Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 01:38:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 15:58:51 

Rejestracja:
pn, 25 czerwca 2007 23:33:42
Posty: 190
Bez Soczewy :?: :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 16:45:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Bjeniu - może spróbuj w WMP wpisując: mms://mms.piekary.net:8000/festiwal
powinno pójść,,, u mnie działa bez problemu,,, spróbuję nagrać wersje audio 2tm2,3

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 17:50:13 

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 08:38:59
Posty: 68
Próbowałem przez link także. Ciągle błąd wyskakuje, że serwera znaleźć nie może. No nic. Przygotowałem się do zgrania wideo i nic z tego nie wyjdzie :) Mam nadzieję, że komuś się uda to zgrać. Byłoby super :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 17:55:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
kurcze, szkoda :( - bo realizacja transmisji 10 razy lepsza niż na SOSie,,, kamery na scenie i wogóle lepszy dźwięk,,,
Bjeń - podrzuć mi program - to spróbuję zgrać,,,

Edit:
niestety mimo pomocy Bjenia nie udało się mi zgrać video streamingu (kurde, u mnie za to program nie chciał poprawnie działać :( )
ale udało się zgrać przynajmniej większą część koncertu w wersji ałdjo - od momentu gdy przestałem walczyć z programem - dla tych co nie widzieli i nie słyszeli - klick

Fragment pierwszego utworu AV
Fragment drugiego utworu AV

Generalnie za pośrednictwem internetu koncert wyglądał rewelacyjnie i dźwięk również bardzo dobrze brzmiał,,, piękny koncert po prostu - klimat, klimat, klimat!!! szkoda, że brakło Maleo, ale przez to koncert również nabrał pewnej nieprzewidywalności i oryginalności!

Niesamowity był motyw z improwizacją w środku Shalom!!! :brawa:
no i świetna gra Ślimaka!! superowe to było!!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 22:16:52 

Rejestracja:
pn, 25 czerwca 2007 23:33:42
Posty: 190
Ale był czad... :D Tylko szkoda, że tak krótko :? I szkoda, że nie udało się nagrać... Ale może ktoś inny :?: Przed koncertem dziwiliśmy się z kumplem, bo to była bardziej impreza rodzinna niż młodzieżowa. Babcie, dziadkowie, rodzice i dzieci w wózkach. Ciekawe jak się im spodobało :) Pamięta ktoś setlistę :?: Na pewno było Marana Tha, 888, Biada biada, Słowo, Miłość, Debora, Psalm 108, Nie umrę, Kto nas odłączy, Szema Izrael, Adonai Elohenu, List do kościoła, Psalm 13 i Effatha. I pewnie o czymś zapomniałem. W każdym razie był czad na maxa :)
P.S. Na żywo dźwięk też był świetny :) A co do klimatu, to przez pierwsze 2 utwory zapowiadało się średnio, ludzie słabo się bawili, jakby byli zaskoczeni. Ale potem już jazda :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 22:30:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 04 maja 2007 20:29:30
Posty: 45
Skąd: Piekary Śląskie
Tak, było czadowo, w ogóle super koncert, szkoda tylko, że Maleo nie było. Hehe a jeśli o dziadków idzie to niedaleko mnie stała babcia i jak usłyszała parę uderzeń perkusji to tak powiedziała: "O Jezusie, rozwalą ten kościół!" Mało śmiechem nie wybuchnęłam :D . Kudłaty, jeszcze chyba była Homilia Melitona, Magnificat, Shalom...może ktoś jeszcze coś dopisze. Ogólnie wrażenia niesamowite :biegaskacze

_________________
"Not your money, not your gold
What you need is in your soul
There is one above my love
There is one who care"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 22:44:53 

Rejestracja:
pn, 25 czerwca 2007 23:33:42
Posty: 190
Homilii wg mnie nie było :) A co do reszty, to nie mam pojęcia, bo miałem momenty zaćmienia z braku tlenu :)
P.S. Dzięki Smoku za audio. Miło powspominać. A co do setlisty wszystko wyjdzie z nagrania :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 22:46:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Setlista (po kolei chyba):
-Biada, Biada
-Miłość
-888
-Debora
-Psalm 108
-Marana tha
-Effatha
-Shema Izrael, Adonai Ehad
-Shalom
-Magnificat
-Nie umrę
-Homilia
-Ps 13

bisy:
-List do Kościoła (z refrenem klasycznym!!!)
-Kto nas odłączy
-Słowo

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 22:49:34 

Rejestracja:
pn, 25 czerwca 2007 23:33:42
Posty: 190
A jednak była Homilia :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 22:51:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 04 maja 2007 20:29:30
Posty: 45
Skąd: Piekary Śląskie
A jednak :wink:

