Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 09:52:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 12 marca 2013 13:14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Można już zakupić bilety i to nawet on line:

Na 17:00
http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/E-BILET-2-TM-23-KONCERT-AKUSTYCZNY-24-MARCA.-godz.17.00-WARSZAWADOBRE-MIEJSCE-DEWAJTIS-3/596


Na 20:00
http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/E-BILET2-TM-23-KONCERT-AKUSTYCZNY-24-MARCA.-godz.20.00-WARSZAWADOBRE-MIEJSCE-DEWAJTIS-3/598

...ja kupiłem jeden na 17... kto przybywa?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 marca 2013 15:14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Smok pisze:
kto przybywa?

Ja obowiązkowo, mój ostatni akustyczny to Zalesie Górne 2010, brakowało mi tych koncertów, może iść na obydwa? :taaaaa:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 marca 2013 21:29:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Antonio pisze:
mój ostatni akustyczny to Zalesie Górne 2010, brakowało mi tych koncertów, może iść na obydwa?

:!:
całe szczęście, żeście mi przypomnieli! też od Zalesia czekam - Antonio, Twój pomysł może być całkiem słuszny!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 marca 2013 11:28:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Antonio pisze:
może iść na obydwa?

Crazy pisze:
Twój pomysł może być całkiem słuszny!


co tam może JEST :D

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 marca 2013 14:09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
tak tak ! :D

Obrazek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 marca 2013 17:46:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 15 października 2006 08:21:55
Posty: 651
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
piękne jest to logo....

_________________
wstanę jeszcze raz
raz jeszcze będę biec
tam gdzie czekasz Ty


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 marca 2013 17:39:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Się prawdopodobnie wybiorę. Na 20.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 marca 2013 21:03:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 20:33:11
Posty: 1963
Skąd: Sulejówek
Do Zalesia Górnego 3 lata temu nie udało mi się dojechać, więc teraz sobie nie daruję. Wybieram się na 17:00, żeby potem móc spokojnie wrócić do domu.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 marca 2013 22:11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Emillian pisze:
na 17:00
też na 5 chciałbym zdążyć...

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 marca 2013 18:54:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Czy ktoś się orientuje co do możliwości udziału prawie trzyletniego dziecka w tym wydarzeniu? Czy są jakieś bilety ulgowe? Pomijam, że Zosia nie zajmuje dużo miejsca i pewnie siedziałaby u mnie na kolanach, jeśli nie chciałaby tańczyć :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 marca 2013 21:36:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 20:33:11
Posty: 1963
Skąd: Sulejówek
Nie ma żadnych zniżek dla dzieci. Trzyletnie dziecko musi płacić tak samo jak dorosły. Organizator nie zrozumiał, że to się nie opłaca, gdyż rodzic albo nie weźmie ze sobą dziecka, albo jeśli nie będzie miał z kim go zostawić to nie pójdzie. Chytry 2 razy traci.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 24 marca 2013 22:45:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Byliśmy! - elsea i ja. Bardzo się cieszę, że byliśmy i bardzo ładny koncert, choć nie było takiego ciągu, jaki nieraz bywał... myślę, że jednak słychać, że zespół miał dłuuugą przerwę. Ale brzmieli ładnie, wyglądali ładnie, repertuar fajnie skrojony, trochę starszych rzeczy, trochę nowszych. Na początku boleśnie mi brakowało braci Pospieszalskich, ale szybko się przyzwyczaiłem i zacząłem szukać innych doznań, niż te, których mógłbym oczekiwać, gdyby wyżej wymienieni byli. Mniej wirtuozerii i muzycznego latania, ale sporo subtelności i kolorów. Częściej słychać było gitary, które w składzie z dęciakami najczęściej niknęły zupełnie.

W znakomitej formie Angelika i bardzo miła memu serca niespodzianka w postaci Stabat Mater, a także bis a capella!
Świetna Beata - jak zwykle zajmowała centralne miejsce na scenie i przykuwała gros uwagi, w dodatku była chyba najlepiej nagłośniona ze wszystkich. Mi się osobiście nie podobały tylko cymbałki, które obsługiwała, ale elsea mówiła, że okej.
W bardzo dobrej formie Dr Kmieta, jego bas nieraz trzymał wszystko w kupie, najbardziej wyraźnie w Psalmie 6, w którym dość ewidentnie brakowało instrumentów tradycyjnie ten utwór prowadzących. Trochę połatane było gitarą, trochę akordeonem, trochę klawiszem - ale tak naprawdę największą robotę zrobił bas i utrzymał tego koncertowego kilera może nie w formie kilerskiej, ale w takiej, że dał radę!
Budzy i Maleo świetnie śpiewali a best piosng całego koncertu to ta, w której śpiewa cała trójka, mianowicie "Z głębokości wołam do Ciebie", która zresztą kończyła set główny.

Sporo osób mi mignęło na widowni/ w zakulisach, ale niestety strasznie się spieszyliśmy, bo w domu pozostał mały Marcinek z siostrami, do domu droga daleka, a co gorsza elsei pękała głowa. W każdym razie widziałem w kolejności widzenia: Dzikiego, wiki z Olkiem i minidzieckiem :D, Kacpra z całą rodziną, Erkeja, natalię (patrzyła wprost na nas, jeno nie nas nie spostrzeglla), Bogusa & Elberet oraz Smoka. Wydawało mi się, że widziałem i Fengari, ale to nie była ona. Nie było też mareckiego :|
;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 24 marca 2013 23:22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 20:33:11
Posty: 1963
Skąd: Sulejówek
Crazy pisze:
co gorsza elsei pękała głowa

Oj mi też pękała. Może przez to koncert nie do końca mi się podobał. Świetny ostatni utwór Angeliki, bardzo podobało mi się jeszcze Jahwe Tyś Bogiem mym, reszta w porządku, ale klimat październikowego poznańskiego koncertu bardziej mi się podobał. Trochę za blisko głośnika siedziałem i trochę żałuję, że nie zająłem miejsca bardziej z tyłu i na środku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 marca 2013 00:18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Koncert mnie zmiażdżył. Jeszcze lepszy od "kościelnych" sprzed lat; super miejsce tak w ogóle.

Galadriela na wokalu absolutnie niesamowita!

Niestety prosto z koncertu trafilim do szpitala :-/ na prawie 4 godziny i trzeba było z tegoż szpitala uciekać (!)

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 marca 2013 00:30:08 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Dołaczam do osób, które bolała dziś głowa...
Ja byłem również na drugim koncercie. Poziom artystyczny równie wysoki, co trzy godziny wcześniej, ale światła... Były znacznie gorsze niestety... Nastawiłem się zdjęciowo na portrety, zasiadłem blisko sceny, a tu klops, podświetlone od tyłu pięknie grające i śpiewające ciemne postacie... Suma sumarum, więcej sobie posłuchałem muzy na drugim koncercie, czyli nie ma tego złego, itd.
To była dobra niedziela.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group