Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 05:36:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 września 2013 14:56:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Dziękuję Wam bardzo! Niebawem wrzucę jeszcze link do zdjęć - gdyby ktoś był ciekaw :) .


arasek pisze:
Do takiej desperki nigdy nie doszedłem, choć zdarzało mi się oddawać płyn idąc i wymachując kończynami/narządami - byle te cholery miały utrudnione usiąście!


Kurka wodna, muszę powiedzieć, że właśnie Twoja metoda wygląda mi na desperacką. W moim przypadku jej stosowanie na pewno źle by się skończyło :wink: .

A w ogóle to chciałem przeprosić za te fizjologiczne akcenty, może powinienem je pominąć. Pomyślałem jednak, że bez nich obraz byłby niepełny.


Edit: Zdjęcia można obejrzeć tu: https://picasaweb.google.com/antiwitek/ ... directlink (albumik, który był wcześniej na fejscie, ale poszerzony o zabytki architektury :) ).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 września 2013 20:35:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
Witek, super wyprawa! No i faktycznie są pełne napięcia momenty! :) Komary i burza! I przyrody w Twoich opowiadaniach zawsze jest jakoś więcej, niż w innych...
antiwitek pisze:
właśnie Twoja metoda wygląda mi na desperacką.

Też się z tym zgadzam! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 września 2013 16:10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Miło się czyta takie relacje. Ile km w sumie przeszedłeś/przejechałeś Witku?

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 września 2013 16:25:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Myślę że nie więcej niż 50. Tak że żadne cuda :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 września 2013 17:45:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
antiwitek pisze:
może powinienem je pominąć. Pomyślałem jednak, że bez nich obraz byłby niepełny.

historia kubeczka byłaby smutna z jego punktu widzenia
a tak trafił do
anastazja pisze:
dobrej literatury
i jest słynny :wink:

gdybym umiał napisałbym balladę o zmiętym kubeczku...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 września 2013 06:44:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14856
Skąd: wieś
Pięknie! :D

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 września 2013 06:48:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
Piękne zdjęcia, Witoldzie! Bug jak Orinoko momentami... Ale komarów coś nie widać 8-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 września 2013 11:44:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
arasek pisze:
Ale komarów coś nie widać

Obrazek
aparat zinterpretował to jako szumy i wyciął :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 września 2013 19:18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
:)

Muszę Wam powiedzieć, że jak potem znalazłem się u siebie, to całkowicie lekceważyłem sobie komary. Cztery kręcą się po pokoju? No i co z tego :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 października 2013 20:40:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
antiwitek pisze:
Jeszcze tylko minąłem dziwnych, małych chłopców i skręciłem na urocze nadbużańskie łąki spoglądając na rzekę i jej drugi, białoruski jeszcze przez chwilę brzeg.

