Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 04:52:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 maja 2008 20:10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 13 maja 2008 09:39:48
Posty: 19
kto sie wybiera na powtórkę? :P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 maja 2008 21:22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 21:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
No to może jeszcze ja napiszę parę słów na temat koncertów w Kraśniku i w Chełmie.
Jeszcze w niedzielę wieczorem rozpakowywaliśmy sprzęt zespołu celem jego wysuszenia po niedoszłym koncercie w Chełmie (o czym już wcześniej pisałem). Na szczęście w poniedziałek rano wszystko wyglądało nienajgorzej, niestety jak się okazało w Kraśniku efekty Robertina nie wytrzymały próby wodnej… Po wystawieniu niektórych rzeczy które jeszcze nie do końca wyschły na promienie słoneczne, poszliśmy do pobliskiej kawiarni „Chicago cafe” (pierwszy raz tam byłem i jestem pod sporym pozytywnym wrażeniem) w której to odbył się mini koncert pianistyczny… powiem tylko że Kmieta wystąpił jako gwiazdą… :D Po porannej kawie krótki spacer na Chełmski ryneczek i lody, na ryneczku dojechał do nas Maleo. Potem wróciliśmy do domu pielgrzyma ponieważ trzeba było się pomału szykować do wyjazdu do Kraśnika, jeszcze tylko niektórzy udali się na dzwonnicę celem obejrzenia z wysokości panoramy Chełma i okolic (było warto wspiąć się tak wysoko).
Potem już tylko pakowanie sprzętu do craftera i gotowi do wyjazdu. Zespół pojechał nieco wcześniej żółtobusem Maleo chcąc jeszcze wstąpić do sklepów muzycznych w Lublinie. Tak więc zostali jeszcze technicy i Kmieta. Technicy pojechali crafterem przez Lublin a ja z Kmietą moim wysłużonym 125p bocznymi drogami przez Krasnystaw, Żółkiewkę i Wysokie… Pomimo, że droga była może niezbyt równa i trochę dziurawa było warto, widoki wszystko nam zrekompensowały, po drodze zatrzymaliśmy się jeszcze w Żółkiewce na lody i coś do picia… Podróż do Kraśnika była piękna, jak dojechaliśmy na miejsce okazało się że jesteśmy pierwsi, parę minut po nas dojechał Lafjoy z resztą ekipy technicznej, Kicha był z lekka zdziwiony, że jesteśmy pierwsi (jeszcze nie wiedział jaką trasę wybraliśmy…). Po obiedzie rozpakowaliśmy sprzęt, przyjechali muzycy i cała ekipa powoli szykowała się do koncertu, w międzyczasie dotarli do nas Smok i Smoczyca. Potem dojechał jeszcze Elrond i cała ekipa Tymoteuszowa była już w komplecie. Kiedy wszystko było już gotowe i koncert w zasadzie miał się już zaczynać, nagle wybiegł ochroniarz, Grabula i Elrond, ktoś powiedział że coś się dzieje z samochodem Elronda, wtedy pomyślałem że on zaparkował obok mojego samochodu i też pospiesznie wybiegłem, okazało się że z pod maski wydobywa się dym, na początku wyglądało to dość groźnie i wszyscy obawiali się że to coś poważnego i Elrond będzie unieruchomiony… szczęście w nieszczęściu okazało się że to pękł gumowy przewód od klimatyzacji i tyle dymu narobił wyciekający płyn. Tak więc już na samym początku była mała zadyma :wink: . Na szczęście już później obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek.
