Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:44:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 02 stycznia 2007 20:15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 05 listopada 2006 22:16:30
Posty: 187
Skąd: Śrem
Rok 2006 był na pewno bardzo bogatym rokiem dla Tymoteusza. 2 Tm2,3 zagrał w trasie Pokolenie JP2, potem na Woodstoku, powstała płyta 888, no i było trochę koncertów.... i .... Chciałbym, abyśmy w tym temacie mogli się podzielić wrażeniami z minionego roku....

Dla mnie osobiście po pierwsze była to fantastyczna przygoda związana z trasą Pokolenie JP2 - w szczególności w Śremie. Dane mi było - za co jestem wdzięczny :) :) :) Panu Bogu i pewniej osobie - jak przeczyta to będzie wiedziała, że to jej dotyczy :) - być obecnym (może bardziej jako świadek - bo wszystko dokonywało się w sposób dla mnie zdumiewający) w procesie od pomysłu do realizacji. Była to fantastyczna przygoda - a koncert ukoronowaniem tej przygody. Dla mnie wspaniały koncert - nie wiem jak go oceniają artyści - ale moje subiektywne odczucie i tych z którymi rozmawiałem - wielkie wydarzenie u nas w Śremie!!

Drugie moje osobiste doświadczenie - półtora roku temu (chyba to było 2 maja 2005) byłem na koncercie w Puszczykowie pod kościołem wraz z moim synem Kubą. Do tego czasu muzyki czadowej nie słuchałem. Wtedy stwierdziłem, że moja górna granica tolerancji jeśli chodzo o muzykę czadową Tymoteusza to Psalm 13 - bo ten akustycznie czy czadowo lubiłem. Staliśmy wtedy naprzeciw kolumn i mój Kuba - miał wtedy 8 lat - nie wytrzymał decybeli.
Dlatego to piszę, aby uświadomić po mojej stronie klimat powstawania nowej płyty, kiedy wiedziałem, że to płyta czadowa. Wydawało mi się, że mnie nie ruszy.

Kolejne doświadczenie - koncert czadowy w Poznaniu w Eskulapie - koncert rewelacja dla mnie. Pierwszy raz w życiu pociągnęła mnie muzyka czadowa!!

Potem kupiłem płytę 888. No i stało się. Stała się bezsprzecznie moją płytą nr 1 roku 2006 - a moi 2 chłopacy - jeden 10 a drugi 5 lat razem ze mną przepadają za nią i co chwila słyszę z ich ust Wojna, wojna,... albo Biada, biada... itp.

Niesamowity rok między innymi dzięki Tymoteuszowi.
Wielkie DZIĘKI!!!!

_________________
programy-gry.pl
gra-muzyka.pl


Ostatnio zmieniony śr, 03 stycznia 2007 11:07:12 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 stycznia 2007 21:07:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 września 2006 20:55:02
Posty: 73
Skąd: Łęczna
jednym słowem: CZAD :twisted:

w tym roku zaczalem sluchac Tymka i kurna,jestem z tego powodu zadowolony. od razu zdarzylo sie, ze byla plyta (a wiecie,ze jak sie slucha kapeli i wychodzi plyta,to takie fajne uczucie :D ) oraz dwa koncerty z "888" i to wsyzstko zlozylo sie w taka fajniusia calosc :)

a pozatym jestem na koncercie dvd Tymka :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 stycznia 2007 21:14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
rok faktycznie bogaty jeśli chodzi o koncerty:
1 października - Lublin
6 grudnia - Sandomierz
7 grudnia - w Lublinie (ponoć wg danych ochrony przez imprezę przewinęło się około 380 osób)
wszystkie koncerty bardzo fajne - dużo i niedawno o tym pisałem

niestety nie było dane mi być na żadnym koncercie pokolenie jp2 (odwołany Lublin)

Płyta 888 - najlepsza płyta rocku 2006 - fajnie by było gdyby w 2007 roku wyszła 888 cz.2 (no i może jakaś promocja teledyskowa i dvd )

wielkie dzieki 2tm2,3 za ten rok!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 stycznia 2007 21:32:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 20:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
Dla mnie był to można powiedzieć rok "Tymoteuszowy" :wink: , szczególnie jego druga połowa. 2Tm2,3 słucham już od dawna ale dopiero w zeszłym roku dane mi było być na koncercie, ba nawet na dwóch!!! A poza tym nowa płyta, rewelacyjna - dla mnie płyta roku! No i co jest dla mnie równie ważne - odważyłem się przywędrować na najwspanialszą z wysp - Ultima Thule, dzięki czemu mogłem poznać sporo nowych naprawdę ciekawych ludzi! :piwo:

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 stycznia 2007 21:33:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 25 kwietnia 2005 17:08:43
Posty: 33
Skąd: Lublin
świetny rok po kilku latach posuchy...

3 koncerty

Woodstock-jeden z najlepszych koncertów festiwalu(obok Lao Che i Virgin Snatch)
i dwa jesienne w Lublinie

świetna płyta...