_________________
"Not your money, not your gold
What you need is in your soul
There is one above my love
There is one who care"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 lipca 2007 23:09:33 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
Generalnie to trochę się bałem jak koncert się uda bo impreza wydawała mi się z gatunku tych odpustowo jarmarcznych. No i fakt, klimat trochę taki, dużo bardzo młodych (przyszli na Arkę :wink: ) i sporo hmm... dojrzałych :wink: . Całość prowadziła Anioł Magda z Bartkiem Jaskotem ( :?: ). Tragedia :?: no może troszkę :wink: .
W każdym razie publika początkowo drewno, przerażenie w oczach babciów i dziadków :lol: i wnuczków malutkich. No ale z każdym utworem przybywało ludu do skakania i w miarę się go zebrało. Nawet ów lud teksty znał i śpiewał i w ogóle wszystko cacy. Na scenie tak samo, Robertino i Elrond wspólnymi siłami wypełnili lukę po Darku i wszystko ładnie wyszło. Improwizacja na Shalom wynikła chyba początkowo z malutkiej pomyłki, a potem mikrofon coś nie działał.
Te fragmenty video faktycznie o niebo lepsze niż na SOSie, audio też ładnie brzmi - dzięki za reakcje na mą prośbę.
Koncert może i nie za długi, ale były nawet 3 utwory na bis: List, Kto nas odłączy i Słowo. I naprawdę czad, bardzo mi się podobało :brawa: :)
Po koncercie pogadaliśmy chwilę (Kono, Krzysztof, Mirus + dziewczęta :wink: ) z Elrondem - było bardzo miło.

Pozdrowienia dla wszystkich dziś widzianych :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 lipca 2007 09:17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 13:12:00
Posty: 173
Skąd: Tychy
Koncert bardzo fajny. Chociaż ja zacząłem bardziej się bawić na starych kawałkach. Ale nowe też spoko.
Pozdrowienia dla Mirusa, Kona i Krzysztofa.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 lipca 2007 11:43:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 09 marca 2005 22:41:40
Posty: 56
Skąd: Puszcza Mosińska :)
Armijny Smok pisze:
niestety mimo pomocy Bjenia nie udało się mi zgrać video streamingu (kurde, u mnie za to program nie chciał poprawnie działać )


Nagrywałem, ale od 19 do 23 nie byłem przy kompie. Wynik nastepujacy : nagrala sie Arka, wszystko przed Tymkiem, wszystko po Tymku a Tymek nie :? Uzylem GetASFStream. Widocznie net nie wytrzymal tego czadu 8) . Pozostaje poczekac na plytke z Progresji

_________________
królestwo za wiarę


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 lipca 2007 12:22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
OOO.... tak głośno to jeszcze nikt nie grał na wzgórzu Kalwarii Piekarskiej.
A i publiczności bardzo się podobało.Bo nie pouciekała.A w różnym wieku była publicznośc.Dzieci,starsze dzieci,młodzież (pląsająca pod sceną),starsza młodzież(taka 37 letnia czyli ja),jeszce starsza młodzież,ludzie w sile wieku,ludzie w wieku przedemerytalnym, no i emeryci.Emeryci to raczej pod sceną nie byli, tylko na ławeczkacz nieopodal.No bo trochę głośno było!I deszcz miał padac a nie padał,a tak już się "zaciągało",jak to się u nas mówi,że myślalem,że zaraz lunie.A i tak było ciepło,to co by nam taki deszcz mógł zrobic! Pod sceną postacią najbardziej charakterystyczną dla mnie był Kono.A to dlatego,że był ubrany w jeszcze bardziej charakterystyczną koszulkę Trupiej Czaszki z jeszcze bardziej charakterystycznym napisem na plecach.To pewnie meczowa koszulka.A muzyka głośna i bardzo energetyczna.Zespoł w wyśmienitej formie.Trzy bisy na zakończenie.A miały byc dwa (ale Tomek nie dal się zepchnąc ze sceny Magdzie Anioł,chociaż wcześniej deklarował,ze zespół bardzo lubi kobiety :wink: ) Zespół zagrał na koniec "Słowo",mój ulubiony kawałek z plyty 888 albo 666.Nie no przecież 888. Taki ten utwór jest "siekierzasty".No to na tyle.Szkoda ,że nie było Dariusza M. Co trzech wokalistow to nie dwóch.Chociaż chłopaki dali radę.Brawa dla panów wokalistów :piwo: ,no i panów gitarzystów i perkusity także.Koniec tej chaotycznej relacji,bo zupa ogórkowa wjeżdza na stół.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Ostatnio zmieniony pt, 03 sierpnia 2007 12:29:09 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 lipca 2007 14:19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
Aztil & mirus dzieki za pozdrowienia...

wuka70 nastepnym razem jak kona ujrzysz smiało zagadaj...bo teraz sie kono zastanawia ktory wuka70 to wuka70 :piwo: (hmm moze ten ktos z koszulką 888)

pierwszy raz od dłuzszego czasu bylem na koncercie tymka, no nie liczac trasy akustycznej, i wczoraj wydawalo mi sie ze w koncu słychac ich "mocno"...no i się okazalo ze zawsze ich dobrze słychac a nawet za dobrze...chyba wtedy kono mial udomyte uszy

scena byla umiejscowiona na samej gorze kalwarii i publika musiala sobie poskakac pod gore..co bylo dla kona takia nowoscia

i doczekalem sie na list do kosciola mimo krotkiego trwania koncertu

pozdro dla zespołu

dzieki za koncert chwile po koncercie

p.s kiszka to takie mleko tylko jakby wczorajsze

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group