Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:06:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 10 maja 2008 16:44:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 20:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
To już jutro! Po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni.
Pamiętam chyba w '98 lub w '99 Tymoteusz miał zagrać w Chełmie, pojechałem wtedy autobusem do amfiteatru w tzw. Kumowej Dolinie ale niestety od organizatorów dowiedziałem się że koncert został odwołany z powodu jakiegoś nagrania dla tvp. Teraz po 10 latach od tamtego momentu już nic nie powinno przeszkodzić w koncercie.
11 maja 2008r. w dniu zesłania Ducha Świętego - to chyba nie przypadek.
Scena już od wczoraj stoi na swoim miejscu, pozostaje tylko zmontować nagłośnienie i oświetlenie no i zaczynamy ostry czad!!!
Od 17.30 pierwsza pewnie zagra Rhema, potem panowie z Pneumy (o ile dobrze pamiętam 3 raz w Chełmie, ja przynajmniej byłem na dwóch ich koncertach u nas) no i jako gwiazda wieczoru 2Tm2,3!!! (marzenia chyba czasem się spełniają :wink: )

No to w takim razie zapraszam wszystkich na ziemię chełmską!!!

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Ostatnio zmieniony ndz, 11 maja 2008 08:12:35 przez MOFO, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 10 maja 2008 17:38:12 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2016 12:16:45 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 10 maja 2008 18:53:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Karolina pisze:
spotkanie pokoncertowe?

tak! (ode mnie będzie +jedna osoba, nieaktywna forumowiczka Katarina). W zasadzie jest mi zupełnie obojętne czy to będzie bar, pub, restauracja (jest coś otwartego o tej porze w Chełmie w ogóle? :? ), czy czyjś dom (Szema... ekhm... gdzie jesteś? :wink: )

btw - już myślałam, że znowu ja będę musiała jakiś wątek wschodni zakładać, ale jak to z Kasią - upiekło mi się :wink:

Ludziska, przybywajcie kto może, kto nie może też, głupio by było, żeby sławny i wspaniały Chełm przeszedł do historii koncertowej zespołu jako drętwe i nie doceniające dobrej muzyki miasto :P

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 10 maja 2008 19:37:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Inverness pisze:
głupio by było, żeby sławny i wspaniały Chełm przeszedł do historii koncertowej zespołu jako drętwe i nie doceniające dobrej muzyki miasto

Będzie dobrze! już tak to czuję!

(czy można do tytułu wątku dodać jeszcze Kraśnik? przecież to ta sama wschodnia część Polski, a niektórzy forumowicze zamierzają być na obydwu koncertach :) )

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 maja 2008 08:10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 20:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
Armijny Smok pisze:
czy można do tytułu wątku dodać jeszcze Kraśnik?

Nie mam nic przeciwko, w końcu Chełm i Kraśnik to przynajmniej forumowo dwa zaprzyjaźnione miasta... :piwo:

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 maja 2008 08:58:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 grudnia 2006 18:15:08
Posty: 519
Skąd: metropolia zwana Chełmem
Cytat:
czy czyjś dom (Szema... ekhm... gdzie jesteś? )


Ja byłbym raczej za jakimś barem, knajpką :D W sumie to późno troche wszystko sie skonczy i moi rodzice pójdą w kimonko a żeby było w miare cicho na spotkaniu forumowym to niestety niewykonalne :wink:

_________________
Obyś był zimny albo gorący nie zaś letni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 maja 2008 09:41:47 
MOFO pisze:
chyba w '98 lub w '99 Tymoteusz miał zagrać w Chełmie, pojechałem wtedy autobusem do amfiteatru w tzw. Kumowej Dolinie ale niestety od organizatorów dowiedziałem się że koncert został odwołany z powodu jakiegoś nagrania dla tvp.

Raczej '98. Ja od któregoś kolegi usłyszałem wtedy, że to przez nikłe zainteresowanie koncertem i do dziś było mi jakoś wstyd za Chełm z tego powodu...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 maja 2008 20:49:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
no i już po koncercie,,,
,,,było bardzo efektownie i zaskakująco,,, zaczęli chyba od biada biada, woda z nieba pada, ale akurat na ten kawałek się spóźniłem,,, później już był taki czad, że nawet wiatraki nie dały rady nadążyć z osuszaniem zmęczonych muzyków,,, po koncercie odbyło się małe after-party z kanapkami z pomidorami i ogórkiem,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 maja 2008 21:21:14 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2016 12:16:26 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 maja 2008 21:25:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
zapomniałem jeszcze pozdrowić wszystkich spotkanych forumowiczów: MOFO, Inverness, Karolina,,, Szema - gdzie Ty byłeś, że Cię nie spotkałem?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 maja 2008 22:38:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 sierpnia 2006 13:50:57
Posty: 302
Skąd: Nowy Tomyśl
a takie pytanie; jakieś niespodzianki repertuarowe ?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 maja 2008 22:52:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Ebol pisze:
jakieś niespodzianki

