Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:09:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 01:21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Nadejszła wiekopomna chwila! Nową płytę 2Tm2,3 można już zamawiać w przedsprzedaży na patronackiej stronie Tymka czyli na www.mocneramie.pl Jak na patronacką sprzedaż przystało - najniższa cena na rynku - 30 zeta za sztukę! Koszt przesyłki 5 zeta. Premiera najprawdopodobniej w połowie sierpnia. Tym którzy zamówią i opłacą płytę wcześniej wysyłam ją NAJPÓŹNIEJ w dzień premiery priorytetem!
Dokładny link tu: http://mocneramie.pl/muza_888.php
Dla Warszawioków będzie opcja odbioru osobistego ale ze względu na potencjalną ilość osób będzie to trzeba 'inaczej niż zwykle' zaplanować logistycznie. Czyli będę odgórnie ustalał miejsce spotkania, godziny bycia tam i z listą będę sobei stał i odhaczał. I tak parę razy aż lista tych do odbioru będzie już mało przerażająco długa.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 06:23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Kiedyś elrond powiedział, że będzie (być może) dg pack,,, (zazwyczaj ukazują się kilka dni po premierze "normalnej) płyty,,, jak będzie tym razem? będzie ten dgpack czy nie? czy jeśli będzie to można zamawiać ten dg Pack od razu czy nie??? z góry dzięki za odp,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 11:06:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Z mojej wiedzy wynika tak: my jako sklep patronacki zespołu mamy wszystkie wersje nowej płyty czyli jedną. Po prostu chyba chodzi o to że płyta będzie wydana w digipacku, a digipack nei równa się bonusom czy wydaniom specjalnym.
Jeśli jest inaczej i będzie więcej wydań no to na pewno będziemy mieli wszystkie na tych samych zasadach co do tej pory.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 11:15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
no to ja się juz zapisałem i kaskę wpłaciłem (przelewa się :wink: )

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 12:53:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
youzwa, chyba nie zrozumiałem twojej wypowiedzi:

youzwa pisze:
Po prostu chyba chodzi o to że płyta będzie wydana w digipacku, a digipack nei równa się bonusom czy wydaniom specjalnym.

!?!! dgpack zazwyczaj tym różni się od płyty "normalnej", oprócz tym że jest w kartonowym tandetnym pudełku, że ma właśnie bonusy,,, Czy 888 będzie miało jakieś bonusy??? (rozmiem,że na razie chyba nie wiadomo,,,
czy jeżeli teraz zamówię to dostanę dgpack czy :normalną" płytkę ????

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 13:20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Armijny Smok pisze:
dgpack zazwyczaj tym różni się od płyty "normalnej", oprócz tym że jest w kartonowym tandetnym pudełku, że ma właśnie bonusy

doprawdy :?:
to chyba nie w mmp - przypomnijcie sobie digipaki tego wydawnictwa... digipak Trupiej Czaszki... Czas i byt digipak uboższy niż pierwsze wydanie tej płyty... ja sobie tam nie przypominam bonusów

a w ogóle to o ile mnie pamięć nie myli ostatnią informacją było, że nie mmp wydaje nową płytę, tylko uniwersal bodajże...

EDIT: jako, że właśnie zakupiłem pashe i się jeszcze z nią nie zapoznałem koryguję po postach poniżej...
pozdro...
KoT


