Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 15:32:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 19:38:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 06 marca 2010 15:03:44
Posty: 6
Skąd: Gorzów
elrond pisze:
zespół jest po to aby grać a nie gadać


i owszem,... chodzi mi o kilka słów, nie recytacje Pana Tadeusza...
a po za tym gdybyś się interesował; świadectwo powinno trwać góra 3 minuty, to wystarczający czas na to aby nie zanudzić słuchacza, a i przekazać wartościowe informacje, przy okazji byśmy poznali duchowe życie członków 2 Tm 2,3 :D , a dzięki temu co poniektórzy może by się bardziej zastanowili i nad swoim życiem...

~PAX~

_________________
"Zło wygrywa..........., kiedy dobrzy ludzie nic nie robią."
<- prawdopodobnie jedyny nie pijący bezdomny...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 21:50:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
siemargo pisze:
ale czasem lepiej przmilczeć SWOJE doświadczenie. Bo niektórzy mogliby się jeszcze zgorszyć

właśnie to chciałam napisać, ale pomyślałam, że znowu będzie, że coś mi się nie podoba i zrzędzę :wink: a poza tym nie jestem muzykiem zespołu 2tm2,3 więc co ja mogę mówić o "życiu duchowym członków zespołu 2tm2,3".

Słowo Boga ma moc uzdrowienia mojej duszy i to wszystko. W połączeniu z pięknem muzyki - balsam na udrękę. mi to wystarczy na koncercie. aż nadto :D

nie mówcie świadectw (na koncertach)!!!!!!!!!!!!!! oi!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 22:39:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 09 marca 2005 23:41:40
Posty: 56
Skąd: Puszcza Mosińska :)
natalia pisze:
Słowo Boga ma moc uzdrowienia mojej duszy i to wszystko. W połączeniu z pięknem muzyki - balsam na udrękę. mi to wystarczy na koncercie. aż nadto

nie mówcie świadectw (na koncertach)!!!!!!!!!!!!!! oi!


I to jest to o co mi chodziło :) . Poproszę jeszcze żeby mnie nie wysyłać na kazania i nie prawić ich na forum :)

_________________
królestwo za wiarę


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 22:54:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 06 marca 2010 15:03:44
Posty: 6
Skąd: Gorzów
natalia pisze:
nie mówcie świadectw (na koncertach)!!!!!!!!!!!!!! oi!