o, stary! i to jeszcze jakie!
Igor pisze:
słów więcej o tym koncercie

jak ochłonę, to napiszę popojutrze ;)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 maja 2008 03:52:55 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2016 12:16:21 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 maja 2008 08:57:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 20:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
To był czad, niesamowicie mocny czad! Wymiatało konkretnie, po prostu wszystko wymiotło! Takiego koncertu jeszcze jak żyję nie widziałem, scena wyglądała jak po koncercie Nirvany!!!
Szkoda tylko, że to pogoda dała taki czad...
Kiedy już wszystko było ustawione, scena, nagłośnienie i wszystko było już praktycznie gotowe do koncertu, pojechaliśmy na chwilę z Robertino Pellegrino do apteki, wtedy jeszcze świeciło słoneczko. Jak wyruszaliśmy z pod apteki u nas delikatnie zaczynało kropić, nagle dzwoni telefon Robertina, to dzwonił zdaje się Lafjoy: "gdzie jesteś, przyjeżdzaj szybko bo u nas katastrofa, wszystko fruwa, tragedia...". My z lekka zdziwieni bo u nas jeszcze nic, no ale lekko przyspieszyłem i jak zbliżaliśmy się do stadionu wjechaliśmy w coś niesamowitego, w bardzo mocną nawałnicę, lało, wiało, grad... wszystko dookoła latało. Gdy wpadliśmy na scenę wszystko było porozwalane, mokre, wszyscy byli cali mokrzy i niestety prawie cały sprzęt... jeszcze przez chwilę szalało, po czym się uspokoiło i tylko trochę padało. Ale niestety stało się jasne że tego dnia nie da rady zagrać koncertu, strach odpalać zalany sprzęt. I tak to niestety pogoda dała czadu...
No cóż, jak widać często na wiele żeczy nie mamy wpływu, widać Panu Bogu zależało nie na koncercie, a na czymś zupełnie innym, co okazało się dopiero wieczorem, i co było zapewne zdecydowanie lepsze, może jeszcze nie dokońca przez wszystkich zrozumiałe, ale z pewnością lepsze...
W końcu ta niedziela była świętem zesłania Ducha Świętego...
Na szczęście Tymoteusz to nie jest zwykły, pospolity zespół, to jest zespół niesamowity!!! Muzycy, po całym tym zajściu zaproponowali inny termin koncertu! :piwo:

Tak więc koncert 2Tm2,3 odbędzie się we wtoter 13 maja 2008 roku, tym razem na miejskiej hali sportowej mieszczącej się przy ul. Granicznej 2a
Zapraszam jeszcze raz!!!

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych forumowiczów, szczególnie dla Smoków, którzy z Kraśnika specjalnie przyjechali i niestety bez konceru musieli wrócić do domu... mam nadzieję że jeszcze nadrobimy te zaległości, trzymajcie się!!!

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 maja 2008 09:21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
hahaha Smoku :piwo: :D
Koncert niesamowity, powiem szczerze, że poprzednie Tymoteuszowe koncerty, na których byłam to nic w porównaniu do wczorajszego. Okoliczności przyrody Woodstock'owe, napięcie rosło błyskawicznie z minuty na minutę, w końcu jest - wychodzi zespół! Co za czad, ludzie! Setlista naprawdę zaskakująca, trochę krótka, no ale w końcu trudno, żeby zagrali wszystkie swoje utwory :wink: A żebyście widzieli jak wyglądała scena po wszystkim! Mam takie osobiste skojarzenie, że to co się tam działo można przyrównać do jakiejś ingerencji niebios - coś jak ogień z nieba, ale ogień ma raczej negatywne powiązania (Sadom & Gamarra), więc co? o, niech będzie grad! Każde słowo i każdy dźwięk miało taką właśnie moc.
Szkoda, że przyszło trochę mało ludzi jak na warunki chełmskie (wszyscy się szykują na kluchośpiewaka - Feel'a). Ale Ci, co mieli być, byli. Wielkie pozdro dla Smoczycy , Armijnego Smoka , Karoliny , Miles Teg'a i MOFO :piwo:
Myślę, że po dzisiejszym koncercie jeszcze coś tu dorzucę. Może przypomni mi się coś jeszcze z wczoraj. A setlistą niech się zajmie np. Smok, bo ja jak zwykle nie mam do tego pamięci.

aaaaa, no i jeszcze jedna ważna informacja - coś co chyba najbardziej ucieszyło Smoczą Ekipę i mnie. Pewne plany i zamierzenia zdradzone nam przez jednego członka zespołu. Ale to ponoć jeszcze nic pewnego, więc wolę zaczekać z oficjalnym ogłoszeniem. Powiem tylko tyle, że Pan jest Extra :D

Do zobaczenia wieczorem w mieście partnerskim - Kraśniku!


EDIT: kurde, MOFO, zepsułeś wszystko :P

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group