Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 15:44:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 20:07:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 sierpnia 2006 13:50:57
Posty: 302
Skąd: Nowy Tomyśl
wiki pisze:
w ogóle 2007rok z mojej strony nie był najlepszy pod względem koncertów


U mnie wręcz przeciwnie, ostatnio się kapłem że byłem nakoncercie każdego z zespołów z mojego top ten z Last'a, a z dwóch pierwszych, po dwa razy ;)

Elrond, szacunek, za dobrą pamięć, chyba, że pamiętnik piszesz ;)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 21:42:33 

Rejestracja:
pn, 25 czerwca 2007 23:33:42
Posty: 190
28 lipca 2tm2,3 Piekary Śląskie
Jedyny koncert, na którym udało mi się być. Impreza bardzo... rodzinna, pamiętam przerażone twarze babci na początku koncertu i ich ucieczkę spod sceny :lol: Koncert świetny, nie odczułem specjalnie braku Maleo, był czad jak należy :) Przy okazji - koncert był nagrywany. Wie ktoś co się z tymi nagraniami dzieje, może ktoś jest w ich posiadaniu :?: Z konceru pamiętam jeszcze drogę powrotną do domu autem kumpla. Śmierć w oczach :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 21:57:03 

Rejestracja:
pn, 20 listopada 2006 21:15:17
Posty: 19
Skąd: Rzeszów
Mnie życie bardzo miło zaskoczyło, bo myślałam, że będę na tylko jednym koncercie 18 kwietnia w Rzeszowie :) a tu proszę pojechałam jako animator na Kalwarie Pacławską i byłam tam na koncercie :) a później dzięki znajomym mogłam pojechać do Kielc :)
W sumie 3 koncerty wiec nieźle :) wszystkie mi sie bardzo podobały i na kazdym się wyskakałam i publika dopisała, choć ten na Kalwarii był pod pewnym wzgledem szczegółny ;) szkoda tylko ze był bez Maleo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 23:07:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Kudłaty pisze:
koncert był nagrywany. Wie ktoś co się z tymi nagraniami dzieje, może ktoś jest w ich posiadaniu

koncert to nawet był chyba udostępniany :)
no, ale oczywiście nie cały, większość tylko w mp3, kilka krótkich wideo-wstawek,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 23:09:29 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 18:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
W tym roku udało mi się być w Progresji, Płońsku i Blue Note. Koncert w Poznaniu wspominam najmilej. Żywiołowa publika, doskonały występ, miło wspominam to jak Maleo i Budzy schodzili ze sceny i publiczność ( w tym także i ja) mogła porządnie wydrzeć się do mikrofonów. Mam nadzieję że w przyszłym roku uda mi się przeżyć jeszcze więcej koncertów Tymoteusza.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 stycznia 2008 23:34:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 03 września 2006 00:15:59
Posty: 112
Skąd: mam: to: wiedzieć:?
Elrondzie MEGA SZACUN za ten bilans !!!
Brak jednego:
5 lipiec 2Tm2,3 ni to akustycznie ni reggae-owo ale za to z kwartetem smyczkowym :skrzypek: :skrzypek: :skrzypek: :skrzypek: - Dębowiec koło Jasła *** w drodze Pellegrino dyskretnie zauważa: "co za debil robi koncert na końcu świata!!! :puknijsie: :psycho: ", Budzego brak, luda full, totalne przyjęcie a koncert taki sobie (oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu) :peace:

_________________
lepiej NIC niż WCALE


Ostatnio zmieniony pt, 04 stycznia 2008 14:19:19 przez Nepti, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 stycznia 2008 08:57:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Nepti pisze:
Elrondzie MEGA SZACUN za ten bilans !!!
Brak jednego:

(...)

Budzego brak
pewnie dlatego brak :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 stycznia 2008 13:13:09 

Rejestracja:
pn, 25 czerwca 2007 23:33:42
Posty: 190
Armijny Smok pisze:
koncert to nawet był chyba udostępniany
no, ale oczywiście nie cały, większość tylko w mp3, kilka krótkich wideo-wstawek,,,

Na mp3 mam, chodzi mi o video (mam tylko dwa krótkie fragmenty).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 stycznia 2008 18:44:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
elrond pisze:
18 kwietnia 2tm3,3 czadowo-Rzeszów **** dalsza część podróży z Maleo...fajny klub ,luda nie za dużo ale gra się dobrze

byłem, większą część koncertu stałem i słuchałem, bardzo fajnie było. na koniec trochem poskakał no i na marana tha. Byłem w czarnych glanach :) :wink:


elrond pisze:
29 lipca 2tm2,3 czadowo- Kalwaria Pacławska*****znowu bardzo pobożna impreza ale w jakim miejscu !!! dosłownie na koncu świata ! super miejsce,świetny klimat ,bardzo dobry koncert !!!! choć znowu bez Maleo...

