Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 11:17:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2007
PostWysłany: śr, 02 stycznia 2008 23:11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
1. 9 luty 2tm2,3 czadowo- Grudziądz *** koncert na terenie jakiejś szkoły ,publiczność niejednorodna....pojawia sie Igor !!!! :D
2. 18 marca 2tm2,3 akustycznie -Olsztyn *** dobra sala i dobra publiczność
3. 19 marca 2tm2,3 akustycznie -Puszczykowo***koncert w kościele,niestety nie czuję sie dobrze ,od rana kłopoty z nadciśnieniem
4. 20 marca 2tm2,3 akustycznie -Rybnik *** kościół,trochę zimno...ale kolacja wyśmienita...pyszny chleb tam mają !
5. 21 marca 2tm2,3 akustycznie-Kraków filcharmonia*** mnóstwo luda, ja mam znowu kłopoty z ciśnieniem, a Andżelika mdleje na próbie...
6. 17 kwietnia 2tm2,3 czadowo -Krosno*** na koncert jadę samochodem z Maleo ..spoźniamy sie ponad godzinę...ale całe szczęście przed nami gra Neptun !!!!!!!! i daje radę !!! atmosfera jest wesoła ..gramy nawet Dym na wodzie ! :D
7. 18 kwietnia 2tm3,3 czadowo-Rzeszów **** dalsza część podróży z Maleo...fajny klub ,luda nie za dużo ale gra się dobrze
8. 19 kwietnia 2tm2,3 czadowo Bielskobiała rude boy ***** total! od pierwszej do ostatniej chwilli czad na totalnego maxa !!!!! NAJLEPSZY KONCERT ROKU !!!! :D ...po koncercie zespół ,który nas saportował przez "przypadek" zabiera ze sobą nasza gitarę.... :oops:
9. 14 maja 2tm2,3 czadowo -Kraków studio **** bardzo dobry koncert ,ale w tym klubie zawsze nam wychodzi !..życie walczy ze śmiercią na scenie i zwycięża !!!
10. 15 maja 2tm2,3 czadowo -Warszawa progresja **** nagrywamy DVD,koncert dobry ...ale mógłby być lepszy....performance Maleo! :D
11. 2 czerwca 2tm2,3 czadowo -Legnica*** bardzo fajne miejsce ,gra się nieźle ..choć luda bardzo mało...
12. 25 czerwca 2tm2,3 czadowo -Poznań blue note***** czad! czad ! czad ! super koncert ,super publika ,super atmosfera !!!
13. 30 czerwca 2tm2,3 czadowo -Toruń sos **** mnóstwo luda , brzmienie -potęga! czad !
14. 6 lipca 2tm2,3 czadowo-Płońsk** koncert w domu kultury dla nielicznej ,niemrawej publiki
15. 11 lipca 2tm2,3 czadowo -SLOT art festiwal*** genialne miejsce,dużo luda....ale ja nie lubie tu grać , coś dziwnego wisi w powietrzu...nasz akustyk usłyszał w czasie naszego wystepu taki dialog: a ten zespół to jest chrześcijański czy katolicki ?... :roll:
16. 14 lipca 2tm2,3 czadowo -Wegorzewo festiwal**** bardzo dobrze się gra ,porządna ekipa ,super sprzęt ...czad !
17. 28 lipca 2tm2,3 czadowo- Piekary śl*** koncert na bardzo pobożnej imprezie, bez Maleo...ale gra sie dość fajnie !
18. 29 lipca 2tm2,3 czadowo- Kalwaria Pacławska*****znowu bardzo pobożna impreza ale w jakim miejscu !!! dosłownie na koncu świata ! super miejsce,świetny klimat ,bardzo dobry koncert !!!! choć znowu bez Maleo...
19. 28 wrzesnia 2tm2,3 czadowo-Piotrków trybunalski*** koncert na terenie byłego więzienia ,dość dużo ludzi ..tak sobie..
20. 30 wrzesnia 2tm2,3 czadowo -Jarocin * koncert na rynku "Rockowego miasta" publiczność chyba nie za bardzo wie po co przyszła....NAJGORSZY KONCERT W ROKU :cry:
21. 12 pażdziernik 2tm2,3 czadowo -Chorzów*** dużo luda,niezły koncert
22. 14 pażdziernik 2tm2,3 czadowo -Siedlce**** niezły koncert w przykościelnej kaplicy ..czad !
23. 15 pażdziernik 2tm2,3 czadowo -Słupsk **** koncert na wielkiej hali sportowej ,wydaje się ,że będzie słabo...ale z każdą chwilą jest coraz lepiej ....czad !
24. 11 listopad 2tm2,3 czadowo-Łódź*** bardzo dobra sala ,duzo ludzi...ale jakoś tak ..pod górkę,całe szczęście końcówka nalezy do nas !!!
25. 26 listopad 2tm2,3 czadowo -Kielce **** noncert na hali sportowej , tłumnie zgromadzona ,fajna publika...gra sie bardzo dobrze !