Sam koncert był bardzo dobry, energetyczny, pełen mocy. Zespół pomimo małej przerwy od koncertów czadowych (ostatni koncert czadowy był zagrany zdaje się na jesieni) bardzo dobrze zgrany i bardzo miło było znowu usłyszeć konkretny czad!!! Publiczność jak już wcześniej pisał Smok na początku dość spokojna i nieco nieśmiała dość szybko się rozkręciła i przed sceną pomimo niewielkiej ilości miejsca zrobił się spory ruch i w zasadzie wszyscy reagowali żywiołowo. Taki koncert nigdy nie jest za długi… Warto było przyjechać do Kraśnika!
Po koncercie bardzo miła i przyjemna rozmowa z Elrondem. Elrondzie wielkie dzięki za to że pomimo czekających cię badań i operacji, no i ogólnego osłabienia organizmu jednak przyjechałeś do Kraśnika, wielki szacunek dla Ciebie, no i zapraszam jeszcze do Chełma, mam wielką nadzieję że jeszcze będzie okazja… No i oczywiście trzymamy kciuki za operację!
Po szybkiej kolacji z zespołem nadszedł czas na pożegnanie, i trzeba było wracać do domu, po drodze jeszcze odstawiłem do domu Smoki i Kamilę.
Następnego dnia koncert w Chełmie! Tyle lat musiałem na to czekać, w końcu jest, marzenia czasem się spełniają!!!
Tego dnia niestety musiałem pracować :( , koncert miał się odbyć o 17:00 a ja pracę kończyłem również o 17:00, co prawda w Chełmie nie ma jeszcze większych problemów z korkami i w miarę szybko można dojechać na halę na której odbywał się koncert, ale ja chciałem być od samego początku. Na szczęście zespół chwilę zaczekał i mogłem być na koncercie od samego początku, wielkie dzięki za to chłopaki :piwo: . Niestety jak dotarłem na halę okazało się że frekwencja jest niewielka, co prawda trochę ludzi doszło w trakcie koncertu, ale i tak wyglądało to trochę nienajlepiej na dużej hali… Ale muzycy jak wiadomo są prawdziwymi profesjonalistami i zagrali wspaniały koncert!!! Sam koncert różnił się znacznie od koncertu w Kraśniku i od pozostałych koncertów z trasy 888. Różnice były zarówno w setliście jak i w samej oprawie koncertu. Zmiany setlisty były spowodowane przede wszystkim nieobecnością Elronda, ale nie oznacza to że było gorzej, było po prostu inaczej, a przez to myślę że i ciekawiej… Było więcej starych ale jarych kawałków, no i dużo reggae! No i myślę że zespół grał wyluzowany...Publiczność w Chełmie jest niestety mocno nieśmiała i dość sztywna, myślę że to głównie z powodu tego że u nas niestety jest mało koncertów, a w zasadzie praktycznie wcale… niestety kultura wysoka mało kogo tu interesuje, mam tylko nadzieję że to się jeszcze zmieni…
W trakcie koncertu publika z lekka się rozkręciła, ale jeszcze nam daleko do standardów typu mocne pogo przyjętych na tego typu koncertach. Kolejną różnicą pomiędzy tym koncertem a innymi koncertami było to że było zupełnie jasno i zero oświetlenia scenicznego. Ale pomimo tego wszystkiego koncert jak dla mnie był niesamowity i osobiście bardzo wzruszający… Po koncercie jeszcze chwila rozmowy z Robertino i nie tylko, no i jeszcze wizyta z ekipą techniczną na stacji benzynowej…
DZIĘKI WAM WIELKIE CHŁOPAKI ZA TO ŻE POMIMO TYCH TRUDÓW I PRZECIWNOŚCI ZAWALCZYLIŚCIE I ZAGRALIŚCIE TEN KONCERT, WIELKIE DZIĘKI I DUŻE :piwo: . NO I ZAPRASZAM JESZCZE RAZ DO CHEŁMA!!!
Gorące pozdrowienia dla całej Tymoteuszowej ekipy i wszystkich spotkanych forumowiczów, a przede wszystkim: Robertino Pellegrino, Neptiego, Elronda, Lafjoya, Smoka, Smoczycy, Kamili, Inverness, Shema, Jacho3, i wszystkich pozostałych… I do następnego koncertu!!!
I jeszcze jedno, przepraszam za może zbyt rozbudowaną relację, ale naprawdę szczęśliwy jestem z powodu koncertu Tymoteusza w Chełmie i ostatnich dni...