Ostatnio zmieniony pn, 24 lipca 2006 19:26:23 przez KoT, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 13:32:32 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
tu sie mylisz armijny smoku.
dgpack to wydanie plytki w bajeranckim opakowaniu (najczesciej tekturowym), a bonusy w postaci dodatkowego materialu audio/video nie maja tu nic do rzeczy.
w polsce czesto jest tak, ze jako dgpack pojawia sie wersja z bonusami, obok podstawowej w zwyklym plastikowym pudelku. (taka taktyke stosuje zwlaszcza mmp, ktory mimo wszystko jest naszym glownym "muzodawca", ale tez roadrunner, mozna stad wysnuc wnioski - ze mocniejszy rok tak z reguly ma, ale bedzie to spore ougolnienie).
ale popatrz chocby na pearl jam: poza ten i vs wszystkie ich wydawnictwa sa dgpackami, a chyba tylko na jednym unikatowym sa bonusy (japonska wersja binaural ma 2 kawalki live). za to bonusy mozna znalez na (uwaga: nowe pojecie :wink:) reedycji ten (w wersji europejskiej) i nie jest to dgpack. (oni wydaja rarytasy na singlach i winylowych 7'' singlach wydawanych corocznie dla fanow z ten clubu).
jesli wiec plyta ma byc dgpackiem jak mowi youzwa, pewnie bedzie jedna wersja, bez bonusow.
w zasadzie nie znam przypadku, by jakas plyta (duza, nie singiel) zostala wydana w dwoch wersjach (zwykla i z bonusami) rownoczesnie (na jednym rynku) i obie byly dgpackami. ale nie ma na to jakiejs zasady.
pojawiaja sie za to coraz czesciej wersje z drugim dyskiem cd, dvd, sacd, hcd (hybrydowy, czyli jedna strona cd/sacd, a druga dvd - chyba taki jest skrot) i inne kombinacje - ale wydane roznie opkowane (niezadko z mala roznica czasowa).
jak pojawialy sie bonusy w takim samym opakowaniu (aczkolwiek nie zawsze) to zawsze w reedycji.
takze armijny smoku, youzwa nic sie tu nie myli.

kocie, pascha 2000 miala dwie wersje: zwykla (plastkowe pudelko i sciezki jak na mc) oraz dgpack z bunusami (2 klipy i instrumentalna wersja psalmu 130).
a przyklad z trupia czaszka jest dobry, tym bardziej, ze reedycja ma plasikowe opakowanie i zero bonusow (+ lekko zmieniona szata graficzna). a jeszcze jest taniec szkieletow - reedycja w dgpacku bez bonusow.

btw: cena chyba nie jest ostateczna?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 16:29:45 

Rejestracja:
sob, 01 kwietnia 2006 20:28:42
Posty: 88
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)
to trzeba się tak spieszyć, nie można było poczekać, aż dostanę wypłatę? : P

q51 pisze:
btw: cena chyba nie jest ostateczna?

a w którą stronę w takim razie spodziewać się wahań? : >

_________________
Twego prawa w głębi mego serca


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 16:41:04 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
ja nie moge, ale sie pieklicie. jeszcze nie ma wszystkich nagran, a oni juz dokladna cene plyty chca znac... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 16:44:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
no fakt, z tymi reedycjami jest chyba bardzo rożnie,,, ale rożnica między Ultimą a Ultimą DgPack była baaardzo wielka,,, podobnie z Paschą 2000,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 19:40:08 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
KoT pisze:
to chyba nie w mmp - przypomnijcie sobie digipaki tego wydawnictwa... digipak Trupiej Czaszki...

no i jeszcze blad tutaj, dopiero zauwazylem.
trupia czaszke w dgpacku wydala fronda, nie mmp.
(choc nie wiem kto wypuscil drugie wydanie, ale ono znowuz nie jest dg).
ale offtop. :roll:

no i wydaje mi sie, ze bonusow nie bedzie z prostej przyczyny. zespol chce wydac jeszcze w tym roku (niedawno byla informacja ze na jesieni, ale bez obsuwy juz sie nie obedzie) plyte akustyczna i ona chyba bedzie dluzsza oraz z jakimis rarytasami (troche info tu).
888 z zalozenia ma byc szybka, krotka, brudna, garazowa, prosta i do przodu (moze nawet taki troche "back to the primitive") sila rzeczy smaczki odpadaja, bo by zepsuly efekt.
ja jestem (wyjatkowo i od niedawna) za tym, by bylo bez bonusow. tylko sie postarajcie z tymi akustycznymi planami.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 20:59:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
q51 pisze:
"back to the primitive")

miał bonusy ;)
a tak na poważnie - nie potrzebnie mieszam z tymi dg packami - bo nie będzie wersji normalnej - tylko dg paczka - kartonik (bez bonusów)- zaraz będę zamawiał chyba,,, a wogóle szkoda że ma być krótko (jakoś 30 minutowe płyty do mnie nie przemawiają) - ale zobaczymy/posłuchamy

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 21:08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Armijny Smok pisze:
(jakoś 30 minutowe płyty do mnie nie przemawiają)
- ale dlaczego?

