Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:32:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 października 2006 10:56:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 października 2006 08:08:17
Posty: 14
Skąd: Bielsko
Witajta Forumiacy :)

Pisze bo mnie roznosi... Pierwszy raz chlopakow uslyszalem i zobaczylem na zywo w Ludzmierzu 97 /spotkanie muzykow chrzescijan/, bylo to przed 1 trasa zespolu i promocja plyty "Przyjdz", pamietam rozmowe z Robertem po koncercie i slowa ktore mu powiedzialem: "patrzac na Was - widzi sie Jezusa ktory kocha i jest blisko! smiej sie czesciej... " - stare dzieje ;).

Pozniej pare razy mialem okazje ogladac ich "regowe" granie... teraz zas siedze i ogladam zapis koncertu na Woodstoku /dzieki erkej za strone :)/ - to mnie poprostu rozwalilo :mrgreen:

5.10 bylem na koncercie w Katowickim mega-klubie /koncert extra, naglosnienie - buuuuu/, zaopatrzylem sie w plyte... wlazlem na forum /rejestrujac sie :)/
MALO MNIE Z BUTOW NIE WYRWIE!!!
Chlopaki tak trzymajcie i nie dajcie sie... WASZA KONSEKWENCJA JEST NAJWIEKSZYM SWIADECTWEM :) z modlitwa PG

_________________
"bóg jest tu w trzech osobach - władza wpływy mamona"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 października 2006 13:45:25 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
...


Ostatnio zmieniony wt, 06 listopada 2012 18:10:57 przez Ptak ze wschodu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 października 2006 15:37:59 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
Ptak ze wschodu pisze:
na 100% Ciebie widziałam :wink: identyko! To już teraz nie wiem kto to był

jest kilka opcji: moj klon (nie "brat" :wink:), moj sobowtor (to nawet z checia bym poznal), fantomas (co byloby nawet zaszczytem i tez chcialbym poznac :wink:), a w kazdym badz razie nie ja (nie ja tez nie).

no i oczywiscie nic sie nie stalo, ale nastepnym razem jak mnie zobaczysz, to sie przyznaj od razu, a noz to bede ja i poznam osobiscie kolejego forumowicza. :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 października 2006 15:41:01 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
...


Ostatnio zmieniony wt, 06 listopada 2012 18:09:42 przez Ptak ze wschodu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 października 2006 15:49:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 25 września 2006 17:52:09
Posty: 41
peegee pisze:
teraz zas siedze i ogladam zapis koncertu na Woodstoku /dzieki erkej za strone

A ja nie mogę tego odtworzyć. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego?

_________________
Podróż na Wschód przygotowałem wczoraj..
..Cóż po mnie tu? Cóż po mnie na twej drodze?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 października 2006 16:03:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Cytat:
A ja nie mogę tego odtworzyć. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego?

Tu znajdziesz wszystko co napisano na temat odtwarzania tego filmiku.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 października 2006 19:57:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 25 września 2006 17:52:09
Posty: 41
dzieki ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 października 2006 20:09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Nepti pisze:
Radom

hmm.. hmm... hmm...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 października 2006 10:26:01 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
Mikołaj pisze:
Rasfaelu, środek Pomorza Środkowego to gdzie jest? Okolice Sławna, Szczecinka?


Sławna


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 października 2006 21:16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
W "Teraz Rock"-u relacja z koncertu w Proximie.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 grudnia 2006 12:35:27 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
dobra, powrot prawowitego watku z relacjami z koncertow promujacych 888:

relacja z lublina.

dojazd moj bardzo wczesnie nastapil, bo o 14 bylem juz na miejscu. organizatorzy przygotowaywali sale, ekipa sprzet, a ja czytalem wkladke z teraz rocka poswiecona republice i co jakis czas kontaktowalem sie z armijnym smokiem i mofo w sprawie imprezy towarzyszacej, a gdy dotarli muzycy ustalilem z nimi pare rzeczy. no i nastala godzina 18.00.

zaczela oczywiscie od silnej reprezentacji 888, po kolei: biada biada, milosc, 888, jestem z toba, debora, ps 108, lew hadasz (nie jestesmy ze smokiem pewni kolejnosci tego tracka) i najstarszy kawalek, czyli marana tha za ktorym polecial set przekrojowy z (kolejnosc nie do konca przypadkowa): effatha, magnificat, emmanuel, slowo, szema izrael, adonai elohenu, adonai ehad, shalom, wojna, nie umre, homilia melitona i nastapila impreza towarzyszaca, czyli zyczenia i tort (mofo sie tu wykazal - "rispekt") dla neptiego ktory od wczoraj ma 36% znizki na okulary w vision express. bisy (2) nastapily bardzo szybko, wsrod nich uslyszelismy psalm 13, psalm 40, nie umre, kto nas odlaczy. (mamy jednak wrazenie, ze costam przegapilismy, to prosze uzupelnic).
potem udalismy sie na impreze urodzinowa neptiego, na ktora jednak wieksza czesc ekipy dotarla dosc pozno. bylo sympatycznie i syto (cortezza "rispekt"). po konsumpcji wszyscy sie rozjechalismy. wszyscy zadowoleni.

refleksje:
brzmienie bylo bardzo dobre, a nawet za dobre, do tego stopnia, ze momentami uciekalem po sali w poszukiwaniu cichszego miejsca.
repertuar bardzo fajny, calosc 888 + gratest hits.
publicznosc taka sobie, dosc liczna, jednak inna niz rzeszowska na przyklad, nie bylo mowy o stage divingu.
nowi forumowicze, ktorych ja poznalem: jagienka, inverness - dzieki, pozdrowienia i do zobaczenia.

