Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 17 maja 2024 17:06:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 lipca 2006 13:33:48 

Rejestracja:
czw, 20 lipca 2006 13:06:44
Posty: 19
Skąd: nowy dwór
Ale przecież podobno Owsiak kiedyś powiedział, że tymoteusz nigdy nie zagra na Przystanku Woodstok, z kąd ta zmiana?

_________________
Nie bój się...wypłyń na głębię


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 lipca 2006 15:30:06 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 17:15:53
Posty: 253
dokładnie
Biada na sam początek
a potem Marana Tha, hehehe:P

a potem jak sobie chcecie:)

a co do Owsiaka, dziwne z jego strony wydawałoby sie to mysle

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 lipca 2006 15:38:13 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
alicja pisze:
z kąd ta zmiana?

skąd

a pierwsze słyszę, że Owsiak coś takiego powiedział


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 lipca 2006 16:50:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22906
coś mi się kiedyś o uszy obiło... ale Axl Rose też np móił, że nie zagra nigdy dla Żydów i Polaków, a zagrał. To Owsiak może zrobić Tymka na Wood. BTW już słyszałem narzekania, że Owsiak teraz robi z wood Przystanek Jezus bo grają same katolickie zespoły (pytam jakie, słyszę Vavamufin, Prawda...) :O

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 lipca 2006 17:08:11 

Rejestracja:
czw, 20 lipca 2006 13:06:44
Posty: 19
Skąd: nowy dwór
Przeczytałam to na rockmetal.pl :

wywiad: 2Tm2,3; Armia

Wykonawca: Budzy - 2Tm2,3; Armia
Data przeprowadzania wywiadu: 15.04.2000


rockmetal.pl: Przed chwilą odbył się wasz koncert. Dlaczego nie widać was na dużych festiwalach niechrześcijańskich?

Budzy: Jakie masz na myśli?

Jurkocin, Woodstock...

Jerzy Owsiak powiedział, że takie zespoły jak 2Tm2.3 nigdy tam nie pójdą. Z tego widać stosunek do tej muzyki. Nietolerancja. Graliśmy tam obok na "Przystanku Jezus", a organizator Woodstocku powiedział, że nie życzy sobie takich kapel.

_________________
Nie bój się...wypłyń na głębię


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 lipca 2006 18:10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Czyli było to jakieś ponad 6 lat temu.... (według większości słuchaczy było to bardzo dawno, bo wtedy wyszła ostatnia płyta)

Świat się zmienia, podejście ludzi do pewnych spraw też się zmienia... i całe szczęście...

Przez ten czas kilkakrotnie na Woodstocku zagrał Maleo, a także Armia, Moskwa z Maleo.... no to w tym roku czas na 2Tm2,3.

Bardzo dobrze, że taka właśnie będzie premiera 2Tm2,3 na Przystanku Woodstock


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 lipca 2006 18:18:53 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
alicja : dzięki za info
Hmm tylko ta informacja kłóci się troszkę z zespołami, które występowały : Houk (tego nie jestem pewien, więc proszę mnie poprawić jak się mylę), MRR kilka razy, Armia, Etna teraz 2Tm2,3. Skąd ta zmiana?? Jakoś dla mnie to nie jest ważne, ważne jest, że 2Tm2,3 zagra. Więc słowa o nietolerancji dla takiej muzyki też można już zapomnieć.

A propos : Owsiak też mówił, że nie będą grały zespoły punkowe, żeby nie skończyło się jak na Jarocinie, po czym wpuścił blade loki i farbki i powiedział, że jak będzie okay to może się uda zmienić kierunek i więcej tego typu zespołów będzie grało. No i tak też się stało chociażby Armia i Dezerter.

edit : Widzę, że lafjoy mnie troszkę wyprzedził ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 lipca 2006 02:22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 03:41:52
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
alicja:
" Hmm tylko ta informacja kłóci się troszkę z zespołami, które występowały : Houk (tego nie jestem pewien, więc proszę mnie poprawić jak się mylę), MRR kilka razy, Armia, Etna teraz 2Tm2,3. "

Houk grał chyba dwa razy, ale o Etnie nie słyszałem... grała za to Triquetra (2003)...