...śfietna rela Witt !!! :piwo:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 01 kwietnia 2017 18:38:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
Postanowiłem dziś odwiedzić południowo-wschodni zakątek naszego kraju. Wyjechałem z Poznania osobowym do Gorlic, ciekawą trasą: przez Kępno-Częstochowę-Staszów-Sandomierz-Rzeszów. Jechał bardzo sprawnie, zajęło to może trzy godziny. W Gorlicach odwiedziłem pozostałości dziś zapomnianego zboru protestanckiego, owych - jak to z pogardą określał Przybyszewski - "sałaciarzy". Nie miałem pojęcia, że brat słynnego Norwida był założycielem tego zgromadzenia i że to on propagował ...no powiedzmy zdrowotne właściwości bielunia dziędzierzawy.
A jak już tam byłem to poszedłem do dzielnicy Glinik, gdzie przewodniki reklamują niby to wielką osobliwość - mianowicie, że od 1996 roku rośnie tam palma! Podobno jakiś wyjątkowy mikroklimat. Fakt, że jest osłonięta od wiatru, w bardzo słonecznym zakątku. Otoczona siatką, żeby nie niszczyć. Ale jakiś miejscowy powiedział mi, że prawdziwa palma zmarzła w lutym 1997 r. a obecna jest sztuczna. Utrzymują ją, bo norweski fundusz pomocowy płaci na nią kasę co roku. Spojrzałem, faktycznie jakaś za błyszcząca. Ale w sumie ładna, ostatecznie mi się spodobało.
Ale musiałem już wracać, bo miałem za chwilę autobus do Przemyśla. Podjechał naładowany jakimiś facetami w skórach, myślałem że harleyowcy bez motorów (niepraktykujący), ale oni jechali na jakiś turniej rekonstrukcyjny do Biecza. Będą tam odgrywali rolę katów. Za Bieczem zrobiło się luźno.
Jechałem zobaczyć słynne Nasanie w Przemyślu. Podobno nie zawsze się udaje, dużą rolę odgrywa pogoda ale byłem dobrej myśli. Wysiadłem koło baru bo kusił nazwą - "Grasica". Niestety, zamknięty.
Dalej poszedłem już szlakiem. Ale był dość zatłoczony, zatelefonowałem więc do Fengari. Poradziła mi jak mam skręcić i szlak natychmiast gdzieś się zapodział. Teraz miałem już przed sobą tylko rzadkie wyniosłe krzewy barszczu Sosnowskiego i nieliczne begonie. A w oddali szumiał San... i nagle zobaczyłem Nasanie! Przycupnąłem za barszczem i patrzyłem z zachwytem. Były właśnie takie jak opowiadał mi kiedyś Piotrpanek: dostojne a zarazem śmigłe i wydawałoby się - eteryczne. Niektóre błyszczały w słońcu miedzianoróżowym refleksem. Było ich dokładnie tyle jak mówili w radio - 188, ubyło 4. Mógłbym tak siedzieć bez końca, ale czas był nieubłagany... Wiedziałem, że nie zdążę już dziś z drugim celem. Tak, tak - naprawdę chciałem jeszcze tego dnia zobaczyć pomnik Nabugu we Włodawie. Przecież to fascynująca historia! Plemienny wódz z plemienia Malinke opuszcza rodzinną wioskę niedaleko Madina do Boe (dzisiejsza Gwinea Bissau) i przyłącza się do powstańców styczniowych! A w końcu jego oddział bije tylną straż rosyjską pod Dorohuskiem w szarży, która powinna się znaleźć w każdym pamiętniku historii! (nie wątpię jednak, że Witek nie raz o tym epizodzie wspominał na lekcjach). No ale to w przyszłym roku, może też w kwietniu 8-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 01 kwietnia 2017 18:52:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
Aras, przepraszam. :oops: Nie pamiętałam już tego szlaku, musiałam się wspomóc mapą i przez pomyłkę wzięłam nie tą co trzeba! :oops:
Ale wyprawa świetna! Kiedy będą foty?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 01 kwietnia 2017 20:03:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
arasek pisze:
Wyjechałem z Poznania osobowym do Gorlic, ciekawą trasą: przez Kępno-Częstochowę-Staszów-Sandomierz-Rzeszów. Jechał bardzo sprawnie, zajęło to może trzy godziny.


Patrz co za niesamowity dzień. Ja dziś w ramach treningu przed EDK wyruszyłem bladym świtem i wiatr dobrze wiał więc też po 3 godzinach byłem już w Gnieźnie. A potem wiatr zmienił się więc odbiłem na Wrześnię i nawet nie wiem kiedy przeleciałem do Pyzdr. Potem już łatwo wzdłuż Warty do Zwoli. Tu już byłem trochę znużony więc zdjąłem buty i wsiadłem do autobusu. :D

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 28 marca 2019 20:34:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Nie wiem właściwie, gdzie to mogłoby być, ale można sobie zobaczyć, w którym regionie Polski powinno się mieszkać:

https://gloswielkopolski.pl/quiz/7369,q ... c,q,t.html

Mnie wyszła Małopolska - nie wiem, czemu... :shock:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 28 marca 2019 20:47:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
Mi wyszło w sumie trafnie (nie powiem, jak), choć nie wiem, na jakiej podstawie. Może ulubionego regionalizmu.
Najbardziej ubawiło mnie pytanie o nietypowy sport i możliwa odpowiedź:
- rzut telefonem komórkowym :D


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group