a teraz juz pedze na autobus, wiec reszte realcji dopisze smok (gr8 "rispekt"), mofo dorzuci fotki, lafjoy moze nawet filmik.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 grudnia 2006 17:43:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 20:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
q51 pisze:
ma 36% znizki na okulary w vision

starzenie ma swoje pozytywne strony :mrgreen:

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 grudnia 2006 19:55:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 października 2006 16:29:59
Posty: 105
Miejsce koncertu jakoś mi się nie bardzo podobało i w ogóle okolica taka trochę nieciekawa, no ale widac Tymoteusz gdzie by nie zagrał to i tak git! :faja:

Jak już pisałam pojawiłam się dopiero na Lew Hadasz, więc co najlepsze z 888 mnie ominęło ale cóż :glupek2: :glupek2:
Ludzi moim zdaniem mogło być więcej, tym bardziej, że wstęp był wolny :shock: eh ludzie nie wiedzą , co dobre! :faja:

Oczywiście szłam na koncert z myślą, że nie będę skakać, żadnych pogo itd.! ale jednak muza była na tyle porywająca, że nawet sobie popływałam 2 razy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wszystkie utwory wypadły świetnie, bardzo mi się podobało jak śpiewali wszyscy (albo prawie wszyscy ) muzycy na raz, np. w refrenach. a najbardziej zapadło mi w pamięć bisowe po raz drugi grane ,,Nie umrę „.
Ciekawe jak się podobało muzykom :?: sprawiali wrażenie zadowolonych, ale Lica jakiś smutny się wydawał.
Maleo miał pod koniec świetny kontakt z publicznością, przez moment pomyślałam że może w nas wskoczy no ale jednak nie. :diabelek: Budzy też spoko i w ogóle jak to powiedziała moja kol to widac było jaką radość sprawia im granie! no chyba, że to pozory :wink:

Ja tam się nie znam, ale jak dla mnie to pod samą sceną dźwięk był zbyt mocny, strasznie miażdżył,z tyłu lepiej było słychać, ale bliżej fajniejszy klimat, więc w uszach jeszcze piszczy, buczy i trzeszczy.
Przyszłam z koleżanką, obawiałm się, że jej się może nie spodobać, ale jest zachwycona! i przez cały wieczór obie chodziłyśmy i śpiewałyśmy wszędzie na ulicy, w emce, wszędzie ,,Nie urmrę nieeeeee, nie umrę nieeee..."!!
Ogólnie rzecz biorąc było bardzo dobrze! :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :mrgreen: :peace: Po prostu forma adekwatna do treści! :mrgreen:
No to pozdrawiamy i czekamy na zdjęcia :mrgreen:

Yyy a kiedy następne koncerty ? :mrgreen: :faja: :twisted: :wink:

_________________
,,...zanim wyjdziesz wyłącz gaz..."!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 grudnia 2006 17:26:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
jest już fotorelacja z Lublina - ja jeszcze nie napisałem swojej - ale juz niedługo napiszę...
http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?p=127587#p127587

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 grudnia 2006 23:32:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Sandmierz 6 grudnia
Średniej wielkości miejsce, bardziej aula, troche miejsca do skakania i nawet dobra akustyka - to rzuciło mi się po przybyciu w oczy, a także sympatyczny Dominikanin, który od razu ze mną zagadał, choć go pierwszy raz widziałem - był organizatorem koncertu.
Zaczeli od Biada i Miłość... pierwsze wrażenie: o w mordę, fajna akustyka a tu nikogo prawie pod sceną, oprócz 4 kolesi preferujących agresywne pogo (zwłaszcza koleś w koszulce XIII stoletti...w bezpiecznej odległości powoli wraz ze Smoczycą odkrywaliśmy ten koncert...światła pół-przygaszone,ale żadnego oświetlenia sceny... potem nadszedł czas na set Maleo i więcej osób ruszyło pod sceną i zaczęło się robić gęsto na dosyć wąskim parkiecie...brzmienie bardzo głośne (chyba nawet za głośne pod sceną). Najlepsze moment koncertu to Marana tha i wspólne śpiewanie Nie umrę... Darek często podawał mikrofon... mnóstwo stage divingów, kilku uczestników pogo wpadało co jakiś czas na scenę by pomóc śpiewać wokalistom (co na początku wydało mi się książkowym przykładem punkowego koncertu - hehe - rany jak to zabrzmiało, ale jak za 5 razem ci sami goście wyskakiwali i pchali się do mikrofonu, troche mnie nudziło)...
Postaram się teraz napisać o repertuarze: dobór rewelacyjny (całe 888 bez skrzywdzonego już jak zawsze psalmu 63), do setlisty powrócił Psalm 40 (SUUUUPERRRR!!!!)... Bardzo podobało mi się Słowo i nowa wersja wokalna Magnificat!!! oraz niesamowity EMMANUEL!!!
Za perkusją zasiadł Goehs, dało się słyszeć, ze z pewną nieśmiałością, ale podobało mi się bardzo brzmienie perkusji (2 stopy??). Koncert zakończył się bisami, na pewno psalm 13,40 i chyba kto nas odłączy... wogóle nie mogę wyjść z podziwu nad brzmieniem i tymi solówkami gitarowymi. Było około 120-150 osób. Koncert bardzo fajny, rewelacyjny kontakt z publicznością (to też zasługa miejsca)... Wielkie dzięki dla 2tm2,3 za ten koncert.
Przed koncertem spotkanie z Damiano, Beatą i Wujaszkiem, ponoć miał być Anioł, ale się nie ujawnił.

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group