Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 00:55:07

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 marca 2010 12:54:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Gero pisze:
a ja myślałem że Cię nie było

Jak się wchodzi po lewej stronie za ostatnią ławką.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 marca 2010 13:21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 17:48:09
Posty: 6421
Koncert w Poznaniu muzycznie bardzo piękny. Bardzo cieszyłem się z faktu, że wszyscy muzycy byli obecni. Siła zespołu jest w bogactwie i różnorodności (niestety nigdy nie miałem szczęścia posłuchać gry Joszko Brody). Mateusz Pospieszalski zauroczył i wolę jego grę niż Marka, jest znacznie dojrzalsza. Organy i cymbały Marcina Pospieszalskiego najwyższa kultura.
Budzy i Maleo, Beata i Stopa niezwykle jak zwykle. Gitarzyści niezwykle skupieni i wyciszeni.
Bardzo cenię Salezjanów za organizowanie wielu rzeczy w tym koncertów.
Wielki podziękowania i uznanie.

dominho pisze:
Publika też dopisała o czym już napisał Nepti, myślę, że warto rozważyć możliwość zagrania w przyszłym roku w większym miejscu bo ludzie dosłownie siedzieli na sobie i gdzie popadnie zasłaniając jedni drugim prezbiterium a chyba warto przeżywać taki koncert w ciut lepszych warunkach.

Niestety warunki uczestniczenia w tym koncercie bardzo złe. Wejście na koncert /zamknięte drzwi do ostatniej chwili/ niezłe pogo - jak usłyszałem w tłumie i co oddawało zaistniałą rzeczywistość.
Mimo że usiadłem szczęśliwie w ławeczce wkrótce widok został przysłonięty przez następnych widzów i mogłem oglądać kurtki. Wobec tego wycofałem się pod chór ale i tam widziałem połowę zespołu. Ścisk jak w tramwaju. Co chwilę ktoś się przemieszcza aby lepiej zobaczyć. Część, ponieważ nic nie widziała, gadała i grzebała w komórkach. Rozmowy zaczęły być na tyle intensywne i dokuczliwe /co może zapewne potwierdzić dźwiękowiec spod chóru/, że przeniosłem się do bocznej nawy gdzie nareszcie zobaczyłem cały zespół choć jakość dźwięku była o wiele słabsza/. Zauważyłem , że tylko pewna grupa osób z przodu i na balkonie mogła normalnie uczestniczyć w koncercie. Kościół j po prostu stał się za mały. Dlatego proszę aby pomyśleć o innej świątyni lub miejscu w przyszłym roku, bo zaistniała sytuacja była przykra dla wielu osób i nie miała nic wspólnego z sakralnym charakterem miejsca. Wierzę, że Salezjanie coś wymyślą... Może dolny kościół na Bohaterów II Wojny?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 marca 2010 15:46:19 

Rejestracja:
sob, 23 stycznia 2010 18:08:02
Posty: 786
Skąd: Warszawa
Co do koncertu w Zalesiu moim zdaniem zdecydowanie przebił ubiegłoroczny akustyczny koncert "papieski".

Świetna akustyka, mimo tego, że miałem pewne obawy jak to będzie brzmieć z pod samej sceny ( siedzieliśmy tuż przed muzykami ) już po chwili nie było żadnych wątpliwości. Miejsce też piękne i mimo, że było trochę ciasno oddało klimat bezsprzecznie.