-->ROBERTINO PELLEGRINO
Co do kolejności utowrów... Koncert w Tarnowie był ok, ale mógł być jeszcze lepszy (gdyby była inna kolejność utworów). Pragnę zauważyć, że na Woodstocku nie będą sami fani 2TM2,3 i czasu też niewiele dlatego lepiej zachęcić czymś znanym... jak dla mnie SHALOM na początek :). Z resztą chyba na każdym koncercie na którym byłem (poza Tarnowem ostatnio) na początku był Shalom i się przyzwyczaiłem :).

Co do naginania się do oczekiwań publiki - przecież ja nie mówię aby grali hip-hop, chodzi tylko o kolejność utwórów. W ostateczności grają chyba dla ludzi nie dla siebie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 lipca 2006 02:29:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 16:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
Tymoteusz pisze:
chodzi tylko o kolejność utwórów. W ostateczności grają chyba dla ludzi nie dla siebie...

Co sie tak uparles na ta kolejnosc. Skoro graja dla ludzi, to niech graja nowe kawalki. I tak wiekszosc na pw nie bedzie znala tych starszych kawalkow TuTiEm.

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 lipca 2006 10:35:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
oczywiście nowe kawałki. na sosie było widać, że ludzie świetnie je odbierają, nawet słysząc pierwszy raz. w ogóle taki program jak w toruniu był jak najbardziej git.
dajcie popalić chłopaki na tej mordorowej imprezie!
(własnie przeczytałam w wyborczej, że owsiak zaprosił kazię szczukę, która ma młodziezy mówić o książkach, a festiwal rozpocznie zespół big cyc piosenką o moherowych beretach :roll: , rozdawane mają być też koszulkiki z napisem "Roman, jestem patriotą" - hahaha pewnie :roll: , ależ żarcik. doskonałe. :zygi:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 lipca 2006 11:15:27 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
natalia pisze:
owsiak zaprosił kazię szczukę, która ma młodziezy mówić o książkach, a festiwal rozpocznie zespół big cyc piosenką o moherowych beretach , rozdawane mają być też koszulkiki z napisem "Roman, jestem patriotą

Ale będzie zajebiście!!! Ale jajca z tą koszulką, no nie nie mogie, haha!! I do tego moherowe berety, już nie mogie się doczekać!!!! Po beretach ide do namiotu sztuk przepięknych pogadać o prawdziwej sszczuce!!! Niech żyje Owsiak!!!! :zygi:
Mam nadzieję że 2TM 2,3 przypetardzi tak, że wszyscy popamiętają!!! - jestem o to spokojny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 lipca 2006 11:19:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Trośkę się zastanawiam, czy wystawianie zespołu 2tm23 do walki polityczno-świtopoglądowej jest rzeczą dobrą. :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 lipca 2006 11:41:30 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Boskey pisze:
Trośkę się zastanawiam, czy wystawianie zespołu 2tm23 do walki polityczno-świtopoglądowej jest rzeczą dobrą

kto wystawia 2tm23 do walki polityczno-światopoglądowej?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 lipca 2006 11:44:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Dwa powyższe posty. Chyba... A w ogóle to fajnie bo kasowałem swój wpis i na pół godziny zniknął ten temat. :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 lipca 2006 13:10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 22 czerwca 2006 09:44:39
Posty: 816
Skąd: Warszawa
Eeee, zaraz walka światopoglądowa ?
Ludzie są zmęczeni sytuacją, w której jak gra satanistyczna kapela, to jest to sztuka, ekspresja i w ogóle, a jak chrześcijańska to na pewno jest to propaganda, żeby gówniarzom w głowach mącić i pewnie Rydzyk za tym stoi :?
No więc jak już grają nasi, to ciężko powstrzymać się od dopingu ! 8)

_________________
Czekając na noc układam sobie pieśni,
Nie wsłuchuj się za długo, nie wpatruj się za bardzo...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group