Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 10:51:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 maja 2008 23:53:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
No to spróbuję setlistę sklecić na razie a w nocy, ewentualnie rano - napiszę opis przeżyc koncertowych,,, setlista (z Kraśnika) tym razem z pamięci - więc niestety nie po kolei,,, (MOFO sfotografował całą setlistę - więc może on wrzuci??) mam nadzieję, że niczego nie zagubiłem,,,

Kraśnik:
Biada Biada
Miłość
888
Wojna
Słowo
Debora
Nie umrę
Lew Hadasz
Homilia
Ps. 108
Ja jestem z Tobą
Marana tha
Kto nas odłączy
Magnificat
Shema Izrael
Królowie Cię ujrzą
Ps. 13
Shalom
Ps. 40
List do Kościoła
Effatha

(chyba tyle w Kraśniku)

CHEŁM (edit: kolejność poprawna):
01. Shalom
02. II pieśń sługi Pańskiego
03. Effatha
04. Shema Izrael
05. Psalm 40
06. Marana tha
07. Magnificat
08. Lew Hadasz
09. Wojna
10. Jestem z tobą
11. 888
12. W obliczu Aniołów / Exodus
13. Jahwe, tyś Bogiem mym
14. Kocham CIę tak samo
15. Święty Szczyt (+wpleciona zwrotka z "Trzecia planeta od słońca")
16. Nie umrę

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Ostatnio zmieniony śr, 21 maja 2008 22:11:14 przez Smok, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 maja 2008 23:55:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 grudnia 2006 19:15:08
Posty: 519
Skąd: metropolia zwana Chełmem
Mega koncert :D Reggae połączone z ciężkim brzmieniem :wink:

_________________
Obyś był zimny albo gorący nie zaś letni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 maja 2008 00:28:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Koncert, choć myślę, że spod znaku 'trudnych', to jednak dobry. Dla mnie przynajmniej. Reggae jakby zdominowało czad, Maleo mógł sobie poszaleć :wink: Sporym minusem była bardzo kiepska frekwencja (okazuje się, że nie do wszystkich informacja o dacie i godzinie koncertu dotarła, poza tym sporo ludzi, którzy napewno przyszliby na 2Tm2,3 na tygodniu jest poza Chełmem - studia, praca itp), oświetlenie (no tak, hala sportowa, max światła słonecznego :| ), no i bardzo szkoda, ze elronda nie było :(
A teraz trochę plusów, żeby nie było, że koncert był zły :wink: Przede wszystkim, bardzo się cieszę, że zespół w ogóle grał w moim mieście, tym bardziej, że wyraził chęć przybycia w zmienionym przez pogodę terminie. Ja tam się nie znam, ale brzmienie dla mnie było świetne. Dziękuję chłopakom za to, ze widząc jak sprawa ma się z frekwencją nie powiedzieli 'dowidzenia', ale dali dobry koncert. Fajnie było Was znowu spotkać.
Miały być manewry, ale znów nie wypaliły :( Szkoda, że Smoczyca nie mogła sie zjawić, trzeba będzie wkrótce nadrobić jakimś winkiem :wink: Pozdro dla Smoka, Karoliny, Miles Teg'a, Szemy, MOFO oraz lafjoy'a i Ekipy Technicznej :D jeszcze raz, dzięki chłopaki za podwózkę.
Dodam jeszcze, że była obecna nawet moja mama - dostała instrukcje, aby w przerwach krzyczeć "siekieraaaa", ale chyba głośność za bardzo wgniotła ją w krzesełko :wink:
Mimo wszystko, zapraszamy ponownie, obiecuję dołożyć wszelkich starań, żeby publiki było conajmniej klika razy tyle co dziś...

