Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 15:59:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 listopada 2006 22:01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 30 sierpnia 2006 11:56:31
Posty: 440
...oj, Rasfael, Rasfael,
pomodlimy się za Ciebie
:)

_________________
...nie muszę wygrywać, wolę kwiatki zrywać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 listopada 2006 23:28:06 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 16:15:53
Posty: 253
Rasfaelu, rozumiem, że jeździłeś po wioskach i prowadziłeś badania (nie mam pojęcia w jakim zakresie) na temat plebanii powstających w przeciągu ostatnich 10 lat:) dziesięcioletnie badania.. no proszę proszę:) gratuluję cierpliwości. No ci księża to tacy straszni są, faktycznie. ja na przykład znam takich, że wiesz, samochodu nie maja, a jak mają to za pieniądze rodziców. takich co wstają rano o 5.00, mają na głowie kilka, jesli nie kilkanaście miejscowości (osobne przypadki). prowadzą dwie wspólnoty (jeden dodatkowo jest egzorcystą), poza tym jeszcze kilkanaście osób w zakresie kierownictwa duchowego. O pieniądze się modlą, a raczej zawierzają Jezusowi. Bo wiesz, moralizować i unosić się na widok księży (jak mniemam, dochodzisz swych racji na drodze wnikliwej obserwacji tegoż środowiska, a nie, że tworzysz opisnie własne na bazie już usłyszanych), którzy nie odpowiadają Twojemu stereotypowi to możesz.. ale radzę Ci jednego..

rozejrzyj się co człowiek robi.. a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 listopada 2006 00:03:09 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
tak jak mówisz. mam doskonał pamieć wzrokową. i dobrze wiesz jak i pozostali,ze czepiam się tylko i wyłacznie takich "pałacowców" jak wyżej. uczciwych księzy nie tykam, bo to prawdziwi kapłani. taki Popiełuszko to nawet buty oddął zimą i został na bosaka.ot co. i zadne procesy w watykanie nie są konieczne, bo On już dawno jest u Pana Boga. i jeśłi się takowe odbedą to są zwyczajnie przeterminowane. i to nie ich zasługa,ze jest święty. to kolejna Ikona tego kraju. całkowicie oddał się Bogu doskonale zdając sobie sprawe co za kolesie się wokól niego kręcą, również w sutanąach.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 listopada 2006 00:12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 03 listopada 2006 10:53:34
Posty: 18
Skąd: Londyn
Cytat:
Najpierw zarzuciłeś Caritas, że nie widać efektów, a potem napisałeś, że dyskusja nie ma sensu. Dobre.


Pytałem z ciekawości ale szczerze mówiąc mało mnie to interesuje na co wydają i skąd biorą, niech się martwią ci co dają. Ja zawsze wspierałem WOŚP bo widziałem co się dzieje z tym co zebrali. Mój wybór, nie twierdzę, że Caritas jest zły,a WOŚP to cud. Poza tym co ja się będę stresował, tak jak napisałem: Pan Bóg wszystkich rozliczy, naprawdę szkoda naszych nerwów ;)

_________________
I dig my toes into the sand
The ocean looks like a thousand diamonds
Strewn across a blue blanket
I lean against the wind
Pretend that I am weightless
And in this moment I am happy...happy


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 listopada 2006 08:32:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Rasfael pisze:
nie zastanaiło Cię nigdy to,ze na wioskach plebanie (te budowane w ciagu powiedzmy ostatnich 10 lat) są prawie takiej samej wielkości jak swiątynia. a mieszka w niej JEDNA osoba. nie ma co ewngelia. i dwa garaze. no jak kolega po fachu przyjedzie co ? jego drogi samochodzik bedzie mókł?

człowieku chodzisz do kościoła ? dajesz na tacę ? jak nie to odwal się od cudzych pieniędzy !!! jak ktoś chce fundować proboszczowi luksusy to nic Ci do tego. Tu lepiej zastosować zasadę:
artkrz pisze:
niech się martwią ci co dają


a temat dojrzał chyba rzeczywiście do tego, żeby jedo ostatnie 2-3 strony wywalić do awanturum, bo niektórzy co tu zaglądają mogą być ciekawi koncertu 2Tm2,3 na Woodstocku, a nie jedynie słusznych uwag Rasfaela na temat kto mu zamordował kota i dlaczego zrobił to sługa katolickiego księdza - kapłana szatana.

pozdro...
KoT


Ostatnio zmieniony pt, 10 listopada 2006 10:01:02 przez KoT, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 listopada 2006 09:01:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
KoT pisze:
a temat dojrzał chyba rzeczywiście do tego, żeby jedo ostatnie 2-3 strony wywalić do awanturum


