Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 15:48:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 00:10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
reklama "I ty już dziś możesz nosić swego ulubionego perkusistę na plecach!" ha! :D

:piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 00:18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 października 2005 22:26:36
Posty: 13
Skąd: bdg
reklama 2 "Nowe kafelki - poczuj ten rytm"

_________________
"nie nam myśleć. nam jeno maszerować."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 16:46:02 

Rejestracja:
sob, 01 kwietnia 2006 20:28:42
Posty: 88
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)
LOL

ale nie przerobicie już więcej muzyków na kostki, dobrze? :(

ja też miałem porównanie z koncertem wrocławskim. na pierwszy rzut oka - szkoda, że setlista jakaś taka ciągle podobna, to na całej trasie nie ma za wiele zmian, tak?

Brak Maleo myślę że w pewnym sensie zrekompensował Lica i Joszko, choć tego drugiego, jak już mówiliście, było trochę za mało. Za to koncert był bardzo 'licowaty' i uważam, że rzeczywiście wokalnie zespół mógłby się jakoś tak sprawiedliwej podzielić, przynajmniej na koncertach właśnie, śpiewać to inaczej, co rusz ktoś inny. ileż koncerty nabrałaby by wtedy wyjątkowości!
Mi się 888 śpiewane przez niego bardzo podobało.
Poza tym Lica sobie więcej na gitarze solowo poużywał, więcej chyba, niż we Wrocku. To też warte było zobaczenia i usłyszenia.

Publika świetna, bardzo hojni ludzie - cały czas jechałem na sępionej wodzie mineralnej, nie mówiąc już o polu namiotowym za dwa różańce i wysępionym potem wrzątku.
I wcale nie uważam, że drugi bis był wymuszony, raczej ludzie nie wierzyli, że to będzie możliwe, a braciszkowie kapucyni tylko ruszyli ten skandujący potencjał publiki.
Za to pogującą młódź trzeba by zganić za to, że kiedy wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju Joszko grał na przykład równie wyjątkowe intra, ludziska sobie hałasowali i gadali, w ogóle nie doceniając tego, co się działo.

I potem zagrali (a my zaśpiewaliśmy) Słuchaj Izraelu, wspólnie i pięknie, ale tak raz-dwa, no ale to już pewnie ta paskuda angina kazała kończyć.

_________________
Twego prawa w głębi mego serca


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 09:30:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
fotki z koncertu:
http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?t=1247&postdays=0&postorder=asc&start=60

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 11:02:47 

Rejestracja:
wt, 25 lipca 2006 22:38:33
Posty: 11
Ja też kiedyś dostałam kosteczkę od Licy! :) do dziś nią gram! i jest to najlepsza kostka, jaka może być! od kiedy ją dostałam przestały mi pękać struny! :P w wołczynie też byłam ale tym razem nie wyłudziłam nic oprócz autografów, bo poprzednie które dostałam już mi wyblakły :wink:

A wracając do braku Malea, to w sumie się tym nie zmartwiłam, a wręcz się uspokoiłam, że nie będzie przynajmniej tych spokojnych kawałków w których lubuje się Daruś, :wink: a których miałam dość po Propagandzie Dei (tak naprawdę to wkurzyło mnie trochę że Tymek dopuścił się grania utworów innych wykonawców! :| ) Ale mimo wszystko oczekuję Maleo na następnych koncertach! :wink:

Co do Wołczyna, to muszę zareklamować to miejsce! Jeżdżę tam od 6 lat na ten festiwal i co roku jestem pod większym wrażeniem! :o Warto tam przyjechać naprawdę nie tylko ze względu na niesamowite koncerty ale całą resztę! Zapraszam was ludzie przyjedźcie za rok a nie pożałujecie! :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 22:49:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Spokojnych kawałków teraz nie ma na Tymku, czy jest Maleo, czy go ni ma, także spokojna czacha.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group