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 maja 2008 09:38:17 

Rejestracja:
sob, 29 marca 2008 20:11:21
Posty: 177
Skąd: Lublin
Armijny Smok pisze:
(chyba tyle w Kraśniku)

Wydaje mi się że był jeszcze Psalm 108.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 maja 2008 09:39:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
oczywiście! - już dorzucam i edytuję!! (z 888 nie było tylko 3 utworów: ulubionego przeze mnie Emmanuela, a także Ps 63 i Wyjdź)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 maja 2008 12:55:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 13 maja 2008 09:39:48
Posty: 19
"królowie cie ujrzą" to to samo co IIPSP przecie :P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 maja 2008 12:58:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
To samo, ale przecież nie zdublował nigdzie. Dla rozrywki przy jednym koncercie użył jednego tytułu, przy drugim - innego :faja:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 maja 2008 13:39:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
Na koncert w Kraśniku wybraliśmy się wraz ze Smoczycą na kilka godzin przed zaplanowaną sztuką, gdzieś koło godziny 16:30 byliśmy już na miejscu, czyli w Centrum Kultury i Promocji (dawnym Domu Kultury), gdzie zazwyczaj wyświetlane są filmy, czasem odbywają się koncerty, a nawet różnego typu przedstawienia. Scena trochę jak z prl-u, ale miejsca do pogo trochę było (tylko te schody z lekka przeszkadzały). Na miejscu spotkaliśmy MOFO, ekipę techniczną i zespół; zaczęło się mozolne ustawianie sprzętu nagłaśniającego (no, Kraśnicki sprzęt to nie to samo co kolumny NEXO, ale w końcu się udało wszystko bardzo, fajnie dźwiękowo poustawiać).
Zespół w składzie ósemkowym zaczął grać około 19:20. Samochód Budzego miał małe kłopoty techniczne i tuż przed koncertem zaczął z lekka dymić - co trochę opóźniło rozpoczęcie koncertu (na szczęście usterka nie okazała się zbytnio poważna). Zespół wyglądał na bardzo odmłodzony: dredy u Licy przypominają czas i koncerty sprzed ośmiu lat, Maleo już nie jest szkieletem - więc znaczy że też w pewnym sensie trochę młodszy, a Budzy w ramonesce to już po prostu total! Zaczęli od "Biada, Biada" - wielki ogień i czad bijący ze sceny - później "Miłość",,, bardzo fajnie wszystko brzmiało,,, jednak publika wgnieciona w krzesełka sali kinowej trochę jakby onieśmielona mocą,,, pod sceną niewiele osób - a pogo żadnego,,, później zaczynają się ósemkowe kawałki Maleo - ludzi coraz wiecęj pod sceną - razem ze znajomymi zaczynamy sie nieźle bawić, a ogień ze sceny powoli schodzi pod scenę i jest naprawdę dobrze,,, gdy już rozbrzmiewają starsze utwory pod sceną nie ma już miejsca i jest coraz mocniejsze pogo i jest tak już do końca koncertu,,, publika znała teksty, wspólne odśpiewane zostały głównie "Nie umrę" - no i Effatha (tak, tak - miałem przez te 3 sekundy przed sobą mikrofon, do którego krzyczałem - "effatha, effatha!!!"), ale również i Marana tha. Były bisy, na które zespół został wezwany gromkimi okrzykami ("tymoteusz, tymoteusz!"), a także równie głośnymi oklaskami,,, Na koniec skandowane: "DZIĘKUJEMY!" (a bałem się, że publika może nie dopisać). Cały koncert był bardzo energetyczny, utrzymany (jak już poprzednio wspomniałem) - we wspaniałym klimacie znanym z koncertów promujących "888". Setlista którą wymieniłem w poprzednim wpisie - to taka niemalże wymarzona lista koncertowa 2tm2,3 - bardzo mocna, czadowa i przepełniająca energią.
Jeśli chodzi o publikę - to pod sceną przeważała młodzież około-gimnazjalna (no i co by tu nie mówić - trochę wraz ze Smoczycą zawyżaliśmy średnią wieku) - ale to przecież w niczym nie przeszkadza, a nawet bardzo fajnie, że młodzi ludzie również słuchają takiej muzyki,,, człowiek czuje się nieco młodziej wśród młodych :)
Koncert dla mnie był dużym przeżyciem duchowym, bo w kontekście sztuk 2tm2,3 - to jednak nieodłączna sprawa, która jednak zmusza do zastanowienia się nad paroma życiowymi sprawami,,,
Bardzo fajnie było spotkać się oczywiście z forumowiczami, których serdecznie pozdrawiam: MOFO (dzięki za podwózkę pod chatę, stały kontakt no i czekam na zdjęcia), KAMILA (oj, trochę daleko w pogo czadowaliśmy), Smoczyca (ale się rozgadała!), Lafjoy (tu wielkie podziękowania - choć chyba jeszcze większe powinienem wrzucić w relacji z Chełma, no i ten punkowy image!), Jacho3 (zawsze miło poznać nową forumową twarz). Miało dojechać więcej osób z Chełma, ale życie czasem stawia trochę trudności,,, Po koncercie trochę wspólnie porozmawialiśmy - było naprawdę fajnie.
Zapomniałem dodać, że przed koncertem w Kraśniku - Licy spaliły się efekty (nie wiem czy ma to związek z tym co działo się w dniu wcześniejszym - czy to było spowodowane czymś innym), no i grał chyba na innych niż było planowane, ale i tak było świetnie,,, dużo kaczki używał. Dzięki również dla zespołu - na ten koncert w Kraśniku czekałem od 11 lat,,, marzenia się spełniają!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 maja 2008 13:40:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
ZDJĘCIE!!! Ja chcę Lafjoya w punkowym image'u!!! :dancer

