Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:23:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 maja 2007 10:58:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
Cytat:
a z rodzicami to skakać nie można?

Wiesz...... Moi rodzice nie lubią jak się skacze pod sceną więc nie chciałem ich wkurzać. Jeszcze by mi włosy kazali ściąć :D

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 maja 2007 11:08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
moi rodzice nie mieli nigdy nic przeciwko,,, nawet byli raz na Armii,,, (ale nie szaleli, swoje lata już mają,,,)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 maja 2007 23:23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 grudnia 2006 18:15:08
Posty: 519
Skąd: metropolia zwana Chełmem
Armijny Smok pisze:
Szema - dokładnie też tak mam jak oglądam takie videło,,, dlatego jak zobaczyłem to podałem tego linka tutaj,,, tym bardziej nabieram chęci na 15 maja,,,

Bardzo dobrze zrobiłeś :D :D takie miłe chwile ludziom przypomniałeś :piwo: ja jeśli chodzi o 15 maja to licze na cud :D mam nadzieje że on nastąpi :wink:

_________________
Obyś był zimny albo gorący nie zaś letni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 maja 2007 12:19:13 

Rejestracja:
pn, 03 lipca 2006 22:54:36
Posty: 12
Armijny Smok pisze:
http://video.google.pl/videoplay?docid=-501913054793691087


Fajnie sobie przypomnieć ten koncert...trochę też smutno bo byłem na nim z bratem i naszym śp.Tatą. To był jego jedyny koncert Tymka na którym udało mu się być.
Stał trochę dalej od sceny ale szalał na maksa-łysawy pan w okularach w średnim wieku ;) Zaraz po ostatnim kawałku 'wyrwał' z płytą po autografy.
Fajnie wyglądał jak gratulował Budzemu - tak gdzieś 3 głowy różnicy :)
Po koncercie "888" w samochodzie chodziła non-stop. Pamiętam jak raz podjechał po mnie samochodem a że to dzień pracy był no to w garniaku.
otwieram drzwi a tam na cały regulator "Lew Hadasz" :D aż się ludzie odwracali...a co! niech usłyszą DOBRĄ muzę

------------------------------------------------------------
"Nie lękaj się, JA zawsze będę z tobą"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 maja 2007 19:50:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 30 sierpnia 2006 11:56:31
Posty: 440
lotniku - piękne :)

_________________
...nie muszę wygrywać, wolę kwiatki zrywać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 maja 2007 20:03:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
czarnuch pisze:
Moi rodzice też byli i nie mogłem sobie spokojnie poskakać pod sceną Very Happy


hehe ja pierwszy raz na armii byłem z tatą, pierwszy raz na 2tm z mamą i tatą
ostatniego lata pojechaliśmy razem z rodzicami do czech na soulfly :twisted:
pozdro dla moich rodziców :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 07 maja 2007 10:45:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 grudnia 2006 18:15:08
Posty: 519
Skąd: metropolia zwana Chełmem
stiw pisze:
hehe ja pierwszy raz na armii byłem z tatą, pierwszy raz na 2tm z mamą i tatą
ostatniego lata pojechaliśmy razem z rodzicami do czech na soulfly
pozdro dla moich rodziców


stiw Tobie to dobrze :D moi rodzice mówiąc łagodnie nie lubią muzyki jaką gra armia czy tymek :evil: uważają to jako odstępstwo od normy :cry: nawet nigdy mi nie przyszło do głowy żeby któryś z rodziców poszedł ze mną na koncert :| a nawet jakby do tego doszło to bardzo by sie zbulwersowali :( fajnie masz :P

_________________
Obyś był zimny albo gorący nie zaś letni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 stycznia 2010 04:15:10 

Rejestracja:
sob, 29 lipca 2006 21:56:04
Posty: 252
Haha, problem w tym, że nieumiejętność wyrażania negatywnych emocji, w życiu , a co za tym idzie w muzyce (tak z psychologicznego punktu widzenia) powoduje na dłuższą metę w człowieku zachwianie wszelkich norm i równowagi (też to ostatnio tłumaczę rodzicom:)).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 stycznia 2010 09:30:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
w nawiązaniu do powyższej wypowiedzi i tych z wątku o podsumowaniu roku:

na czym Ty człowieku jedziesz ?

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 stycznia 2010 15:34:48 

Rejestracja:
sob, 29 lipca 2006 21:56:04
Posty: 252
:shock: Mi się wydaje, że jeśli ktoś nie umie wyrażać negatywnych emocji, to skłania to do zastanwienia, czy na czymś nie jedzie. Przepraszam, ale co tu się nie zgadza? Dla mnie to jest oczywiste. Jeśli dzieje się coś złego, a człowiek nic nie robi i udaje że wszystko jest ok, to czy można mówić o jakiejkolwiek normalności? Pewne reakcje są naturalne i potrzebne. Wystarczy, że czasem trzeba się z kimś pokłócić, żeby oczyścić atmosferę i relację, bo zakładanie masek może rodzic tajoną nienawiść i niepojednanie, a wypieranie negatywnych emocji powodować postępujące zdziecinnienie. To w relacjach, a w muzyce- musi sie wyrażać pełnia ludzkiej egzystencji, czyli całe spektrum emocji. Wtedy można mówić o odpowiedniej, nie spłaszczonej i nie wykastrowanej antropologicznie głębi przekazu. Ujęcie holistyczne, czyli całościowe- jeśli już mam używać trudnych określeń. Dodam że sam się tego uczę, gdyż życie przez wiele lat poza jakimkolwiek zdrowym środowiskiem- w moim przypadku wspólnotami Drogi, gdzie szczerość w relacjach jest pewnym przynajmniej w miarę przestrzeganym standardem (nie mówiąc już o tym, że jest po prostu też objawem tego, że człowiek się nawraca), spowodowała poważne spustoszenia w moim życiu. Hehe, niby offtop, a jednak pasuje do tematu Trasa 888- RELACJE:D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 stycznia 2010 19:25:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
heavy drummer pisze:
Mi się wydaje, że jeśli ktoś nie umie wyrażać negatywnych emocji, to skłania to do zastanwienia, czy na czymś nie jedzie.



A mi się wydaje, że jeśli ktoś ni z gruchy ni z pietruchy odpowiada na post sprzed dwóch i pół roku i to będący autorstwa użytkownika, którego aktywnośc spadła do zera jakieś półtora roku temu, to może nie musi sięgnać natychmiast po coś, zeby na tym pojechac, ale mocnej kawki to mógłby się napić.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 stycznia 2010 22:10:38 

Rejestracja:
sob, 29 lipca 2006 21:56:04
Posty: 252
Odpowiedziałem na niego, gdyż miałem go jako jeden z niewielu w nieprzeczytanych postach i myślałem, że to jakiś nowszy wątek :)....a jako że estetyczny konflikt pokoleń jest wiecznym problemem... Aha...no i po prostu nie mogłem zasnąć i mi się nudziło, hehe...to był powód...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group