TAK TAK TAK!!!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 listopada 2006 09:59:59 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
jak najbardziej. ale nie podoba mi się słowo wywalić. to się nazywa przeniesienie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 listopada 2006 15:15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 20:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
KoT pisze:
zaglądają mogą być ciekawi koncertu 2Tm2,3 na Woodstocku

dlatego jak macie coś tu pisać to piszcie TYLKO o rzeczach dotyczących woodstocku :piwo:

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 listopada 2006 02:14:57 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
KoT pisze:
dajesz na tacę

i do not support that bumboclaat. cudzych pieniędzy. zapytaj co sądzi Jezus o takiim czymś, o używaniu Jego osoby do takich celów. kłamstwa z modlitwą na ustach stają się prawdziwe. jak spiewali dobrzy kolesie. ot co. i to juz wszystko w tej materii bo duchowśc to zadna. chodzić do kościoła, też dobre. kosciół to LUDZIE moj drogi a nie martwy budynek. zdaje się,ze o tym zapomniałeś.te budynki to ja sobie zwiedzam- moze akurat jest jakis fajny szczegół architektoniczny :lol: tak więc Kosciół mam jak np. wychodzę na dwór i mówię dzień dobry, podaje rękę lub rozmwiam z przypadkową (?) osoba na ulicy. zresztą sa tu tacy ,którym nie musze szerzej wyjąsniać o co biega. a ,ze kogoś to razi to trudno. mnie razi to co widze i to opisuję. a jeśłi chodzi o obraznie , bo oczywiście ktoś może stwierdzic,ze go obrazma, to mnie obrazali hierachowie poprzez swoje bzdurne wywody w telewizji. mnie jako Żyda. i nadal zdarza się jakiś bullshit w gazecie przeczytać. szkoda gadac. jestem gotów natomiast dać na tacę takim kapłanom jak ksiądz Szpak. bo wiem,ze nie uzyje ich dla prywatnych celów. przede wszystkim pomoże innym,a sobie zostawi tylko tyle by zwyczajnie przezyć. to przykład człowieka - katolika,który jest wzorowy. i jestem pewien,ze jest takich sporo. tylko ich się nie pokazuje. zresztą im nawet na tym nie zalezy :D

swoją drogą dawno i nim nic nie słyszałem. mam nadzieję,ze u Niego jest wszystko ok.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 listopada 2006 13:42:07 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
a kolega nie odpowiada skąd ma info o woodstocku...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 listopada 2006 14:25:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 14:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
Dzięki Bogu mogliśmy zagrać na Woodstocku. Jeśli się uda pojedziemy tam za rok. Oby można było grać dla wszystkich, nie tylko dla "wierzących". Słyszałem że lekarza potrzebują chorzy, a nie zdrowi :mrgreen:
Powiem, że jakoś lepiej się czułem duchowo kiedy na trasie 888 nie zawsze były tłumy (Olsztyn 88 osób) i nie zawsze mieliśmy wygody, czy kasę, niż wtedy kiedy gramy w pełnym rekolekcjonistów kościele, kiełbasa z cebulką na plebani, ciepło itd.
Dzięki Jurkowi Owsiakowi, który się zgodził na nasz udział w tegorocznym przystanku, mogliśmy posmakować .......jakby to nazwać.....NINIWY!

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 listopada 2006 15:47:36 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
niniwa i babilon do nieba szczerzą kły jak śpiewa Symeon Ruta. :wink: znaczy si ę,ze i w pszyszłym roku na polu bitwy wystąpicie. Bóg już to załatwił jak go Go znam. to prawda- kameralne koncerty są wyjątkowe. nie powiem , od czasu do czasu lubię pojechac na spedzik, ale z nastawienuiem,ze liczy się nie tylko muzyka,ale i kontakt z ludźmi. Bless.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 listopada 2006 00:43:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 października 2006 20:52:37
Posty: 21
Skąd: dziki zachód
byłam tam sobie na woodstocku na koncercie i byłam ja sobie w szczecinie gdzie bylo o wiele wiele mniej ludzi, ale ostatnio usłyszłam ze na 2Tm2,3 nie przychodza ludzie bo to chrześcijański zespół itp. ale na woodstock pędzą lecą i nie wychodzą z pola jak tymoteusz na scene wchodzi i co? ha! dają sie ewangelizowac i nawet nie wiedza kiedy... :wink:

_________________
..::baruch ata Adonai::..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 grudnia 2006 19:05:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 30 sierpnia 2006 11:56:31
Posty: 440
Dopiero wczoraj obejrzałam zapis koncertu Tymoteusza z Woodstocku. (mam go teraz w formacie dvd)
Świetny koncert!

_________________
...nie muszę wygrywać, wolę kwiatki zrywać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 grudnia 2006 19:09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
ano świetny... ja jak będę miał fundusze - na pewno pobiegnę do sklepu po oryginał :)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group