NAJLEPSZY KONCERT NA JAKIM BYŁEM :!: :!: :!: miejsce zarembiste, powiedziałbym najlepsze pod słońcem! (fajnie było miesiąc później z kumplami na odpuście powspominać :wink: ) super klimat i wogóle czad totalny. Tym razem w ulubionych wiśniowych glanach, tylko nie wiem co mi strzeliło do łba żeby sobie wziąć krótkie bojówki........ zawsze chodzę w długich a tu?? :roll: no i fajna droga do domu :wink:

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 05 stycznia 2008 13:36:13 

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 21:47:27
Posty: 71
Skąd: Łoniowa
Nepti pisze:
w drodze Pellegrino dyskretnie zauważa: "co za debil robi koncert na końcu świata!!! "


taki, który potrafi zadbać o to żeby na koncercie było 1000 luda 8)
końce świata są najfajniejsze.

A koncert czadowy z Rzeszowa uznaje za najlepszy na jakim kiedykolwiek byłam! Szkoda, że w tym roku Rzeszów odpadł z trasy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 05 stycznia 2008 14:29:02 

Rejestracja:
pn, 20 listopada 2006 21:15:17
Posty: 19
Skąd: Rzeszów
Jedyneczka pisze:
Szkoda, że w tym roku Rzeszów odpadł z trasy.

nom :( :( :( najbliższy koncert w Sandomierzu... :|


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 05 stycznia 2008 22:28:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 20:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
elrond pisze:
23. 15 pażdziernik 2tm2,3 czadowo -Słupsk **** koncert na wielkiej hali sportowej ,wydaje się ,że będzie słabo...ale z każdą chwilą jest coraz lepiej ....czad !
Czyli udało się mimo niskiej frekwencji, w wielu momentach słabego nagłośnienia i włączonych cały czas dużych świateł. Było spore pogo i rzeczywiście czad(!).

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 stycznia 2008 13:36:28 

Rejestracja:
pn, 12 listopada 2007 18:03:41
Posty: 17
elrond napisał:
Cytat:
24. 11 listopad 2tm2,3 czadowo-Łódź*** bardzo dobra sala ,duzo ludzi...ale jakoś tak ..pod górkę,całe szczęście końcówka nalezy do nas !!!


koncert super!!! :bravo: :P pierwszy na jakim bylem, ale czemu pod górkę?, końcówka rzeczywiście super :D :D pozdro dla wszystkich którzy byli!!! :D :D

_________________
by odsłuchać wiadomość naciśnij 8 8 8


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 stycznia 2008 21:14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Na poniższych trzech koncertach byłem:

elrond pisze:
18 marca 2tm2,3 akustycznie -Olsztyn *** dobra sala i dobra publiczność
bardzo fajny koncert, lubię do niego wracać, szczególnie do fragmentów z Andżeliką
elrond pisze:
15 maja 2tm2,3 czadowo -Warszawa progresja **** nagrywamy DVD,koncert dobry ...ale mógłby być lepszy....performance Maleo!
jestem jednym z kamerzystów, mam tak blisko do zespołu, że "oczy wychodzą mi za uszy" ;), fajny koncert, choć "praca" nie pozwala na pełne uczestnictwo.
elrond pisze:
14 lipca 2tm2,3 czadowo -Wegorzewo festiwal**** bardzo dobrze się gra ,porządna ekipa ,super sprzęt ...czad !
Najbliższy mnie koncert, bliżej chyba juz nie będę miał. Najlepszy koncert festiwalu, udaje mi się zarejestrować cały koncert (były kłopoty z przemyceniem kamerki).

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 stycznia 2008 21:20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Ja byłem na dwóch:
elrond pisze:
19 marca 2tm2,3 akustycznie -Puszczykowo

Ślicznie to zabrzmiało. Jeden z, może nie najlepszych, ale na pewno najpiękniejszych koncertów na jakich byłem.
elrond pisze:
25 czerwca 2tm2,3 czadowo -Poznań blue note

Oj tak. Czad i Smoke on the water. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group