Miło było także po koncercie pogadać chwilę w wracać kiedy śnieg zaczął upodabniać Zalesie do Narnii. Pozdrowienia dla całej koncertowej ekipy!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 marca 2010 21:25:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
Byłam w Zalesiu jakoś kilkaset razy,ale wczoraj było zdecydowanie najlepiej.
Świetny koncert,uwielbiam atmosferę akustycznego Tymka.
Widać,że to nie jest jakiś tam zwykły koncert,ale coś ważnego-trafia do serca.Aż głupio mi było robić zdjęcia,kiedy patrzyłam na muzyków i widziałam,że dla nich nie jest to tylko granie,flesz pewnie trochę rozprasza,zresztą zauważyłam,że jak nie robię zdjęć to bardziej skupiam się na słowach,ale coś tam zrobiłam.
W oczekiwaniu na foty Erkeja zapraszam do obejrzenia moich :)
http://picasaweb.google.pl/mrr.maleo/2T ... directlink
Po wczorajszym dniu,zaczęłam myśleć o wybraniu się za tydzień do Krakowa,ale jeszcze zobaczę jak to wyjdzie :piwo:
Miło było zobaczyć osoby z UT :D

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 marca 2010 22:16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 23:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Olek pisze:
Czyli udało się dotrzeć jednak , szkoda że się nie zobaczyliśmy (któryś raz już ).

Udało się, choć niedzielny plan dnia miałem napięty i na koncert wyjechałem dosyć późno. Dotarłem ok. 19.15, przywiozłem ze sobą mamę i siostrę, widziałem Cię nawet, byłeś z przodu w armijnej bluzie :) Po koncercie głos rozsądku :wink: wezwał mnie do sprawnego podjęcia drogi powrotnej, choć kręciłem się parę minut poszukując mamy i siostry.


Crazy pisze:
a my z mareckim Antonia widzieliśmy! kiedy bardzo zaaferowany wjechał nie w tę uliczkę, co trzeba i potem pewnie musiał zawracać, bo ul. Białej Brzozy (czy jak jej tam) okazała się jednokierunkowa

Tak, chciałem w nią skręcić, ale w porę zmieniłem zamiar i skręciłem w następną, chyba nazywa się Sarenki, bardzo wyboista. Ale Was to w ogóle nie widziałem, ani przed, ani w czasie koncertu. W ogóle pomyślałem, że mało ludzi z W-wy dotarło.

Miło jest pisać o takim koncercie, miło go wspominać. Było przepięknie!

Wczoraj uświadomiłem sobie, jak wielkie znaczenie ma przygotowanie wszystkich spraw technicznych do takiego koncertu, jak wiele zależy od drobnych szczegółów, które przypilnowane składają się potem na świetny efekt końcowy. Wczoraj było dla mnie perfekcyjnie!

Czy w tamtym roku, albo dwa lata temu, Mateusz Pospieszalski grał takie fajne solówki? Myślę, że grał, ale te wczorajsze były dla mnie ze trzy razy lepsze. I Crucem Tuam fajniejsze.

Angelika - przepiękna część finałowa Psalmu 108 - i zaśpiewam i zagram, cudne Stabat Mater, świetne Adonai Elohenu.

Mój ulubiony Kantyk - piękna modlitwa w pięknym wykonaniu :)

Świetne O Panie nasz Panie - to chyba tu były też takie fajne skrzypce w środku, ale nie jestem pewien, w ogóle było kilka bardzo ciekawych, nowo brzmiących aranżacji instrumentalnych.

Cudny bis - Kocham Cię Panie (z bardzo sympatycznym początkiem) i Z głębokości wołam ! To jedne z moich ulubionych utworów 2Tm2,3.

Całość była pięknym modlitewnym przedstawieniem, a wymieniłem utwory, które dotknęły mnie w sposób szczególny.
Takie koncerty długo się pamięta, dziękuję!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 00:33:14 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Właśnie wróciłam z koncertu Tymka - to był mój pierwszy akustyczny koncert tego zespołu. Obszerniej wypowiem się może jutro.

