Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 09:46:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 601 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 08:37:31 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
To kilkanascie koncertow, wiec moze jakis osobny temacik, ale juz nie tylko info, ale i przezycie, co?? :wink:

16.02.2005 - pierwszy koncert w katedrze opolskiej. wprawdzie dojechalem na druga polowe ale nie narzekam. dwa nowe utworki, z tego jeden, jak to bylo??... "wegierski rock lat siedemdziesiatych" czy jakos tak:P w kazdym badz razie tymek w pelnym skladzie (no moze bez Joszki), minimalna ilosc reggae ("Jahwe tys Bogiem mym"), bardziej wielkopostnie i spokojnie niz w poprzednich latach. ale i tak dobrze :D czuc klimat.

dzis Rybnik, zobaczymy jak bedzie :wink:

a ja juz zapraszam do Katowic - 11 marca 2005!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 10:25:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
z utworów nowych był też Psalm 42 (względnie nowy, był juz rok temu). atomiast Psalm 137 mnie po prostu rozwalił i o jejku i w ogóle. od strony zespołu koncert genialny. alre tak gipsowo-kartonowej publiczności to nie widziałem chyba nigdy (no nie, raz w filharmonii byłem). podczas Shema Izrael jak był "czas dla publiki" to w całym kościele śpiewało może z dwadzieścia osób... podobnie Psalm 40 (mój ulubiony akustyczny kawałek, razem z listem do kościoła). podobno w częstochowie ma byc krecone dvd z koncertem, prawda-li to??

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 11:20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
ereinion pisze:
Psalm 42

jak to leci - bo jakoś z rok temu to nie pamiętam...


ereinion pisze:
podobno w częstochowie ma byc krecone dvd z koncertem, prawda-li to

byłoby genialnie - Elrondzie - wiesz cóś na ten temat???

mogłoby być kręcone w Lublinie - tam to jest klimacik fajny - ludzie se śpiewają zwykle :oops:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 11:40:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Nagrywany przez kilka kamer był także koncert w Podziemiu Kamedulskim przy UKSW na warszawskich Bielanach.Koncert miał miejsce 2 lata temu.I co?...i nic...nagrania chyba nikt nie widział i chyba już nie zobaczy.

EDIT:mowa oczywiście o nagraniu profesjonalnym(bo takie właśnie miało miejsce).Bootlegowe avi posiada kilka osób(w tym ja :P )

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Ostatnio zmieniony czw, 17 lutego 2005 11:43:59 przez butcher, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 11:41:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
ja to myślałem że ludzie to se wszędzie podśpiewują.....


Psalm 42? też nie kojarze jakoś z zeszłego roku....

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 12:48:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
też byłem na koncercie w Opolu - piękny był...

mi się najbardziej podobał moment, kiedy zgasili światło i nastąpiło ważne przeniesienie akcentu - publiczność, która do tego momentu oglądała zespół zobaczyła ołtarz i krzyż...

psalm 137 jest kapitalny i tyle no i jak dla mnie to mistrzem świata jest Mateusz Pospieszalski brawo dla tego pana !!!

a publiczność w stolycy polskiej piosenki drewniana jak zwykle - trzeba się cieszyć, że ludzie w ogóle przyszli, bo ja ani jednego plakatu na mieście nie widziałem...

pozdro...


KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 12:58:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 17:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
http://miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,2556814.html
To komentarz z gazety wyborczej i niezła wpadka
Koncert w Opolu był rewelacyjny tylko było bardzo zimno i nie było psalmu 13 :(
Jak się uda to wrzuce wieczorem fotki


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 15:20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
a ja zrobiłem se tyle zdjęć i mi nie wyszły (za ciemno). chlip. a jak wracałem to się pociąg spóźnił i namarzłem się na dworcu. ale musze wam Opolanie drodzy powiedzieć że bardzo przyjemne macie miasto

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 18:43:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:30:29
Posty: 406
Tragedia! Budzy zostawil Armie! Ratunku! Tone!

