Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 11:38:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 10:09:00 

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 12:45:35
Posty: 430
Skąd: Gdynia
Przechadzając się po Pozen widziałam kilka plakatów i żałowałam,że już wczoraj muszę wsiąść do pociągu niebylejakiego...jakbym tam posiedziała jeszcze ze 2 dni to bym się na koncert zahaczyła...taki lajf :/

_________________
"Nikt nie ma wiekszej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich" J 15,13


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 11:24:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
no ja sie zjawie. dzieki groszek za info.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 12:55:31 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:24:41
Posty: 1925
też się zjawię :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Po koncercie
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 22:21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 24 stycznia 2006 09:40:46
Posty: 16
Skąd: Poznań
Dzięki zespołowi za wspaniały występ. Budzy rulez! I wogóle - wszyscy kolesie zussamen - nie ma bata! Byłem w B.N. na koncercie Armii i w odróżnieniu od tego nagłośnienie było o wiele lepsze - wokale o niebo bardziej słyszalne - choć nie wiem co powiedzą pierwszorazowi. Ja słowa słyszałem (pewnikiem bo je znam) :D

Dzięki za bisy - było warto poczekać. No i to 2 sekundowe intro do "Pizza Driver" - miodzio ;)

_________________
Stoocku Poocku Qoocku


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 22:58:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
ladnie panowie, bardzo ladnie... z luzem, troche sie czasem chyba gubiliscie, pan Dariusz czasem jakis tekst pomylil ;) ale b. mi sie podobalo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 23:52:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Goblin pisze:
troche sie czasem chyba gubiliscie

:roll:
no ja nie wiem, jak ktoś idzie na koncert po to, żeby wyłapywać błędy, to biedny jesteś kolego.
dla mnie ten koncert mógłby nie mieć końca. klubowy koncert zespołu 2tm2,3 przwyższa nawet lao che. a ci, co mnie znają wiedzą co to oznacza :D
to najlepszy andergrandowy zespół w polsce - po dziesiejszym koncercie megaszacun!!!
od początku: spodziewałam się pustek w klubie, bo i malta się rozpoczęła i reklama słaba. tymczasem ludzi było w sam raz, bez tłoku, przestrzeń do tańca wystarczająca. od pierwszego kawałka pogo jak się patrzy. i tak bez przerwy do końca. relacje między wokalistami wzorcowe :wink: , teksty mumiowe pomiędzy utworami (brawa też tutaj, kocham cię wszyscy itd :lol: ). przerywniki niespodzianki w stylu bisti bojs (no slip to poznań) i smołk on de łoter a do tego wszystkie teksty wyspiewywane chóralnie przez publikę, co czasami przypominało jeden wielki ryk. no wspaniale, wspaniale!!!!!!!
miałam też wrażenie, że widzę dużo nowej i dorosłej publiczności, co mnie cieszy.
i po prostu życzę sobie powtórkę we wrześniu lub październiku!
ten koncert był najlepszym moim przeżyciem tego typu w tym roku bezprzecznie. koniecznie trzeba wspomnieć o żywiołowej relacji i totalnej jedności między scena a publicznością. walka ze śmiecią ***** :lol:
także goblin, życzę mniej sztywniactwa a więcej luzu. grunt to dobra zabawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :faja: :piwo: :dancer :pinkelephant

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 00:18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 24 stycznia 2006 09:40:46
Posty: 16
Skąd: Poznań
Cytat:
z luzem, troche sie czasem chyba gubiliscie, pan Dariusz czasem jakis tekst pomylil


I na tym polega też urok tego "life-u"...tzn. muzyki "live" ;)

_________________
Stoocku Poocku Qoocku


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 00:34:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
jak już mówiłem na miejscu, ten koncert wykroczył dla poza płaszczyznę muzyczno-techniczną, zupełnie przestało mnie obchodzić. który numer wyszedł lepiej, który gorzej, ważne że dobrze było słychać Słowa i koncert ten dla mnie w kilku momentach dosięgnął pułapu dobrego nabożeństwa, a przy okazji rozwiązałem sobie w głowie kilka ważnych spraw

bardzo dziekuję zespołowi 2TM2,3 za dzisiejszy wieczór

Natalia: :piwo: (nie :faja: bo obiecałem niestety Igorowi że z tym u mnie koniec, hehehehehe)

pozdrowienia dla Bartka, Pippina (dzięki za rozmowę po), PiotrkaB, Maq'a, Kreuza i Goblina

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 00:43:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
Kreuz był na koncercie??? mógłby napisać jak mu się podobało :)'

jak czytam wasze relacje - to mi się przypomina super koncert z 15 maja z Wawy,,, nie mogę się doczekać dvd :)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 00:58:33 