Subiektywnie parę słów:
Zzziiimno! Bardzo mi się podobało, miałam dobre miejsce, na samym przedzie, i to siedzące. Czuję co prawda jakiś niedosyt, ponieważ nie udało się porozmawiać z zespołem. Tym razem nie starczyło mi odwagi, bo Majka mnie opuściła. :wink: Ciekawe, jak wyszły zdjęcia...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 00:37:21 

Rejestracja:
sob, 13 listopada 2004 11:45:47
Posty: 152
Skąd: skraj lasu
Crazy pisze:
impresario dobrze się spisał


Ksiądz Krzysztof z Zalesia ma u mnie krechę za tego "impresario" :D
Ale polecam się na przyszłość....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 01:28:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 03 września 2006 01:15:59
Posty: 112
Skąd: mam: to: wiedzieć:?
Białystok, pieruńsko zimno, wielki kościół, ludzi full, największa frekwencja na trasie, publiczność stała między ławkami i praktycznie tylko osoby z przodu widziały zespół, długie owacje na stojąco. Teraz gorąca herba z cytryną i... :wink: do łóżka
Niebawem Sanok...

PS. Monitorowiec zespołu lafjoy, w tym czasie gdy zespół grał, został po raz kolejny tatą. Gratulacje!!!

_________________
lepiej NIC niż WCALE


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 09:10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Zgadza się, zimno było.
Z poziomu posadzki widziałem Beatę, smyczków część i Mateusza Pospieszalskiego. Czasami Angelikę i dredy Maleo.

Ale nic to.

To co było słychać w pełni wynagrodziło braki widocznościowe.
Tym bardziej, że dla oka jednak i tak coś było - świetne światła, widać, że przemyślane.
Tak sobie stojąc i słuchając pomyślalem, że ten koncert bardzo by się nadawał na DVD(tylko żeby cieplej było).

Najpiękniejsze dla mnie chwile to te, kiedy śpiewa Angelika.
Nie wyobrażam sobie tych koncertów bez niej.
Budzy w świetnej formie głosowej.
Mateusz Pospieszalski - w tym wydaniu najbardziej mi pasuje.

Setlista (podam po południu jak spiszę ;)) - raczej było wszystko co powinno.

Jeśli ktoś ma jeszcze możliwość niech się nie zastanawia tylko idzie.


Powrót do domu z koncertu o 1:30.
Przez ponad połowę drogi tak sypało, że nie wiadomo było gdzie droga.
Jechałem trochę na pamięć.
Przez całą zimę nie zdarzyło mi się w takich warunkach resorować.

Przed snem jeszcze kubek ciepłego mleka i chwila z tym koncertem.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 09:15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
pablak pisze:
Setlista (podam po południu jak spiszę
aaaa
czołowy rejestrator nagrań Armii i pochodnych został rozpoznany
prosimy o szybkie podzielenie się z innymi (rapidshare? :wink:)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 09:43:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
marecki pisze:
prosimy o szybkie podzielenie się z innymi

dobra idea :)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 10:48:48 

Rejestracja:
ndz, 16 grudnia 2007 22:28:22
Posty: 15
Skąd: Kolno
szkoda, że w Białymstoku nie było Litzy!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 14:11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
2TM2,3 zagrali nastrojowy koncert w białostockim kościele św. Rocha

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 14:16:17 

Rejestracja:
sob, 23 stycznia 2010 18:08:02
Posty: 786
Skąd: Warszawa
przypadkiem znalazłem : http://www.fronda.pl/opiekunogrodow/blog/rekolekcje_1


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 marca 2010 15:24:06 

Rejestracja:
wt, 16 marca 2010 15:06:57
Posty: 2
Witam wszystkich na forum
Zaglądam tu po raz pierwszy, a impulsem był wczorajszy koncert w Białymstoku. Dorobku 2Tm2,3 nie znałam jak dotąd wogóle :oops: , ale przyznam się, ze wyszłam wczoraj z kościoła oczarowana muzycznie. Połowę koncertu spędziłam na górze, na balkonie i niestety ale tam było kiepsko jeśli chodzi o rozpoznawalność słów. Na dole, gdzie się przeniosłam było dobrze.
Anielski głos kobiecy, świetne smyczki, instrumenty dęte... mogłabym wszystko powymieniac. 2Tm2,3 zyskał nową fankę. :)
Czy ktoś moze mi powiedzieć gdzie w Białymstoku mogłabym kupić "Dementi"?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group