Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 12:52:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 lipca 2006 18:02:07 
A tak poza tym to Chochołowska miała być już niemal od roku. Przyzwycziłem się do tej myśli. Konkretyzować plany, abo się wszystko pójdzie jebaća kilka tych samych osób i tak się może spotkać w Wawie, as always


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 lipca 2006 22:09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
3bajki pisze:
Gravi(we 3 osobach? - się raczej nie zapowiadam, ale kto wie


Na 100 wie, że w tym czasie na imprezie tej być nie może, bo jest gdzie indziej.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 lipca 2006 22:36:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
3bajki pisze:
Raptem 3 drobne przesiadki.


zawsze mozesz walic z Zak na piechote :P A na powaznie, te drobne 3 przesiadki sa zadnym utrudnieniem, bo wszedzie blisko i tylko srodek transportu zmieniasz bez niepotrzsebnej bieganiny z bagazem.

Co do paszportu, potwierdzam, ze zbedny on. Sama nie mialam i na dowodzie plazikowym przelazilam.

Kwater na Slowacji w pip, nie widze potrzeby zaklepywania miejsc in advance...

Ruchy, ruchy!...

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 lipca 2006 22:38:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
3bajki pisze:
No i odległość chyba podraża koszty


chyba 10zl wiosny nie czyni? :)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 lipca 2006 14:48:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 października 2005 19:02:41
Posty: 428
Skąd: Kraków
zawsze mogę Was zaprosić do siebie...mam jeden malutki pokoik, ale myśle że na siedząco się pomieścimy...oczywiście wszystko w ramach przerwy podróżnej gdzieś na południe... :wink: :wink: :piwo: :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 lipca 2006 23:50:38 
Gonzo - pojedzie gdziebądź jeśli jej zdrowie pozwoli (tak to mniej więcej zrozumiałem)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 11:02:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 października 2005 19:02:41
Posty: 428
Skąd: Kraków
3bajki pisze:
Gonzo - pojedzie gdziebądź jeśli jej zdrowie pozwoli

dokładnie tak...mieli mi ten gipsik ściagnąć a tu niespodzianka jeszcze jakieś 2-3 tygodnie...człowiek się ylko namęczy, blady jak ściana...no bo jak tu sobie opalić noge do kolana tylko :wink: :wink: ...licze po cichu że do końca lipca mi to ściagną, potem "rehab" w locie błyskawicy i śmigam.... :piwo: :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 11:48:44 
1.Dobra: jakie są pomysły? Kto gdzie się wybiera? Czy nie ma wyprawy?

2.Czy jeśli słowacki raj, to:
a) DB(ktoś inny?) jedzie wczesniej i wybiera miejsce, żeby nie było tak że się umówimy mniej więcej wszyscy na obszarze parku i będziemy się szukali.
b) Czy też umawiamy się określonego dnia w określonej miejscowości i zukamy razem. Niezmotoryzowani będą podwójnie niesprawni(ale może nikt niezmotoryzowany się nie wybiera)

3. Gdzie można wykupić ubezpieczenie słowackie? (przypominam że trza je mieć, bo jak nie, to jak się ma wydatek, obsługa kosztuje, a sam dojazd karetki tysiączek - tak im się pozmieniało od tego lata, czerwca bodajże)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 14:21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
My niestety czekamy i nic nie powiemy. Trzymamy kciuki za różnych organizujących, ale czy pojedziemy czy nie, będzie się musiało okazać za jakiś czas. Więc i sami nie pomożemy w organizacji :-(

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 14:23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 października 2005 19:02:41
Posty: 428
Skąd: Kraków
ja tam jestem zgodna, tylko niech ktos jadąc przez Kraków mnie zgarnie:) poza tym może dowiem się od szefa czy nie będzie taniej jakbyśmy się zwalili do chatki w której ode mnie z pracy czasem się zakotwiczamy..poza tym jest blisko do mało znanych a całkiem fajnych basenów, jakichś kompielisk .......(sklepów monopolowych :twisted: )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 lipca 2006 20:48:12 
A tak przy okazji ten wątek żyje, czy idea umarła?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 lipca 2006 20:59:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Crazy pisze:
My niestety czekamy i nic nie powiemy. Trzymamy kciuki za różnych organizujących, ale czy pojedziemy czy nie, będzie się musiało okazać za jakiś czas. Więc i sami nie pomożemy w organizacj


Punky się podpisują pod tym również... :(

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 lipca 2006 22:38:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 19 grudnia 2004 00:17:37
Posty: 23
Skąd: Mysłowice
Cytat:
PSTV, Gondzo i Lopasz - yyyyy, taaak???? ale czy na pewno???


Ja na 95% tak, z Narzeczoną. Niezmotoryzowani z Górnego Śląska. Termin dla nas prawie dowolny, między 5 a 25 sierpnia może być bez problemu.

Jeśli byśmy wszyscy mogli jechać samochodami, to myślę, że Słowacki Raj ze względu na cenę i niesamowite widoki byłby lepszy. Jeśli komunikacją publiczną, to zastanowiłbym się nad tym, jeśli mielibyśmy jechać tylko na 3-4 dni. Stracilibyśmy dodatkowe kilka godzin na dojazd...

Co do ubezpieczenia, to tym, którzy mogą (studenci do 26 roku życia) polecam kartę ISIC. Jest ubezpieczenie, zwrot wszystkich kosztów leczenia do 20000 zł. Nauczyciele mogą sobie wyrobić ITIC. Chyba kosztowała ta karta 59 zł. Ważna przez cały rok na terenie całego świata, dużo zniżek.

Innych typów ubezpieczenia niestety nie znam, a sam chętnie dowiedziałbym się czegoś w tym temacie...

_________________
Standing at the Crossroads, trying to read the signs to tell me which way should I go to find the answer


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 lipca 2006 13:25:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
PSTV pisze:
Co do ubezpieczenia, to tym, którzy mogą (studenci do 26 roku życia) polecam kartę ISIC.

jest jeszcze Euro26. Ale Isic lepszy chyba.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 lipca 2006 13:53:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 19 grudnia 2004 00:17:37
Posty: 23
Skąd: Mysłowice
Cytat:
jest jeszcze Euro26. Ale Isic lepszy chyba.


Na Euro 26 darmowe leczenie jest tylko przy kwotach powyżej 100 zł. Więc jeśli 5 razy pójdziesz do lekarza za granicą i zapłacisz po 80 zł, to z własnej kieszeni płacisz 400 zł.
Poza tym na ISIC jest więcej zniżek na Słowacji.

Co robimy ludzie?

_________________
Standing at the Crossroads, trying to read the signs to tell me which way should I go to find the answer


Ostatnio zmieniony ndz, 16 lipca 2006 14:13:03 przez PSTV, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group