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 maja 2008 21:29:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
MOFO pisze:
I jeszcze jedno, przepraszam za może zbyt rozbudowaną relację, ale naprawdę szczęśliwy jestem z powodu koncertu Tymoteusza w Chełmie i ostatnich dni...

..bardzo fajna relacja :piwo: ... i wcale nie rozbudowana ... i bardzo obrazowa.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 maja 2008 22:10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
No to jasne, koncert w Kraśniku przejdzie do historii jako dla mnie najsmutniejszy, bo bez mojej obecności :cry: Co recenzja, to mi go bardziej żal... :(

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 maja 2008 22:40:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
MOFO pisze:
przepraszam za może zbyt rozbudowaną relację,

co Ty gadasz! więcej takich relacji - zwłaszcza od Ciebie! ale opis!! :bravo:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 maja 2008 20:58:19 

Rejestracja:
pn, 25 lutego 2008 00:51:16
Posty: 31
Skąd: JIHLAVA
Wielkie dzieki MOFO. Bardzo lubię takie opisy długie i wyczerpujące. Jedynie czego mi brakuje to setlisty, zwłaszcza ta z Chełma by mnie interesowała, no ale jeszcze nie specjalnie szperałem, może gdzieś tu jest. czyatjąc takie oopisy, nagradzam sobie w jakis spoób to, że nie mogę nba nich być, z powodu tego ze mieszkam poza granicami Polski, ale dobrze, że zbliżają się wakacje, to moze akurat się uda załapać na jakiś koncert.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 maja 2008 21:13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 21:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
witooold pisze:
Jedynie czego mi brakuje to setlisty, zwłaszcza ta z Chełma by mnie interesowała

Mam setlistę na zdjęciu, ale jeszcze nie mam tyle cierpliwości żeby wybrać tylko niektóre i wrzucić na forum, może w weekend...

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 maja 2008 21:32:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
witooold pisze:
Jedynie czego mi brakuje to setlisty, zwłaszcza ta z Chełma

wiem, że to była uwaga do Mofo, ale setlista (nie po kolei) jest wrzucona (również ta z Chełma) - stronę temu,,,
edit: setlista z Chełma jest już po kolei

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Ostatnio zmieniony śr, 21 maja 2008 22:12:08 przez Smok, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 maja 2008 21:48:21 

Rejestracja:
pn, 25 lutego 2008 00:51:16
Posty: 31
Skąd: JIHLAVA
no właśnie, dlatego pisałem, że nie jeszcze nie za bardzo szperałem..., tylko tam na szybkiego, ale dziex :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 maja 2008 17:48:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 13 maja 2008 09:39:48
Posty: 19
wie ktoś czy koncert warszawski będzie bardziej heavy czy bardziej taki jak w chełmie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 maja 2008 17:51:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 21:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
el_torero pisze:
wie ktoś czy koncert warszawski będzie bardziej heavy czy bardziej taki jak w chełmie?

Raczej z powodu nieobecności Elronda setlista może być zbliżona bardziej do chełmskiej setlisty, ale to nie oznacza, że nie będzie czadu, może trochę mniej...

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 maja 2008 19:19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 13 maja 2008 09:39:48
Posty: 19
ej ja w ogóle coś słyszałemże to będzie bardzo krótki koncert bo będą występować razem z arką i jeszcze tam kimś a mają na to wszystko mało czasu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 maja 2008 19:35:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
el_torero pisze:
bardzo krótki koncert

:?
program ponoć taki:
13.30 - Arka Noego
15.00 – Malego Reggae Rockers
16.30 – 2 Tm 2,3

więc analogicznie 2tm2,3 też chyba powinien mieć półtorej godziny, nie?a nawet jeśli będzie 1:15 - to i tak byłoby bardzo fajnie, więc nie aż tak krótko,,, ale myślę, że Maleo wrzuci reggae trochę wcześniej - i ciągle jednak będzie czad (!) ,,,ponoć ma być jeszcze Raz Dwa Trzy,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 maja 2008 21:43:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 13 maja 2008 09:39:48
Posty: 19
wychodzi na to że kraśnicki koncert był najbardziej hard rockowy :P fajnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 28 maja 2008 15:05:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
na stronie CKiP Kraśnik - pojawiło sie kilka fotosów z koncertu 2tm2,3 z Kraśnika: KLICK

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group