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 maja 2008 13:50:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Peregrin Took pisze:
ZDJĘCIE!!! Ja chcę Lafjoya w punkowym image'u!!!

hehe, właśnie, MOFO - nic nie poprawiaj tylko zapodawaj!!! Bo tam (z Chełma) jest jedno bardzo ważne zdjęcie, które musi dotrzeć wizualnie do rivendell :)

Smoku, serce mi się ściska jak czytam recenzję kraśnicką... ehh lajf is brutal...

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 maja 2008 00:12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
Do relacji z Kraśnika zapomniałem dodać, że na próbie chłopaki zagrali m.in. Overkill !! :peace:

Pisząc o koncercie w Chełmie nie sposób nie wspomnieć o tym, że wybraliśmy się na niego już w niedzielę,,, wszystkie okoliczności pogodowe opisał MOFO - więc nie będę się za bardzo rozpisywał, zaznaczę tylko, że fakt o odwołaniu niedzielnego koncertu (przekazany przez Mofo) zaskoczył nas tuż przed wjazdem do pięknego miasta jakim jest Chełm,,, po drodze mijaliśmy malowniczą okolicę, a pola pokryte złotymi kwiatami rzepaku umilały podróż. Krótkie spotkanie z chałmskim oddziałem forum (Inverness, Karolina, Miles Teg i oczywiście MOFO), a także z zespołem 2tm2,3 i chłopakami z Pneumy - których to sprzęt również został nieźle potraktowany przez nawałnicę. Jeszcze tego samego dnia wróciliśmy do domu,,, koncert został przełożony na wtorek,,,
,,,niestety 13 maja Smoczyca nie mogła się pojawić, głównie z przyczyn czysto zawodowych, więc wsiadłem do busa - najpierw do Lublina, a później do Chełma i pojechałem sam - wspomagany przez Smoczycę duchowo,,, na przystanku czekali już na mnie przyjaciele z forum: Inverness, Karolina i Miles Teg (dopiero tego dnia dowiedziałem się, że Ty - to Ty!) i wraz z tatą Inverness pomknęliśmy pięknym samochodem w błyskawicznym tempie pod Miejską Halę Sportową, na której miał się odbywać koncert. Na 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia koncertu na sali - licząc przybyłych ochroniarzy - było około 20 osób, przybył także i Szema,,, trochę mało optymistycznie to wyglądało - zwłaszcza na dosyć dużej hali - która tak na moje oko na płycie spokojnie pomieściłaby z tysiąc, albo nawet więcej, osób. Kicha mocno walczył z pogłosem werbla Stopy i oczywiście walkę tę wygrał. Około 17:15 pojawiło się trochę więcej osób, a na scenie pojawił się Maleo - który zrobił "support" ;) grając m.in. jakiś nowy numer. Kilka minut później rozpoczął się koncert. Set bardzo nietypowy (jak na koncert spod znaku trzech ósemek), spowodowany nieobecnością Elronda (duuużo zdrowia życzę!!). Rozpoczęli od żywiołowego "Shalom" i "II Pieśni sługi Pańskiego", ale dopiero na trzecim kawałku publika (trochę nieśmiało) się ruszyła, choć miedzy barierkami a publiką przez cały koncert utrzymywała się przynajmniej półtorametrowa przestrzeń, być może onieśmielenie publiki spowodowane było tym, że o godzinie 17. w Hali było bardzo jasno, jednak mimo to z każdym utworem było coraz lepiej. Bardzo fajnie było usłyszeć po dosyć długiej przerwie W obliczu aniołów połączone