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 00:57:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 06 lutego 2007 11:26:14
Posty: 140
Skąd: łodzisko - brzydkie aż oczy pękają
Szacunek dla Elronda

_________________
<b>NADAJE ZIEMIA śMIERCI JUż NIE MA!!!</b>


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 01:34:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
2tm2,3 - 15 maja - jedyny koncert 2tm2,3 w tym roku na którym byłem (w porównaniu z trzema z zeszłego to słabiutko), ale za to najlepszy koncert 2tm2,3 na którym byłem, przynajmniej najlepszy od 6 lat, bo wcześniejsze brałem bardzo świeżo i dużo młodszy byłem, więc nie za bardzo mogę je obiektywnie ocenić,,, dla mnie ***** -niesamowite brzmienie, świetna akustyka, mnóstwo forumowiczów - niektórych spotykam po raz pierwszy, tym większa radość, niektórych poznałem miesiąc wcześniej na Lao che/Armii,,, repertuar kosmiczny, cały 888set łykam spontanicznie, było pięknie, nie zabrakło żadnego utworu (oj, Emmanuela brak :( ) - ale ze starszych płyt same specjały,,, Smoke on the water - walka Życie-Śmierć, późniejsze afterparty, pizza, wino, przed koncertem spotkania forumowe, zamieszanie z wejściówkami (dzięki Lica, bardzo było nam miło), Mofo za kółkiem, rozmowa z Maleo o niedoszłym meczu, Wiki, Elsea, q51/d52, Folkatka, Igorrrr, piękny to był dzień,,, aha - i jeszcze około 250 km x2 - tam i z powrotem, ale to nic, bo przeżycia były wielkie,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 08:39:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
...udało mi się 3 razy uczestniczyc w koncertach..oby w tym roku nie było gorzej ... luty Chorzów,luty Rydułtowy....no to jeszcze pozostaje 10 miesięcy... :wink:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 09:38:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
1. 15 maja Progresja - czad, mega emocje, mega przeżycia - mimo, że 2 Tm 2,3 był przeze mnie słuchany i bardzo, bardzo lubiany prawie od początku swego istnienia, to był mój pierwszy koncert - narobił w moim życiu sporo pozytywnego (mam nadzieję) zamieszania.

2. 6 lipca Płońsk - ciężki dojazd z W-wy, w dużym deszczu i ogromnych korkach, ale warto było, mimo, że faktycznie publika mało dynamiczna - delikatnie pogując w kilkuosobowej grupie czułem na swoich plecach zdziwione spojrzenia, po koncercie - miła pogawędka z Licą i już spokojny powrót wieczorową porą.

3. 14 października Siedlce - bardzo dobry, energetyczny koncert, fajna publika, przyjemne miejsce, miło wspominam.

Mam nadzieję, że w tym roku z ilością przeżytych koncertów nie będzie gorzej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 12:37:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 30 sierpnia 2006 11:56:31
Posty: 440
Ja nie byłam na żadnym koncercie Tyma w tym roku... Wszystkie były daleko od Trójmiasta...

_________________
...nie muszę wygrywać, wolę kwiatki zrywać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 12:38:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Nicole pisze:
Wszystkie były daleko od Trójmiasta

Eeee tam...
elrond pisze:
Grudziądz

elrond pisze:
Olsztyn

elrond pisze:
Słupsk

:wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 12:40:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 30 sierpnia 2006 11:56:31
Posty: 440
cicho...!
ja jestem patriotką, tylko trójmiejskie koncerty mnie interesują. :)

_________________
...nie muszę wygrywać, wolę kwiatki zrywać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 12:57:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
elrond pisze:
15 maja 2tm2,3 czadowo -Warszawa progresja **** nagrywamy DVD,koncert dobry ...ale mógłby być lepszy....performance Maleo
dla mnie bardzo dobry był ale nie mam porównania z innymi bo tylko na tym jednym byłem w zeszłym roku. Jedyne porównanie, które moge zrobić to do Proximy pół roku wcześniej i Progresja na tym tle wypadła znacznie lepiej.
I bardzo mile wspominam te wszystkie performensy z koncertu zwłaszcza disco przy Effacie czy zmagania ze Śmiercią :D
Jest juz jakiś termin, kiedy ma się to ukazać na DVD?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 14:24:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..nie za bardzo.... :?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 15:36:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
ale w ogóle temat odpuszczony czy nawał wydawnictw odsuwa rzecz w czasie?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 15:39:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 października 2006 20:16:28
Posty: 848
Skąd: Mam nadzieję, że z Nieba
marecki pisze:
Proximy pół roku wcześniej

Pewnie chodzi o koncert z października 2006? Byłem...w Progresji trochę ciszej było :D ...mniej publiki, ale za to więcej miejsca na poszalenie. Mnie się na obu podobało :mrgreen:

_________________
"...Trzeba walczyć, aby Bóg dał zwycięstwo..."
św. Joanna d'Arc


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 15:48:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 20:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
na 25 koncertów byłam tylko na jednym 15 maja w Progresji :arrow:
plusem Progresji było,że miałam bardzo blisko z domu :mrgreen:
w ogóle 2007rok z mojej strony nie był najlepszy pod względem koncertów 8)

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 16:15:40 

Rejestracja:
ndz, 14 października 2007 13:46:20
Posty: 92
elrond pisze:
22. 14 pażdziernik 2tm2,3 czadowo -Siedlce**** niezły koncert w przykościelnej kaplicy ..czad !

Tam kiedyś była kaplica, teraz jest tam sala gimnastyczna Katolickiego LO (a może i już też nie ma, bo wybudowali sobie nowy budynek)...
Tak gwoli ścisłości ;).

I oczywiście, jak zresztą ktoś powiedział na koncercie, polecamy się na przyszłość :)))))


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 19:42:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 października 2006 20:16:28
Posty: 848
Skąd: Mam nadzieję, że z Nieba
elrond pisze:
14 pażdziernik 2tm2,3 czadowo -Siedlce**** niezły koncert w przykościelnej kaplicy ..czad !

najbardziej szalona droga na koncert :D Sam koncert miał niezły początek - mój glan stracił podeszwę. Na szczęście mieszkam blisko :mrgreen: :mrgreen:

_________________
"...Trzeba walczyć, aby Bóg dał zwycięstwo..."
św. Joanna d'Arc


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group