A swoja droga - Budzy, swietne tekst o rozbawianiu Boga swoimi planami :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 22:23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
słyszałam tylko coś o nowym kawałku Angeli, przy którym zespół przeżywa stany mistyczne! nie mogę się doczekać, kiedy go usłyszę. chyba dopiero w londynie... za dwa tygodnie... wpadnij finrod :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 lutego 2005 08:40:59 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
17.02.2005 - Rybnik
na szczescie nie powtorzyla sie historia z kartonowa publicznoscia, rybnicka byla nieco bardziej zywa, moze przez to, ze kosciol mniejszy, to i zespol blizej, nie wiem. mysle ze duzo do klimatu daly swiatla, ktorych w opolu nie bylo.
generalnie Tymek gra na tej trasie bardziej spojnie, nie ma juz prawie miejsca na reggae, a za to pojawiaja sie takie nawe walki jak "Psalm 137 - Nad rzekami Babilonu" (super spiewa Maleo, dla mnie swietny walek, to ten w stylu "wegierskiego rocka lat '70":P) no i "Psalm 6" - to chyba na tym zespol przezywa stany mistyczne:) bardzo ciekawy, na taka zydowska nute utworek.
"Psalm 42" - to slynna łania :D
Ta relacja z opolskiej wyborczej to jakas kompromitacja, wyszlo na to ze ta trasa to koncerty pelne metalowych riffow, eh...:P a jest wrecz przeciwnie.
na obu koncertach Tymek nie zagral oczywiscie bez kilku wpadek, ale to juz taka tradycja:P a Mateusz Pospieszalski, tak, robi rewelacyjna robote.
na koniec pozdrowienia dla forumowicza Krzysztofa, ktory dzielnie koncert organizowal :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 lutego 2005 11:44:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:30:29
Posty: 406
byc moze to bardzo glupie pytanie, ale czy poza Elrondem i Natalia (i moja skromna osoba) ktos sie wybiera na koncert w Londku Zdroj?
(Londyn, Londyn, nie ma takiego miasta. Jest tylko Ladek Zdroj)
Mozna by maly zlot zrobi ;) A pozatym - pomiedzy lub po koncertach zapraszam do Cam! (Elrond - obiecales wpasc jak w wakacje rozmawialismy :) )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 lutego 2005 19:09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
Wczorajszy koncert pierwszy raz obserwowałem ze strony jednego z organizatorów, więc też nie do końca mogłem się skupić na samym koncercie.
Najpierw było spotkanie. Spodziewałem się większej ilości osób na tym spotkaniu.
Miało przyjść przynajmniej 10 osób z Duszpasterstwa Akademickiego z Rybnika. Okazało się, że nie było nikogo.Na koncercie też chyba nikogo nie było z tego Duszpasterstwa.
Dzisiaj się dowiedziałem, że oni w tym samym czasie mieli spotkanie z ks.Jerzy Szymikiem i było tam ponad 100 osób.
No ale mniejsza z tym.
Na spotkaniu nie było zbyt wiele osób, no bo po prostu niektórzy nie przyszli, ale pomimo to było bardzo fajnie.
Na pierwszych kilku utworach stałem ciągle przy wejściu zbierając od ludzi pieniądze za koncert.
Sam koncert bardzo refleksyjny, mało reggae. Może to i dobrze, że było tak mało reggae.
Jak już skończyliśmy zbierać pieniądze to stanąłem troche bliżej. Z tyłu duże wrażenie robiło oświetlenie zespołu.
Świetnie to współgrało z muzyką.
Dla mnie zawsze najlepszym momentem na akustycznym koncercie 2TM2,3 jest początek "Słuchaj Izraelu" śpiewany przez Elronda i tak też było tym razem.
Spodziewałem się więcej ludzi na tym koncercie(było ok.350-400), no ale z drugiej strony nie była to aż tak tragiczna frekwencja.
Poza tym uważam, że zespół został bardzo dobrze przyjęty przez wszystkich tych, którzy przyszli.

Chciałem podziękować wszystkim, którzy mi pomogli. W tym miejscu chce podziękować szczególnie Mirusowi i Kono.
Na koniec dziękuje oczywiście zespołowi za zagranie prawie dwugodzinnego koncertu pełnego refleksji i zadumy oraz Licy, Maleo i Elrondowi za udział w spotkaniu przed koncertem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 lutego 2005 21:37:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 17:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
http://www.hot.republika.pl
Tutaj wrzuciłem pare fotek z Opola - było ciemno i nie wyszły za dobrze :?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 lutego 2005 09:00:19 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
ladne foteczki


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 601 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group