Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 00:32:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 października 2010 19:53:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
no, ja też ciągle w tygodniu myślałem, żeby wrócić do tego wątku, bo koncert był naprawdę MEGA

bardzo mocno czułem różne słowa, które padały ze sceny, cholerka, ten zespół rzeczywiście podnosi na duchu, i jeszcze pamiętam co czułem - słuchając
czad był niesamowity, radość się czuło widząc jak muzycy pracują, jak ten czad się rodzi - ale największe wrażenie zrobił na mnie Budzy
mam wrażenie, że to co zaczęło się na koncertach procesowych pozostało nadal w jakimś stopniu, co widać po geście (nieraz gwałtownym), sposobie śpiewania (kurde, wymagać od publiki by powtarzała taki scream... nie ma litości :) ) i ogólnie - coś mocnego
jak pisała anoosia, ludzi w klubie było w sam raz, można było swobodnie poszaleć, i ten klimat wśród publiczności był świetny
utkwiły mi w pamięci panny, które zaczęły wysokimi głosami jechać "Jahwe, Jahwe, on nie zostawi mnie na dnie" i robiły to z takim zaangażowaniem, że aż Budzy podał im mikrofon :) , no i ogólnie było bardzo dobrze

noo, a cały koncert otulony był niezwykle miłymi spotkaniami z różnymi ludźmi, głównie forumowiczami :D
bardzo się cieszę, że mogłem tam być - beka, ja na koncercie w Lublinie, pięknie! - dziękuję zespołowi, wszystkim spotkanym, kurde love po prostu :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 października 2010 20:14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
antiwitek pisze:
panny, które zaczęły wysokimi głosami jechać "Jahwe, Jahwe, on nie zostawi mnie na dnie" i robiły to z takim zaangażowaniem, że aż Budzy podał im mikrofon

hehe... a Litza podegrał do tego melodyję z Taki duży, taki mały :)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 listopada 2010 09:35:05 

Rejestracja:
ndz, 02 marca 2008 11:44:46
Posty: 124
Skąd: Lublin/Krasnystaw
antiwitek pisze:
jak pisała anoosia, ludzi w klubie było w sam raz, można było swobodnie poszaleć, i ten klimat wśród publiczności był świetny
utkwiły mi w pamięci panny, które zaczęły wysokimi głosami jechać "Jahwe, Jahwe, on nie zostawi mnie na dnie" i robiły to z takim zaangażowaniem, że aż Budzy podał im mikrofon


Smok pisze:
hehe... a Litza podegrał do tego melodyję z Taki duży, taki mały


Oj tak to był świetny moment. Na prawdę takiej energii trzeba mi było tamtego dnia. Było świetnie. I jakby nie było to był pierwszy mój koncert na którym widziałam dominikanów w swoich białych habitach. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 listopada 2010 09:36:48 

Rejestracja:
ndz, 02 marca 2008 11:44:46
Posty: 124
Skąd: Lublin/Krasnystaw
Smok pisze:
anoosia napisał:
ja to byłam tą dziewczynką w koszulce z Marilyn Monroe


próbowałem odnaleźć Cię na zdjęciach p. Grablewskiego, niestety mi się nie udało (nie na wszystkich widać koszulki)...


Ano mnie nie ma. A zdjęcia robią wrażenie. Z resztą jak wszystkie koncertowe p. Grablewskiego


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 listopada 2010 12:39:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
grablesky pisze:
Kilka fotek ode mnie tu: www.grablewski.com


świetnie oddają klimat gratulacje!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2010 17:25:50 

Rejestracja:
pt, 23 stycznia 2009 15:52:18
Posty: 93
Skąd: Lubelszczyzna
Filmik z koncertu: http://www.youtube.com/watch?v=NFleI89mR-A


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 listopada 2010 18:30:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 09 października 2010 20:16:59
Posty: 351
Skąd: Gondor
Lublin - miasto Kościół, przepiękne...

_________________
...tam na skraju lasu, gdzie brzóz tyle...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group