.. okładka jest beznadziejna!!!
heheh, ale tak jak Stiw widziałem gorsze.. chociaż w tym momencie myślę: cóż gorszego może być od spikselowanych trzech białych ósemek na czarnym tle???

przyciąga wzrok to fakt i za to plus jedynie.. odnośnie okładki
co do muzyki nie chce mi się kolejny raz ropływać w zachwycie
więc kończę;p

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 15:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
No dobra wyjaśnię jak się mają moje wspomnienia do projektu okładki :D
Wspomnienia dotyczyły wytrwałości w celu ustawiania na półce płyty z ulubionym zespołem. Trza było zdobyć nagrać i opisać Przez to, wydawnictwo było hand made, unikatowe (wcale nie chcialem popierać piractwa), to były czasy inne, ja np. kompletnie nie miałem świadomości, że pozbawiam chleba dzieci Jamesa Heatfielda i innych. Dzisiaj mimo, że świadomość praw autorskich jest inna, to przecież nie wszyscy kozystają z legalnych progaramów czy mp3. To oczywiście nie tłumaczy nikogo tylko daje szersze spojrzenie na sprawę. Niemniej prostota tych już coraz słynniejszych 888, jakoś subiektywnie kojarzyła mi się z moimi domowymi okładkami.
Tymczasem okładka nowej płyty 2tm2,3 to dla mnie nie tylko front z ósemkami, ale cała szata graficzna której nikt z nas jeszcze nie widział.
Naprawdę cierpliwości życzę. Płyta ( a nawet okładka) już niebawem, a wtedy....posłuchamy.

P.S.Czy nie wydaje się Wam że wiekszość z tych postów na tym 2TM2,3 mogłoby emigrować do AWANTURUM? :?: :?:

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 15:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
Maleo fajnie zaśpiewał..... mixujemy...... Joszko bardzo fajnie..... będzie dobrze......
Czyżbym zmienił wątek?

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:28:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
ROBERTINO PELLEGRINO pisze:
P.S.Czy nie wydaje się Wam że wiekszość z tych postów na tym 2TM2,3 mogłoby emigrować do AWANTURUM?

z jednej strony tak, ale poco jeszcze bardziej dolewac w dyskusje benzyny, jak sie itak juz pali niezle? ;) trzeba sie postarac po prostu o dotrzymanie jezyka dyplomatycznego, zeby sie nikt nie poczul w jakims sensie obrazony, i bedzie okej 8)
a tak w ogole, to te trzy osemki mnie sie juz lepiej podobaja na czarnym tle z biala czcionka, niz ten projekt w kolorach sraczkowatych. Ba na czarnobialym projekcie od razu sie wbijaja w oko te 8emki, a tam to nie za bardzo widac o co chodzi. Takie jest moje zdanie.
A koszulka czarna z bialymi napisami jest po prostu de best! Bardzo lubie w niej chodzic :mrgreen:

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:32:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 15:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
szkoda, że nie mogę zdradzić jaka będzie naprawdę nowa okładka.... :D

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:46:51 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 17:15:53
Posty: 253
ej! to się robi nie fair!! :?

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:47:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14870
Skąd: wieś
BartZ pisze:
Robertino nie ma się czym przejmować tylko robić swoje. Ja jestem bardzo wdzięczny za ujawnienie tego co zostało pokazane i za możliwość posłuchania singla. Wielkie dzięki!


Całkowicie się zgadzam. :piwo: I Robertino - Twoje i Erkeja i Pablaka wpisy o dawnych płytach, okłdkach itp., to coś co znam z autopsji i bardzo do mnie przemówiło w kontekście nowej płyty. I dziekuje za możliwość obejrzenia jak powstaje płyta od kuchni.


Tak trzymać..... :brawa:

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:56:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 15:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
POROZUMIENIE PONAD POKOLENIAMI SIĘ ROBI CO NIE! :piwo:

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 17:00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:12:00
Posty: 173
Skąd: Tychy
ROBERTINO PELLEGRINO pisze:
szkoda, że nie mogę zdradzić jaka będzie naprawdę nowa okładka....


To co, jednak okładka będzie inna, czy to tylko żart?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 17:00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 17:21:11
Posty: 358
Skąd: nie jestem stąd
Cytat:
właśnie usiłuję ci wyjaśnić, że nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem estetycznym i prawdopodobnie wiele rzeczy dla ciebie wspaniałych artystycznie dla mnie jest wieśniackich i na odwrót. wkurza mnie nie to, że nie podoba ci się okładka 888 ale ze w chamski i autorytatywny sposób oświadczasz jaka ona jest. między stwierdzeniem "jest kiepska" a "nie podoba mi się" jest róznica.

... ja myślałem, ze nie muszę dodawać na początku zdania "a moim zdaniem", żeby wszyscy wiedzieli, że to moje zdanie...

Robertino:
i tak czekamy na muzykę... jest przecież wiele płyt, które mają kie... to znaczy, których okładki mi się niezbyt podobają, a które muzycznie są na prawdę przezajebiste!

_________________
dobro jest dobre, pięść rozwali świat


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 103  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group