Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 17:00:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 10:28:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Gero pisze:
taki smutny


Taki sztywniacki!

Ja czasem lubię gdy łapię się na naśladowaniu kogoś, że mówię coś podobnym tonem albo coś :) (a czasem się zawstydzam).

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 10:32:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
no, pamiętam jak się raz złapałeś na tym że mówisz "o ye ye" tak jak Bob Marley i sie zawstydziłeś...

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 10:33:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Ale ja nie wiem z której to piosenki, tak? Letrz i to może być prawdą :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 11:53:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
antiwitek pisze:
mówię coś podobnym tonem

słonkoj

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 17:15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lipca 2008 23:07:15
Posty: 13
Jest czas pisania w temacie "Joke ;) i inne...", albo "Jestem pączkiem", a jest też czas pisania w tym temacie. Nikt nikogo nie zmusza do wypowiedzi. Właśnie. Co do wypowiedzi - sugeruję, by umieszczac takie, co wnoszą do tematu cokolwiek. Przynajmniej takiej zasady przestrzega się na innych forach, na których jestem. Poprawcie mnie, jeśli na tym jest inaczej.

Zaznaczam, że nie neguję noszenia koszulek Armii czy 2Tm2,3. Sam na tegorocznym SoSie chciałem taką nabyc. Neguję bożkoróbstwo. Nazywanie np. Budzego Miłością (czy tam Wiarą, albo Nadzieją). Trwanie w ślepej nim fascynacji. Wszystko dlatego, że jest to bardzo płytkie, ujmujące oryginalności, wyjątkowości każdego. Bo przecież, w mordę jeża, jak mówi Boczek, źle się dzieje, gdy musisz miec na sobie spodnie moro i kurtkę in da Maleo`s Style, by byc fajnym, by czuc sie dobrze. Słyszałem, że wszystko marnośc. A że temat kogoś smuci - nie mogę brac odpowiedzialności za wszystkie możliwe stany psychoemocjonalne jakie potencjalnie może on wywoływac. Smuci - nie czytaj. Chyba, że chcesz się smucic. Albo zrób coś, by nie smucił. Nie widzę lepszych rozwiązań.

rowero
czyli pozdro w słowniku T9


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 17:50:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Niestety, temat, który zaproponowałeś zdaje mi się wątkiem sztucznie podtrzymywanym przy życiu głównie przez Ciebie. Czy jest to rzeczywiście problem na tyle istotny, że musisz zaprezentować go również tutaj (bo nie mogę się wyzbyć wrażenia, iż zdołałeś to uczynić na innych forach, na których jesteś)?

Jeśli nie jesteś w stanie wyczuć swoistego poczucia humoru, które panuje na Najdalszej Wyspie, to pozostaje mi tylko współczucie. Gdybyś poświęcił chwilę na zapoznanie się z wątkiem, który z pączkami nie ma nic wspólnego (czy słyszałeś coś o JFK?), to może byś dostrzegł, że już w samych nazwach topików jest miejsce na zabawę słowem. Znów zbyt mało poważnie, prawda? :roll:

Nie jest też najlepszym sposobem zaistnienia na jakimkolwiek forum pouczanie innych, bardziej okrzepłych użytkowników, jak powinni się wypowiadać. W krytykowanych postach widzę próbę wpuszczenia świeżego powietrza, którego brakowało w dusznej atmosferze rzekomo poważnej dyskusji.

Jak sam zauważyłeś, zostałeś zainspirowany przez wątek marginalny w stosunku do pozostałych. Mam nadzieję, że Twojej obecności tutaj nie chcesz ograniczyć do niniejszego tematu, bo za pewien (być może wcale nie taki krótki czas) jego formuła może się wyczerpać, a rejestracja na UT tylko dla dyskusji w jednym wątku jest stratą czasu.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 18:01:37 
ja tam lubiłam nosić takie koszulki żeby od razu wszyscy wiedzieli jakich zespołów słucham i żeby szacunek automatycznie był. ale to w liceum byo :D słonkoj!

jak majom inni nie wiem i mnie to nie obchodzi- chcom: niech się fascynują.

mam nadieję że dużo wniosłam do dyskusji bo i taki był mój szczery zamiarr


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 18:45:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Morella pisze:
ja tam lubiłam nosić takie koszulki żeby od razu wszyscy wiedzieli jakich zespołów słucham i żeby szacunek automatycznie był. ale to w liceum byo słonkoj!

