Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:53:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 września 2014 09:00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Piękny, mocny koncert, cały czas jeszcze gra mi w głowie i sercu, chociaż trochę dokuczało mi zbyt mocne nagłośnienie - dzisiaj mówiący do mnie ludzie mają głosy postaci z kreskówek, trochę to nawet śmieszne jest :)

Miki pisał, że "Słowo" przejechało po nim jak walec - po mnie też, mocny to był moment. No i dwie perkusje - ja byłem blisko sceny i fajnie było patrzeć na uśmiechniętych i grających razem Beatę i Krzyżyka, szkoda, że nie wszyscy mogli to widzieć, bo perkusje były nieco schowane (mało miejsca w Proximie). W ogóle widać było radość wspólnego grania. Dzięki za koncert!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 września 2014 09:04:33 

Rejestracja:
czw, 20 stycznia 2005 22:37:27
Posty: 6
jak sama nazwa wskazuje koncert był czadowy!
trochę krótko...
psalm 13 chyba najfajniejszy
i mam nadzieję, że Erkej zrobił fotę rozwianych na wietrze włosów Drężmaka :] wyglądał on jakoby na jakimś dziobie Titanica stał...

_________________
140 raz


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 września 2014 09:42:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
W oczekiwaniu na busa polskiego kilka słów: było niesamowicie! Dwie perkusje zabrzmiały niesamowicie... dzięki dla Budynia za nocleg i dobrde towarzystwo. Z telefonu trudno napisać jakąś relację. Napiszę później. Kto może niech na Poznań uderza. Warto!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 września 2014 10:05:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
To była rockowa machina! Niesamowite! Miałam mieć podróż sentymentalną, a tu nowe wzruszenia, choć i starych nie zabrakło. Mam nadzieję, że zespół będzie szedł tą drogą, a jego muzycy także nadal swoimi ścieżkami, bo słychać, że wszystkim to służy. Uwagi mam tylko dwie. Za krótko. I Maleo z Psalmem 40 już przeszedł samego siebie.
Przy okazji - niezwykle miło było mi spotkać tak dawno niewidziane osoby. Cześć chłopaki! :)

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 września 2014 13:06:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 października 2012 21:57:06
Posty: 30
http://youtu.be/qaRUkPcj5cw


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 września 2014 14:44:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Miło było zobaczyć dawno niewidzianych. Jak zauważył Elrond: skoro był Marecki (nie licząc zespołu, reszty publiczności i ochrony), to koncert mógł się odbyć bez przeszkód :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 września 2014 12:56:26 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Do dziś dzwoni mi w uszach. Kto jeszcze nie wie, czy warto, niech porzuci wahanie. Niedziela, pociąg, samochód, Luxfest. Czeba.
Zdjęć będzie więcej, ale ciągle koncerty teraz i nie ma kiedy zasiąść.

Lewitacja
Obrazek

Starszyzna
Obrazek

Maleo
Obrazek

Znowu razem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 września 2014 13:00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Ależ! :shock:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 września 2014 14:14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 12 maja 2012 16:02:00
Posty: 39
Zdjęcia niesamowite, podobnie jak koncert. Momentami powrót do lat 90. ( i nie było to tylko moje odczucie).

https://www.youtube.com/watch?v=qaRUkPcj5cw

https://www.youtube.com/watch?v=7TQbd3Jde8g

https://www.youtube.com/watch?v=dA7izIOvlv8

https://www.youtube.com/watch?v=X4_IyGns2oE

_________________
Wiatr wieje ciągle tam gdzie chce


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 września 2014 19:57:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 kwietnia 2006 10:07:23
Posty: 164
Skąd: riverside
Wielkie dzięki nicker :)
Niestety nie mogłam przyjść. Szkoda, bo taka okazja pewnie nie powtórzy się prędko.

_________________
...ludziom trzeba przypomnieć o duchowości...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 września 2014 11:20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Nareszcie chwila czasu, aby coś skrobnąć :) więc do dzieła!

...przybyłem pod klub "proxima" dosyć wcześnie... ok... 17... przywitały mnie dźwięki "Marana Tha" i idąc za dźwiękiem podszedłem do tajemniczych, otwartych drzwi z których się ona wydobywała... no, fajnie - teraz tylko poczekać aż Siemargo wyjdzie się dotlenić :) -> długo nie czekałem :)
...po krótkiej rozmowie udało mi się posłuchać praktycznie całej próby... dźwięk wydał mi się fenomenalny... pojawił się Maleo i Budzy... zapoznałem się z NNikką, spotkałem Mocnego w gębie, a już po otwarciu wejścia Mikiego, Manool i Antonio... i oczywiście Marecki... a skoro był zespół, widziałem ochroniarzy i pojawił się Marecki to było już prawie pewne, że będzie dobry koncert :) Ale świetne spotkanie! Tuż przed godziną dwudziestą pojawił się także i Budyń z koleżanką... minął akademicki kwadrans i.... ZACZĘLI!!!
Od razu set ósemkowy... bardzo energetycznie - tak jakby te ostatnie lata to był czas na zebranie sił... Uwielbiam "Biada" - pomimo ułożenia po sobie: Ps.108, Miłość, Debora - bardzo mi się podobało... a na "Miłość" to ja czułem nawet chyba jakieś euforyczne stany ducha... głośno wyśpiewywane texty ze wszystkich stron publiki sprawiały, że ten koncert będzie zapamiętany na wiele, wiele lat... to jest jednak taka moc, która przezwycięża trud dnia codziennego... pomaga! W tłumie pod sceną dostrzegam Erkeja!! Widzę na jego twarzy podobne emocje do moich :)
Set obniżonego stroju sprawia, że publika odnajduje w sobie nowe siły... ech - czy na jakiś innych koncertach jest taka pozytywna energia w tłumie? Zespół bisuje dwukrotnie, kapitalna para: Psalm 13 - i Jezus jest Panem (ten drugi utwór niesłyszany przeze mnie na koncertach od wieków... pięknie... i drugie "Nie umrę" też fajnie... publika skandowała "dziękujemy!!"... Budzy i Litza kapitalnie... całość dźwięku trochę straciła na klarowności - było jakby trochę za głośno - ale tak właśnie pamiętam Armię i Lao Che w Proximie... dwie perkusje to spełnienie moich marzeń... myślałem, że już ich nigdy nie posłucham, a tu taka radość!!
Po koncercie spotkanie w gronie forumowym (zapoznanie z Nickerem), dawno niewidziana Ostra (oj, na początku nie poznałem, jest prawie blondynką!!), był lapusz - którego też nie poznałem (chyba tylko raz się widzieliśmy wcześniej)... dzięki dla zespołu, że jednak się tego podjęli... proszę o jeszcze...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 października 2014 03:44:51 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Moja relacja foto z Proximy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 października 2014 18:27:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
dziękujemy ! :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 października 2014 21:12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
jest już po:
Obrazek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 28 grudnia 2014 21:08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 12 maja 2012 16:02:00
Posty: 39
Ciekawa liczba wyświetleń :)

http://oi60.tinypic.com/5vc3s6.jpg

_________________
Wiatr wieje ciągle tam gdzie chce


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group