Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 maja 2017 21:23:40

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 października 2012 08:52:55 
Awatar użytkownika

Smyczków mi jednak wyraźnie brakowało. Co nie zmienia faktu, że koncert bardzo dobry.

Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 października 2012 17:30:01 
Awatar użytkownika

o jeny, ale szokkk!!! :shock: :aniolek:

How are you?

Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 października 2012 18:09:36 
Awatar użytkownika

Koncert mi się podobał, było przede wszystkim sympatycznie. Angelika wow!! :shock: Beaty zachowanie na scenie lubię już od dawna i było świetnie. Wokalnie Budzy i Maleo super, ale brakowało mi większego udziału Litzy. Joszko również świetnie!

Zgodzę się z Goblinem, że było za jasno. No i na koniec nie do końca mi odpowiadała zabawa (wstawanie, bujanie się itp.), ale po prostu ja się tak nie bawię ;)

Nowego perkusistę słyszałem, ale nie jestem w stanie nic napisać. Była perkusja i już.

Wczoraj sobie zdałem sprawę, że nie byłem wcześniej na akustycznym koncercie, co mnie dziwi :taaaaa:

Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 października 2012 12:41:56 
Awatar użytkownika

Dawno wyczekiwany. Nie tylko przez mnie, na koncercie wiele, wiele znajomych twarzy. Uśmiechniętych. Szczęśliwych. Owacja gdy pokazał się zespół niesamowita. Ludzie klaskali tak jak na bis :D . Sam zespół jakby onieśmielony bez słowa zaczął ponad półtora godzinny koncert.
Piękny i mistyczny jakby siła pochodziła spoza muzyków. Te pieśni otwierają inną przestrzeń, otwierają słuchaczy na inną rzeczywistość.
Zdumiewająco wiele refleksji. Nie wyobrażam sobie TM2,3 bez głosu Elronda, żywiołowości Maleo i zaangażowania Litzy. Chyba też po raz pierwszy w pełni doceniłem Angielkę i kobiecy pierwiastek, którym ubogaca i wznosi muzykę wyżej, wyżej… Jej głos i Elronda są stworzone do psalmów. Świetny duet jakby niewykorzystany.
Przenikliwy był brak Stopy. Były momenty, które znakomicie się pamięta i nagle… oczekiwanych dźwięków brak. Kacper sprawia bardzo sympatyczne wrażenie, ale jeszcze nie ograł się. Taki za delikatny. Beata w pewnych momentach pokazywała mu żeby przygrzmocił i starała się na swych przeszkadzajkach dodać ekspresji. Chciało się w pewnych momentach aby Kacper z Beatą zamienili się miejscami. Widać było dużą życzliwość dla nowego perkusisty. Życzę Kacprowi aby odnalazł swoją drogę w zespole.
Brakowało także saksofonu Pospieszalskigo.. Tak jak uwielbiam wstępy do utworów grane przez Joszkę /takie górsko pasterskie zwoływanie się na spotkanie, modlitwę/, tak piszczałkowe solówki jakoś mi nie leżały.
Fajna solówka Kmiety i duet gitarowy Drężmak – Litza /widać i słychać, że dużo grają i świetnie się rozumieją/.
Najlepszy moment: Kantyk. Najsłabszy był duch gadulstwa /uprawiany także przez księży/. Jak ludziska chcą pieprzyć to po jaką cholerę przychodzą na koncert? Na tym nagraniu to słychać: http://www.youtube.com/watch?v=QDQa5Pjl6CM
Bardzo cieszyłem się, że koncert odbył się właśnie w tej świątyni. Niezła akustyka. Dobre nagłośnienie, chyba najlepsze jakie słyszałem na koncertach w kościele. Fatalne i trochę bez sensu oświetlenie. Dzięki układowi jak w amfiteatrze świetna widoczność. Każdy kto chciał mógł znaleźć dobre miejsce. Bardzo dobre miejsce na koncerty.
I na koniec ludyczny bis, eksplozja entuzjazmu, Elrond porywa tamburyn w 2:35 http://www.youtube.com/watch?v=_8A4vJrxgBI
Gdy wracałem autobusem, zbierającym ludzi z drugiej zmiany / było po 22-giej/ niektórzy dziwnie się przyglądają. Po chwili zdałem sobie sprawę, że ja po prostu cały czas się uśmiecham Dzięki, dzięki, dzięki.

Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 listopada 2012 17:51:39 
Awatar użytkownika

Bardzo proszę o udostępnienie mi listy utworów, które zagrał Tymoteusz. Oczywiście w kolejności... Z góry bardzo dziękuję.

Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 listopada 2012 12:50:50 
Awatar użytkownika

Cytat:
Co przygotowuje Pan teraz
w studio?
To projekt muzyków z całej Polski:
zespół 2Tm2,3. Można powiedzieć, że to
muzycy z „różnych parafii” muzycznych.
Łączy nas to, że śpiewamy teksty z Pisma
Świętego. Chcielibyśmy w Wielkim
Poście wydać dwie płyty.

źródło: http://duchowy.pl/wp-content/uploads/ni ... ennik4.pdf
:D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.