...a ja też mam koszulki i nawet nie tak dawno kupione :D
I czasem to sie nawet w nie "oblykam"......i czuję się w nich świetnie :D

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 18:56:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Ja lubię koszulki zespołowe - są dobrej jakości w większości, ciekawie zrobione, no i łatwiej jest się z ludźmi z for przeróżnych zorganizować na koncertach :).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 20:09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
jack_jack pisze:
Słyszałem, że wszystko marnośc. A że temat kogoś smuci - nie mogę brac odpowiedzialności za wszystkie możliwe stany psychoemocjonalne jakie potencjalnie może on wywoływac. Smuci - nie czytaj. Chyba, że chcesz się smucic. Albo zrób coś, by nie smucił. Nie widzę lepszych rozwiązań.


to chyba do mnie

mnie ten temat nie smuci, napisałem tylko że jest smutny, to zapewna różnica

co do pouczeń, przyjmuję je i nie będę się do nich stosował :)

odpowiadając na Twoje pytanie gdzie jest różnica między czerpaniem świadectwa a "bożkoróbstwem" - wydaje się że odpowiedź leży w Twoim sercu i nikt tutaj Ci na to nie odpowie

ze swojej strony dodam, że moim zdaniem noszenie koszulek 2TM2,3 jest tak dalekie od idolatrii, że szkoda się tym przejmować, a tym bardziej ciskać internetowe gromy

dla mnie "bożkoróbstwem" byłoby gdybym założył koszulkę z napisem Gero, ale - na szczęście - nie ma takich w Acid Shopie

Bojówki a la Maleo Sweet Revenge Walking Talking Blaze of Glory Survivors Club!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 20:28:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Gero pisze:
byłoby gdybym założył koszulkę z napisem Gero, ale - na szczęście - nie ma takich w Acid Shopie


Ale dlaczego??? :shock: Dlaczego byłoby źle, dlaczego na szczęście i dlaczego takich koszul nie ma tam?

orewor

Ja koszulki z kapelami zaczałem nosić około trzydziestki, ale wcale nie sądzę bym wczesniej był przesadnie oryginalny, hehe.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 20:34:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
ja pamiętam jak pierwszy raz miałem na sobie koszulkę "Przyjdź", w 1998, szedłem Starym Rynkiem i byłem strasznie zadowolony i pogodny, bo myślałem że jak mnie penery napadną, to chrześcijanie mnie obronią :)

do dzisiaj pamiętam tę chwilę

producent koszulki tej nawet nie wie ile dobra uczynił :)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 20:43:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lipca 2008 23:07:15
Posty: 13
Miki pisze:
Czy jest to rzeczywiście problem na tyle istotny, że musisz zaprezentować go również tutaj (bo nie mogę się wyzbyć wrażenia, iż zdołałeś to uczynić na innych forach, na których jesteś)?

Nie uczyniłem tego na innych forach, na których jestem. Uważam, że na tyle istotny, żeby go tu poruszyc.
Miki pisze:
Nie jest też najlepszym sposobem zaistnienia na jakimkolwiek forum pouczanie innych, bardziej okrzepłych użytkowników, jak powinni się wypowiadać.

Zgadzam się. Nie jest to najlepszym sposobem zaistnienia. Czy rozumiec przez tamto zdanie także: "nowy, nie fikaj do starych, bo są starzy i przez to wiedzą jak się wypowiadac"? Zabrakło mi uzasadnienia.
Miki pisze:
W krytykowanych postach widzę próbę wpuszczenia świeżego powietrza, którego brakowało w dusznej atmosferze rzekomo poważnej dyskusji.

W krytykowanych przez kogo? W czyich postach?
Gero pisze:
wydaje się że odpowiedź leży w Twoim sercu

Oto sedno sprawy. Kwinesencja człowieczego abstrakcyjnego myślenia. Ja, zakładający temat pytam, a ktoś inny mi odpowiada. Dzięki Gero za odpowiedź. Gratuluję nierozbijania się na drobne.

PS. Miki - o niebo lepiej by było, gdybyś zamiast odpowiadac mi na zadane w tym poście pytania, odpowiedział na te z pierwszego posta tego tematu. To by baaardzo przewietrzyło temat. Stałby się on jeszcze konkretniejszy. Mi oczywiście nie pozostało przed chwilą nic innego, jak tylko skoncetrowac się na Twoim poście, gdyż był on skierowany do mnie, a że olewac nikogo nie chcę, to jednak zareagowałem na Twój post. Jak jednak bym wolał - skupmy się na temacie głównym i jego założeniach. O rzeczach innych pogadac możemy gdzie indziej. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 20:48:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
jack_jack pisze:
Oto sedno sprawy


a dla mnie wcale nie

dla mnie sednem sprawy jest tutaj gdzie się stawia akcenty

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2008 20:57:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lipca 2008 23:07:15
Posty: 13
Nie rozumiem.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group