Bo się zgorszymy i nie będziemy na nie przychodzić...(joke) :D
:mrgreen:
~~ :lol:
~~~~ :D

_________________
"Zło wygrywa..........., kiedy dobrzy ludzie nic nie robią."
<- prawdopodobnie jedyny nie pijący bezdomny...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 23:06:39 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
jeszcze niedawno,w paru miejscach tego forum cytowanie Biblii bez własnej inerpretacji spotkało sie z różnymi reakcjami.a czym innym jest koncert tymoteusza jezeli nie wykładnia Pisma,ubraną w piękną muzyke?powtarzam dla NIEWIERZACYCH moze to byc jedna z imprez,dla innych...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 23:11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 15 października 2006 09:21:55
Posty: 651
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
gomez pisze:
a czym innym jest koncert tymoteusza jezeli nie wykładnia Pisma,ubraną w piękną muzyke?
Myślę, że koncert zespołu 2Tm2,3 jest koncertem zespołu 2Tm2,3. Zespół ten ubiera Słowo Boga w świetną muzykę.

Nie wiem co to znaczy "wykładnia Pisma".

_________________
wstanę jeszcze raz
raz jeszcze będę biec
tam gdzie czekasz Ty


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 23:29:00 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
może inaczej. veido czy piękne słowa,przytaczanie Biblii np.dla człowieka NIEWIERZACEGO wystarczą w jakiś konkretnych sytuacjach poszczególnych ludzi?w jakiś problemach?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 23:34:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
no to według ciebie Słowo Boga ma jakąś moc dla człowieka czy owszem ale z zastrzeżeniem, że tylko dla wierzącego człowieka????

poza tym,
gdybym była niewierząca, to nikt by mnie nie zagnał do kościoła na żaden koncert. misję ewngelizacyjną 2tm2,3 widzę przede wszystkim w wersji czadowej i na woodstocku.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 23:36:39 
Myślę, że z uwagi na sporą liczbę muzyków udzielających się pod szyldem 2Tm2,3 można pomyśleć wręcz o okólniku na temat właściwego przebiegu koncertu.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 00:04:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 14:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Kamik pisze:
sporą liczbę muzyków udzielających się pod szyldem 2Tm2,3
szkoda, że tych koncertów tez nie ma tak sporo (i czadowych i akustycznych)...
natalia pisze:
nie mówcie świadectw (na koncertach
Czasem zdarza się - odpowiadając mieszkańcom Gorzowa - że Robert na koncertach z Arką jednak mówi o swoim nawróceniu, Malejonek z MRR też... Zdarzyło się też tak, że na letnich występach MRR z Radiową Jedynką (bodajże było to w ramach Lata z Radiem) niektórzy przypadkowi uczestnicy byli nawet trochę zbulwersowani...

Ale odnośnie 2tm2,3 to niech grają i grają, a te okólniki to zbędna rzecz.

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 01:18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 08 marca 2010 01:27:55
Posty: 2
Skąd: Gorzów Wlkp.
robert pisze:
Niestety na moim rodzinnym Zawarciu zero informacji . Rozumiem, że Zawarcie to Gorzów "B" tak jak "Dymbiec" w Poznaniu. Lecz myślałem że ten koncert jest przede wszystkim do tych zagubionych , bo Ci grzeczni i tak trafią bez plakatu.

Robercie, odpowiadam Ci jako jeden z organizatorów. Nam też było przykro widząc w jaki sposób potraktowano plakaty 2Tm2,3. Obecnie prawie wszystkie słupy obsługuje MCK. Nie wiem co się stało, bo przed koncertem TGD w listopadzie również wykupiliśmy u nich "plakatowanie" i wtedy plakaty były widoczne w całym miescie. Może przebiły nas inne imprezy jak np. koncert LaoChe. Po prostu szkoda i przykro.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 02:56:15 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 16:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
natalia pisze:
widzę przede wszystkim w wersji czadowej i na woodstocku.

:brawa: :brawa: :brawa:

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 11:05:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 15 października 2006 09:21:55
Posty: 651
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
gomez pisze:
veido czy piękne słowa,przytaczanie Biblii np.dla człowieka NIEWIERZACEGO wystarczą w jakiś konkretnych sytuacjach poszczególnych ludzi?w jakiś problemach?
Czasami wystarczą, czasami nie. To, co prezentuje zespół 2Tm2,3 do jednych trafi, a do innych nie i nie ma sensu usiłować dotrzeć do wszystkich, bo to niemożliwe.

Np. w moim zespole (i nie równam się tu z 2Tm2,3 - żeby nie było ;) ) są teksty z PŚ, a są też własne, takie bardziej "osobiste". I to też do jednych trafia, a do innych nie. I tyle.

_________________
wstanę jeszcze raz
raz jeszcze będę biec
tam gdzie czekasz Ty


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 17:57:15 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Ja, idąc na koncert, nastawiam się na doznania artystyczne, chłonę ten magiczny mix muzyki i zaadaptowanych słów Biblii, którymi posługują się muzycy. Na tyle, na ile znam Jegomościów z Tymka, nie odmawiają oni spragnionym kontaktu bezpośredniego, nie tworzą im barier we wzajemnych relacjach (np. po koncercie). Powiem nawet tak: podchodzą do nieznajomych z ogromnym szacunkiem i sympatią (kiedyś sam to odczułem).

Każda rzecz ma swój czas.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 18:22:08 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
mi nie chodzi o to zeby było cos na siłe.tez odbieram koncert tymoteusza jako wydarzenie artystyczne wyzszych lotów.słowa chłone poniewaz staram sie byc wierzący, poniewaz sa to najpiekniejsze Słowa jakie moga być.chodzi mi o zwykła ewangelizacje a tego co obserwuje na ludzi nie za bardzo działa ze był,kiedys Ktoś i cos tam dla nas wszystkich zrobił.bardziej ze ta Moc moze i działa dzis w zyciu kazdego kto zechce, w zwykłych doswiadczeniach zyciowych.warto sie tym dzielić.ale nic na siłe


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group