Dla mnie bomba


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 stycznia 2007 21:49:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 05 listopada 2006 22:16:30
Posty: 187
Skąd: Śrem
MOFO pisze:
odważyłem się przywędrować na najwspanialszą z wysp - Ultima Thule


no tak, a ja o tym zapomniałem napisać!
Ja też w ubiegłym roku - 05 Listopad 2006 - podjąłem męską decyzję i zarejestrowałem się na Wyspie. Do tego czasu tylko tu zaglądałem i co nieco czytywałem.
:)

_________________
programy-gry.pl
gra-muzyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 stycznia 2007 23:34:16 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Ha! Dla mnie był do wspaniały rok! Tymek wydał nową płytę, rozpoczęła się trasa koncertowa 888. Tyle marzyłam o pójściu na koncert i się wreszcie spełniło to marzenie (nie zamierzam jednak poprzestać na wspomnieniach a kombinować, jak się załapać na kolejny koncert :mrgreen: ). Na owym koncercie w Białymstoku poznałam zespół 2Tm2,3 i nie tylko (Budzy, Litza, Maleo, Kmieta, Stopa, Drężmak, Lafjoy) :D . W związku z wyjazdem na koncert zaczęłam się także często udzielać na forum. Bardzo się cieszę z poznania forumowiczów :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 stycznia 2007 00:04:55 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 16:15:53
Posty: 253
ja miałem małą załamkę 29 marca kurde bele.. Dzień wcześniej w Jaworze Tymek grał w ramach JPII.. to jakieś 30 km ode mnie, a ja ot po prostu wypadło mi z głowy. Na szczęście nadrobiłem na woodstocku, a później we Wrocku

było elegancko bez specjalnych uniesień.. No może poza Litzą śpiewającym Magnificat (woodstock). ciary na plecach. a 888?? "2Tm2,3" nie przeskoczyli;p

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 stycznia 2007 10:51:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 07 września 2006 11:31:19
Posty: 142
Skąd: Bydgoszcz
rok 2006 z Tymoteuszem :)

najpierw taki malutki ale świetny koncercik w Fordonie ( w Bydgoszczy) następnie po maturze SOS cudnowny i niezampomniany a na koniec ( a moze na pocztek ) płyta 888 czad ! wielkie dzieki :)

_________________
"Ja wierzę to nasza jedyna broń, silniejsza od czołgów, mocniejsza od bomb, a ja kocham Cię!"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 stycznia 2007 20:57:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 09 marca 2005 22:41:40
Posty: 56
Skąd: Puszcza Mosińska :)
Nudno nie było. Słowo robi swoje. Teraz dopiero zaczynam to rozumieć.

_________________
królestwo za wiarę


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 stycznia 2007 01:18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 14:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
Piękny rok. "Reaktywacja" 2Tm2,3.Wyjątkowy czas nagrań "888". Płyta jaka jest każdy może sobie posłuchać, ale to co się działo w czasie nagrań...chciałbym sobie zaprać do nieba (na DVD). Ważny dla mnie też Woodstck.
Dzięki Elrondowi za Ducha i natchnienia.
Dzięki Neptiemu za pokorę i lewą gitarę.
Dzięki Kmiecie za brzmienie i cierpliwość.
Dzięki Stopie za "feeling".
Dzięki Goehsowi za powrót.
Dzięki Maleo za "próby" :)
Dzięki Joszko za klimat.
Dzięki Bogu za wszystko!

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 stycznia 2007 11:36:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 grudnia 2006 18:15:08
Posty: 519
Skąd: metropolia zwana Chełmem
Dla mnie też będzie pamiętny owy roczek 8) Byłem na dwóch koncertach TYMKA w Lublinie, których nigdy nie zapomne :D a po koncercie w domu kolejarza 7 grudnia na spotkaniu z zespołem w klimaciarskiej barówie :piwo: było świetnie :wink: no i wbiłem sie na nasze kochane FORUM :wink: Oj pamiętny rok ehh :mrgreen: Pan Bóg był i jest dla mnie łaskawy :D

_________________
Obyś był zimny albo gorący nie zaś letni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 stycznia 2007 14:56:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 30 sierpnia 2006 11:56:31
Posty: 440
ja byłam na dwóch koncertach Tymoteusza. Jeden JPII u Franciszkanów w Gdyni,a drugi w UCHU. Były piękne! :)
podobnie jak Szema jestem od tego roku na forum.
A poza tym 888 jest dla mnie płytą stulecia :D

_________________
...nie muszę wygrywać, wolę kwiatki zrywać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 stycznia 2007 15:41:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 października 2006 08:08:17
Posty: 14
Skąd: Bielsko
ROBERTINO PELLEGRINO pisze:
Płyta jaka jest każdy może sobie posłuchać, ale to co się działo w czasie nagrań...
- no tego to wam zazdroszcze ;)
Dzieki za 888, woodstock, katowice..., :)

_________________
"bóg jest tu w trzech osobach - władza wpływy mamona"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 stycznia 2007 15:54:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
dla mnie ten rok tez byl szczegolnym! Bylem na moim pierwszym koncercie 2tm2,3 ever, na S.o.S. w Toruniu! Poznalem tam dzikiego, youzwe :piwo: no i wyszla 888, ktora sie zalicza do plyty ktora jako jedyna mi sie jeszcze wcale nie znudzila! Wielkie dzieki tymoteuszom za to ;) i chwala Bogu! :)

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group