Kiedys słuchałem audycji o muzyce hinduskiej i tam mówiono, że Hindus poważa utwory od trzydziestu minut wz-dłuż, że wtedy to dopiero zaczyna się experience - czy o to chodzi Smoku? :wink: .

Ja lubię płyty krótkie: byłem w szoku, że Bad Brains 'Quickness' trwa pół godziny - słuchając latami z kasety nie przyszło mi to do głowy, dopiero wyświetlacz sidi wyjawił ten sekret... Albo 'Broken Head' Acidów - to jest w sam raz!

Lubię tez płyty średnie - ten format winylowy, mmmm! Sentymenty starego_witta :)

Lubię tez płyty długie! Gdy jest się przez co przedzierać, albo gdy mija niepostrzeżenie. Może po prostu lubie płyty.... :?: I różnorodność :?: :!:

A w ogóle jeszcze jeśli w planie jest płyta ze spokojniejszymi i dłuższymi utworami? Nie rozumiem w czym problem - cieszę, się że wkrótce (wcześniej czy później) usłyszę nową płytę 2Tm 2,3 - spodoba mi się bardziej lub mniej - i tyle. Ale cieszę się bardzo!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 21:47:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
nie - no nie ma żadnego problemu,,, ja poprostu lubię się płytą dłużej cieszyć :)
(ale oczywiście jak posłucham to może zmienię zdanie co do krótkich płyt,,,) wspomniana wcześniej metheora była świetna,,, szybko wpadała w ucho,,, i równie szybko się nudziła (w przypadku płyt zespołu 2tm2,3 o szybkim znudzeniu na razie mowy nie było)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 22:13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
ale tu zamieszanie...
1. Jaki Universal???? Płytę wydaje Stage Diving Club (Crew? myli mi się już) Records zwane też SDC Records. Nie wiem skąd macie te rewelacje o innych wytwórniach :shock:
Głównie właśnie dlatego mamy taki totalny patronat nad płytą bo decyduje o wszystkim Robert F.
2. Cena jest ostateczna. Znaczy detaliczna bo hurtowo jeszcze coś tam się może zmienić. Ale nie rozumiem dlaczego nei miałaby być ostateczna? Że za dużo, za mało? :) Ja jestem z Pellegrino ugadany, cena ustalona, trochę nie rozumiem o so hozi ;)
3. Co do spieszenia się... Spieszyć się nei trzeba. Tu tak jak w pewnej przypowieści - czy kto zamówi i opłaci miesiąc przed premierą, czy trzy dni to i tak wysyłam tego samego dnia (no chyba że będzie tego tyle że się w jeden dzień nie uwinę).
4. Trupią Czaszkę zawsze i wszędzie wydawała Fronda, w końcu to płyta specjalnie an ich 10-lecie. Pierwszy nakład 3000 egzemplarzy bodajże w digipacku, no a teraz dość nieźle nadal leci dodruk.
5. Z tego co wiem to ma być trochę ponad 40 minut, więc jakoś tak strasznie krótko nie będzie. I dobrze, bo w sumie może nie tyle że nie lubię tych krótkich płyt to jednak prawie zawsze mam niedosyt (oczywiście jeśli chodzi o te dobre ;) ).

Aha, tak w ogóle przypominam przy okazji przedsprzedaży dyżurne hasło Mocnego Ramienia: "Nie bądź świnią - powiedz innym!" :twisted:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group