Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 02 maja 2024 11:54:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 14:35:35 
jakie ładne!!!!! a najlepsze: przedostatnie!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 14:46:16 

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 12:45:35
Posty: 430
Skąd: Gdynia
Rewelacyjne fotki, przedostatnie -mniam! a i 7-ka genialna.
Usiłuję zgadnąc, czy aby nie mieszkasz w Sopocie, wnioskując po widoku z okna:) )

_________________
"Nikt nie ma wiekszej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich" J 15,13


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 15:12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
To niestety nie moje okno, choć śnię o tym porannym widoku... Już niedługo, he he.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 17:36:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
. pisze:
Za żadne skarby (no może jakaś norweska pensja... Wink) się stąd nie wyniosę Smile.

:piwo: Mam tak samo.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 17:39:34 
. pisze:
To niestety nie moje okno, choć śnię o tym porannym widoku... Już niedługo, he he.


Obrazek


....mam nadzieję, że o tym białym MacBooku też śnisz, Boskey :-)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 19:58:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
azbest23 pisze:
. napisał:
Za żadne skarby (no może jakaś norweska pensja... Wink) się stąd nie wyniosę Smile.

Mam tak samo.


ja tez kiedys tak mialem:)nie myślałem nigdy ze mnie dopadnie uczucie zniechecenia tym (3) miastem a jednak stało sie, od jakis kilku dni normalnie sie zaczynam tutaj meczyc, ide nad moze...nic, jade kolejka i ziewam, jade grunwaldzka/niepodleglosci/zwyciestwa i czuje ze to juz nie to...normalnie bym stad uciekl, na jakis czas chociaz...zmienil otoczenie bo mam chyba lekkie przedawkowanie tego wszystkiego...moze jeszcze gdynia sie jakos broni,
może piękna i młoda, robotnicza chylonia pociąga, kusi swoimi chlodnymi, betonowymi, ścianami
czy ewentualnie pijane do nieprzytomnosci kilka budynkow na grabówku ktore zdają sie mowic 'chodz do nas, skosztuj chleba powszedniego kolejarza' ale reszta...

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 20:15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Sądzę, że nie wynika to ze zmęczenia tematem tylko z braku słońca. Jak wiosna wróci to zniechęcenie minie. To sino-szare niebo też mnie dobija. :(

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 20:30:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
hehe ale mnie nie dobija pogoda tylko miasto, ile mozna sie podniecac morzem i tym cudnym niepowtarzalnym klimatem, po jakims czasie wszystko sie staje powtarzalne i przewidywalne, tylko niebo jest chyba zupelnie nieprzewidywalne, mistyczne nowe jeruzalem
a tutaj na ziemi wkoncu sa tez inne piekne miasta...np. miasta z rzeka przez srodek, taka wawa, albo poznan z wartą,
z wartą warto jak wiadomo...jak wjezdzam do tego miasta pociagniem od strony morza to zawsze mnie urzeka widok hotelu polonez (jak dobrze pamietam nazwe) z wielkiej plyty, lubie takie widoki, surowe piekno architektury minionej epoki, ale dobrze juz kończe te fantazje

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 23:39:18 
stefan karwowski pisze:
a tutaj na ziemi wkoncu sa tez inne piekne miasta...np. miasta z rzeka przez srodek, taka wawa, albo poznan z wartą,

ooooooooo! ładnie! aż Ci :piwo: przybiję!!!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 marca 2007 11:15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
faktycznie ładne. uświadomiłam sobie, że zawsze mi się wydawało, że KAŻDE miasto ma rzekę przez środek. a może wcale nie? :taaaaa:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 marca 2007 11:31:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
natalia pisze:
KAŻDE miasto ma rzekę przez środek. a może wcale nie?

ale że każde miasto ma rzekę?
czy też że jeżeli jest rzeka to zawsze przez środek miasta?

W sumie chyba żadne z powyższych nie jest prawidziwe :roll:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 marca 2007 13:27:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24320
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Na pewno żadne z powyższych nie jest prawdziwe.
Czy na przykład Kutno ma rzekę?
Czy rzeka w Kazimierzu Dolnym płynie przez środek miasta?
A w obu moich miastach to są nawet po dwie rzeki! :faja: Ale pod tym względem nikt nit przebije Wrocławia.
A takie Gniezno to chyba nie ma rzeki, za to ma kilka jezior :idea:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 marca 2007 13:59:18 
Cytat:
jakie ładne!!!!! a najlepsze: przedostatnie!

No nie wiem. Mi się podoba bardzo i przedostatnie i to z kutrem i dwa pierwsze. Czaaaad. Wyyypas


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 marca 2007 18:15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
W Łodzi chyba nie ma rzeki. Nawet w okolicy :-).

A tak a propos Gdańska, ciekawy wycinek w necie znalazłem:

Przynależność polityczna WMG.

Na zapytanie frakcji PDS wykłada rząd RFN odpowiedzią 4/3263 z dnia 27 kwietnia 2000 o nieprzynależności WMG do Niemiec od 1920 roku oraz o nieważności aneksji WMG 1939-1945 przez Niemcy w świetle międzynarodowych praw człowieka. W związku z tym rząd RFN oficjalnie w 2000 roku odrzuca kompetencje przedstawicielstwa WMG, a jedynie wydaje opinię, że kwestia ostatecznego wyjaśnienia statusu politycznego WMG się z punktu widzenia "uczestniczących władz" (niem.: "beteiligte Mächte") w trakcie konferencji 2 plus 4 "sama się rozwiązała" (niem.: "hat sich erledigt"). RFN była jednakże tylko jedną (lub - z NRD - dwiema) z sześciu "uczestniczących władz", a w dokumentach oraz pisemnych komentarzach tej konferencji nie istnieją sformułowania dotyczące WMG oraz stosunku i nastawienia do takiego czy innego jego stanu czy statusu. Niefortunnie pryska przez to wygodna i dotychczas powszechna wymowność kwitowania kwestii WMG argumentująca pełnoprawną legalizacją wcielenia WMG do Rzeszy w 1939 roku. Tak więc, mimo oczywistych faktów demograficznych i gospodarczych, oczywistej jasności co do przynależności państwowej byłego terytorium WMG oraz z pominięciem jakichkolwiek historycznych dyskusji w jego niezałatwionym statusie prawnym teoretycznie od 1920 roku z międzynarodowego i dotyczącego państwowości punktu widzenia nic się nie zmieniło. Nietrywialność sytuacji wynika z skomplikowanej konstrukcji państwowej WMG, zależności jego konstytucji od Ligi Narodów oraz pominięcia tego szczegółowego tematu zarówno przez Wielką Trójkę w 1945 roku, jak i w ustaleniach dotyczących przejmowania kompetencji od rozwiązywanej Ligi Narodów na ONZ w 1946 roku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 marca 2007 10:17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Boskey, śliczne fotki! I kompozycyjnie jakie ładniusie! Nic tylko cmokać i cmokać!

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group