Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:37:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 22 lipca 2006 10:28:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Krótki koncert w okrojonym składzie....

Nasza ekipa startowała z Opola – na pokładzie ja z szanowną małżonką, Marcin i Pprocker. Po drodze zabraliśmy Bandytę. Koncert odbywał się w ramach franciszkańskiego zlotu młodzieży. Jak przyjechaliśmy zespół już się stroił. Przez jakieś pół godziny nagłośnienie dla swoiego przedziwnego instrumentarium dobierał Joszko. Podczsa koncertu nie było go jednak prawie zupełnie słuchać... Początek standardowy na tej trasie – nowe kawałki w wykonaniu Budzego. Jak zespół doszedł do 888 stało się jasne, że nie ma Maleo. Nie każdy kto mówi Panie wykrzyczał Lica – trzeba przyznać, że super mu to wyszło i nie było czuć braku Maleo. Potem poszły dobrze znane kawałki z Szalom na czele. Niestety bez Maleo koncert był jakiś taki niepełny... Jego partie wokalne śpiewał Budzy i Lica i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie wrażenie, że mocno się w związku z nieobecnością jednego wokalisty skrócił repertuar. Za to fajnie wychodziło to co mi się zawsze w tym zespole podobało najbardziej – zmiany wokalne podczas utworów – różne partie tego samego utworu śpiewa inny wokalista. Pierwsza część zakończyła się po godzinie. Na bis usłyszeliśmy krótki set z nowych kawałków.
Na drugi taki trochę wymuszony przez gospodarzy – kaupcynów co zespół zapowiadali usłyszeliśmy po raz kolejny Shalom. Moje odczucia były mieszane, bo chociaż mi się nie podoba, to jestem w stanie zrozumieć ideę grania drugi raz w ciągu tego samego koncertu nowych utworów (promocja, publika z nimi nieosłuchana etc.), to zupełnie nie rozumiem grania drugi raz starego hitu...Tłumaczę sobie to tym, że nie było Maleo i nie miał kto śpiewać innych kawałków. Ale mimo wszystko wolałbym usłyszeć kilka kawałków w wersjach instrumentalnych takie Getsemani chociażby... Na samiuśki koniec jeszcze Słuchaj Izraelu, które w tym miejscu pięknie wybrzmiało...
Plusem braku Maleo było to, że dużo śpiewał Lica – mi się jego śpiew/pokrzykiwanie bardzo podoba. Publikę koncertu stanowili głównie licealiści. Odbiór zespołu bardzo dobry – publika bawiła się bez względu na repertuar, po koncercie na scenie występowali dwaj kapucyni z gitarami, którzy mieli tak samo ciepłe przyjęcie jak 2Tm2,3, a do tego publika śpiewała wszystkie szlagiery... Po koncercie zespół zaatakowali łowcy autografów, a my udaliśmy się do domu... W sumie pomimo wszystkich mankamentów o których wspomniałem fajny, energetyczny koncert. Zespół wystąpił w składzie Lica, Budzy, Drężek, Ślimak, Kmieta, Joszko.

PS: Ja juz się pogubiłem - w związku z wydzieleniem potforum Tymoteusza... jest jakiś ogólny temat z koncertami z trasy 888, czy jak ?

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 lipca 2006 10:43:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...oj ..przydał by się Maleo ...i to bardzo.....!!!!!!!!....gdzieś w okolicach utworu Słowo" opuścily mnie wszystkie siły ...z trudem śpiewalem zwrotki a refreny już ..koledzy i publika -bardzo fajna zresztą....po koncercie okazało sie ,że mam gorączkę..itd..... :cry: (dzisiejszy koncert w Zabrzu odwołany) :cry: :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 lipca 2006 16:28:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 13:12:00
Posty: 173
Skąd: Tychy
elrond pisze:
dzisiejszy koncert w Zabrzu odwołany


Wielka szkoda. A już się prawie wybierałem na ten koncert. :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 lipca 2006 16:44:21 

Rejestracja:
sob, 03 czerwca 2006 18:42:19
Posty: 1
kurcze no faktycznie szkoda ale i tak miałem szczęscie ze wszedłem na strone i przeczytałem ze odwołany


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 lipca 2006 20:02:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
elrond pisze:
(dzisiejszy koncert w Zabrzu odwołany
......ANGINA.... :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 lipca 2006 20:19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
elrondzie - duuużo zdrowia,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 lipca 2006 22:25:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
no to jesteśmy pod wrażeniem... naprawdę nie było tego widać patrząc na koncert (oprócz tego, że krótki, nie paliłeś się do bisów i kazałeś wyłączyć światła ;) )... no i już wiem o co Ci chodziło :)

szybkiego powrotu do zdrowia życzymy !!!

pozdro...\
KoT z małżonką


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 lipca 2006 23:25:41 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
w sumie bylo w porzo.urzeklo mnie miejsce...nawet nie wiem jak je opisac.wracajac do sztuki=mam porownanie bo bylem we wro.w wolczynie nie bylo malea ale za to byl joszko.dmuchal,dmuchal a jakze.we wszystkich nowych momentach gdzie sie dalo(patrz. jak mu robertino pokazal :) )ale chyba zapomnial mu pokazac albo joszko nie zdazyl bo zabraklo mi fujarki na poczatku marana tha.
lica spiewal numer 888,niech zaluje kto nie slyszal.ponawiam prosbe nie tylko moja:wiecej tego goscia na vocalu.robert tak sobie pomyslalem ze jak chcecie wrocic do korzni to co tam taki track time 66.6.zarycz jak w creation of death.ale byl by czad!!
ktos gdzies ty napisal ze singielek mu sie kojarzy z infernal connection acidow a ja wam mowie ze to bardziej bedzie state of mind report.posluchajcie biede,biede i 1 z owej plyty private ego


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 lipca 2006 23:28:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
gomez pisze:
posluchajcie biede,biede


:lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 lipca 2006 23:32:06 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
kurcze ale jestes szybki..szybszy od flesza. a jak biade ,biade????????


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 lipca 2006 23:32:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
raczej :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 lipca 2006 23:36:50 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
niech bydzie bida,bida ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 lipca 2006 23:44:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 października 2005 22:26:36
Posty: 13
Skąd: bdg
a na 5-dniowy Wołczyn zapraszam za rok wszystkich. wiecie, że Lica dał mi swą kostkę i to bynajmniej nie tę ze stopy :D taka czerwona... drugi gitarzysta naszego zespołu tez kiedys dostał (w bydgoszczy) - mowi sie ze teraz bedziemy grac jeszcze szybciej :)

_________________
"nie nam myśleć. nam jeno maszerować."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 lipca 2006 23:59:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
ketzaj pisze:
Lica dał mi swą kostkę i to bynajmniej nie tę ze stopy


Niech mnie kule! To ktoś przerobił pana Żyżelewicza na kostki do gitary?! :shock:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 00:05:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 października 2005 22:26:36
Posty: 13
Skąd: bdg
ktos załapał. gdybym napisał 'stopy' z wielkiej to byłoby za prosto. hahihehohuhuha. ale kontynuując - tak, widzialem za sceną maszynkę do przerabiania ludzi na kostki - z opcją na gitarowe, brukowe, ceramiczne i do gry. aha no i jeszcze plecaki-kostki moznabylo wystrugać.

_________________
"nie nam myśleć. nam jeno maszerować."


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group