Rejestracja:
ndz, 08 kwietnia 2007 01:21:32
Posty: 164
Skąd: Poznań
koncert niezwykły, pomogła dobra niemal intymna atmosfera klubu - scena i publiczność stanowiły właściwie jedno; zagrany set to przkrojówka całego dorobku z bardzo dużym naciskiem na 888 - prawie wszystkie utwory z tej płyty; świetna forma wokalna Budzego i Maleo; wydawało mi się że średnia wieku uczestników koncertu była dosyć niska...ale Słowo dociera do każdego; to był zdecydowanie najlepszy koncert 2Tm2,3 na którym byłem; chłopaki potrafią rozruszać Słowem publikę w małym klubie w piwnicy jak i wielotysięczny woodstockowy tłum, za to ich niezmiennie cenię :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 08:44:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
natalia pisze:
także goblin, życzę mniej sztywniactwa a więcej luzu. grunt to dobra zabawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja tam sie swietnie bawilem, ale troche obiektywizmu tez nie zaszkodzi i nie ma co od razu robic wielkiej afery, skoro moj post byl generalnie pozytywny... odrobine (no chociaz taka malutka, malutka odrobine) dystansu...

Igor pisze:
"fałsze" działają nie przeciwko, ale na korzyść zespołu


no ja wcale nie stwierdzilem, ze mi sie to nie podobalo, czy ze to zle... (bo swoj urok oczywiscie to mialo) tylko po prostu, ze takie cos mialo miejsce... ogolnie widac bylo, ze starszym panom z dwatiem dobrze sie gralo i publice tez to nie przeszkadzalo.

chcialem napisac jeszcze, ze szkoda, ze zabraklo emmanuela, ale zaraz mnie ktos zjedzie, ze marudze zamiast tylko slodzic (zreszta pan F. chyba i tak juz gardlowo nie wyrabial, wiec ok, znam ten bol)

no i ogolnie to byl moj drugi koncert w BN (wczesniej bylem tylko na Armii z Trupia, Maleuem i Moskwa) i chyba stwierdzam, ze z Poznanskich miejscowek ma najlepszy klimat.

ja sie wylaczam na kolejne tygodnie albo i miesiace.
pozdrawiam wszystkich, ktorych spotkalem wczoraj.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 09:29:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Świetny czadowy koncert! Dzięki zespołowi i spotkanym forumowiczom.
Gero pisze:
Pippina (dzięki za rozmowę po)

Ależ z wzajemnością i przyjemnością. I ta burza taka piękna...
Best moment koncertu:
Zespół zaczyna grać Melitona.
Tom: Jak...
Publiczność: Jak Mojżesz faraona!
Tom: Nie słyszę. Jak?
Publiczność (głośniej): Jak Mojżesz faraona!!
Tom (jeszcze głośniej): Jak???
BartZ do mnie: Jak po nocnym niebie szumiące białe obłoki nad lasem... :dance:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 09:30:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
Goblin pisze:
zabraklo emmanuela

po koncercie w Warszawie - chwilę z Robertino rozmawialiśmy o tym, dlaczego brakowało tego utworu (na trasie 888 i mini trasie 888 był),,, dla mnie brak jednego z najlepszych utworów 888 to jednak duża strata, ale dobrze że chociaż Marana tha z oryginalnym wokalem :piwo: - jak niegdyś,,, choć pamiętam, że na pierwszym koncercie w Lublinie - gdy ja normalnie nie wyskoczyłem ze skóry - jak usłyszałem pierwsze dźwięki tego kawałka - sporo ludzi stało jak słupy :shock:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 13:38:55 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 19:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
Koncet w Poznaniu był dla mnie nawet chyba lepszy niż ten w Progresji, a to ze względu na wspomnianą już wyżej bliskość żespołu i publiczności. Zespół dał z siebie wszystko, mimo zmęczenia zagrali tak dużo numerów(wcale niemało spoza 888), za co muszę oddać ogromny szacunek. Olbrzymi wydatek energetyczny ( muszę chyba popracować nad kondycją :D ), a jednocześnie potężna dawka energii duchowej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 czerwca 2007 13:45:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
marcin pisze:
Olbrzymi wydatek energetyczny ( muszę chyba popracować nad kondycją

Ja to dopiero muszę! Zaczęli grać gdy miałem za sobą może 1/3 piwa, więc szybko dopiłem resztą duszkiem i rzuciłem się pod scenę, gdzie akurat ruszało "Biada biada". Wycofałem się pod ścianę ciężko dysząc jakoś po pierwszym refrenie. :hahaha:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group