z "Exodusem", a także "Kocham Cię tak samo" i brawurowo zakończony "Święty szczyt" z wplecionymi nawijkami z utworu "Trzecia planeta od słońca". Przez cały koncert było widać mocne zaangażowanie zespołu, a grali przecież w osłabionym składzie i bez oświetlenia (choć w sumie ciemno nie było),,, Słowo, które płynęło ze sceny dotykało tego, co jest naprawdę ważne,,, Wielkie brawa dla zespołu, że mimo wszystkich przeciwności - ten koncert się jednak odbył. Po koncercie udało się zamienić kilka słów z forumowiczami z Chełma, których serdecznie pozdrawiam: Inverness (wspaniały transparent! Mam nadzieję, że kiedyś te manewry na wschodzie wypalą), Miles Teg (a jednak to kolumna "Mesa"), Karolina (i tak Cię lubię, mimo tego avatara), Szema (dzięki za przejażdżkę po Chełmie, nie wiem czego wszyscy się bali jechać z Tobą), MOFO (no, następnym razem naprawdę do Ciebie zawitam ;) ), no i Lafjoy i ekipa techniczna - z którą wraz z Inverness dojechaliśmy do Lublina - :piwo: W drodze z Lublina do Kraśnika w busie towarzyszyła mi w słuchawkach muzyka z Luny,,, to wspaniałe uczucie, gdy otwiera się drzwi do domu, a słyszy się w słuchawkach ostatnie dźwięki płyty "Luna",,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 maja 2008 16:19:41 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2016 13:16:07 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 16 maja 2008 22:07:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 08 kwietnia 2006 14:18:18
Posty: 225
Skąd: Chełm
koncert dla mnie na wskroś niesamowity.
pierwszy koncert Tymka, no i pierwsze pogo :twisted:

opisywać już chyba nie ma co, bo wszystko zostało powiedziane.

trochę wstyd za Chełm w związku z frekwencją :oops:


wielkie dzięki dla Zespołu za koncert, za to, że tak się sprężyli po niedzielnym niewypale ;), no i dla forumowiczów: Smoczycy (szkoda, że byłaś tylko w niedzielę), Inverness (za to, że wciągnęłaś nas w pogo ;)), Smoka (Matisyahoo? a ten drugi zespół?), MOFO (transporcik :)), Szemy, no i niech będzie Karoliny ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 17 maja 2008 13:33:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 grudnia 2006 19:15:08
Posty: 519
Skąd: metropolia zwana Chełmem
Armijny Smok pisze:
Szema (dzięki za przejażdżkę po Chełmie, nie wiem czego wszyscy się bali jechać z Tobą)


Też tego zupełnie nie rozumiem :? chociaż Inverness na początku miała ze mna jechać nawet wsiadła i zapięła pasy hehe :D ale nawet nie zdąrzyłem ruszyć :wink: Relacja z koncertu już jest wiec nie bede powtarzał :mrgreen: Podziękowania dla zespołu za super koncert , za to że pomógł mi rozruszać kości i mięśnie w pogo i oczywiście dla wszystkich forumowiczów wyżej wymienionych :piwo:

_________________
Obyś był zimny albo gorący nie zaś letni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 17 maja 2008 15:05:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
Szema pisze:
Relacja z koncertu już jest wiec nie bede powtarzał

:? pisz śmiało! przecież wrażenia to subiektywna sprawa!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group