Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 26 kwietnia 2024 02:52:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 21:15:08 
Witam, witam!
Mam nadzieję się tutaj udzielać dłużej, niż Chełm był Polski stolicą...
Niestety, w urokliwym tym mieście, poza teściami, zostały mi już tylko rodziny dawnych kolegów, bo i ci w większości mieszkają i zarabiają gdzieś w obcych stronach...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 23:54:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Ech, mnie też pognało za chlebem.... i studiami...

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 01:06:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Myślę i myślę, ale chyba nie mam niestety swojego shire. ale jeśli miałabym juz wybrać to tatry, a szczególnie jakiś dom przy ul. Strążyskiej lub taki inny, w którym spędzaliśmy wakacje parę lat temu: kasprusie 5. wprawdzie to zakopane a nie tatry. ale blisko w góry.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 14:33:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
natalia pisze:
ale jeśli miałabym juz wybrać to tatry, a szczególnie jakiś dom przy ul. Strążyskiej


Natalio, fakticznie, jest sporo fajnych domków na Strążyskiej - tych najstarszych chałup. Ale trzeba Ci wiedziec, ze calkiem niedawno wybudowano na tej ulicy megaposiadłosc w stylu iście zakopiańskim. Piękne to! :D Czekać tylko az drewno ściemnieje...

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 19:30:03 
Na Żoliborzu najbardziej schowana jest taka niesamowita uliczka. To miejsce niesamowite, nawet jak na sam Żoliborz. Ktory niesamowicie mały i upstrzony różnego rodzaju parkami T.A.J.E.M.N.I.C.A.
Gdy się jedzie Wisłostradą daaaaleko, to w końcu się dojeżdża do Multipleksu na Sadybie, i gwar, ruch, chaos, ale jak w lewo od przedłużenia Wisłostrady odbić i za pierwszy szpaler domów przejść małe uliczki, pełne uroku i ciepła. Trafiłem tam przypadkiem, szukając kiedyś Ars Mundi Zresztą u nich zakup o wiele tańszy niż w sklepie, a mieszczą się w zwykłym domku.
Na Mokotowie, tym bliższym woronicza, ale bardziej w stronę Ochoty, też masa takich uliczek spokojnych. Zejść nalezy z głównych ulic miasta i tam magia
Moje Shire? ;)
/repeta wpisu;) autoplagiat ;)/


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 17:40:14 
A zna ktoś z Was "szumy" na Tanwi?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 18:48:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
O! ja tam byłem keidyś! Roztoczańskie klimaty - bardzo fajne okolice... Koło Szczebrzeszyna te lessowe wąwozy - warto się zapuścić!
A mi tu kiedyś zeżarło posta - gdzie pisałem o Syczach i Grabarce. Kiedyś z kumplem zrobiliśmy taką eskapadkę z Suwałk do Lublina wzdłuż tej wschodniej naszej cudnej... No i to było niesłychane wszystko. Wioski, dzicze, puszcze... czego tam nie ma. Jabłeczna... a wszystko tak rowerkami i z namiotem na dziko. Piękne miejsca. Dlatego jak tu widzę w postach Siemiatycze to jest mi przyjemnie :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 20:53:27 
(-)


Ostatnio zmieniony ndz, 10 sierpnia 2008 12:04:53 przez Y, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 27 lutego 2005 17:56:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25390
Dzyniu, Morello... nie wiem, czy w waszym Shire pod Muflonem nie zagnieździł się Saruman :-( :-(
Jeżeli nawet nie Saruman, to w każdym razie dobrzy hobbici kochający fajkowe ziele i stare dobre małżeństwo odjechali na dobre :-(

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 28 lutego 2005 14:31:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
MÓW CO SIĘ DZIEJE!!! PUSZCZAJĄ CAŁY DZIEŃ BRITNEY? NIE MA KIEŁBASY??

nie, serio, co jest nie tak???

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 28 lutego 2005 16:41:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 13:34:20
Posty: 803
ehh.. jaki piekny temacik, moje shire to polana ukryta głeboko w lesie, nad samym Bugiem, koło wsi Wajków, urokliwe miejsce gdzie jeżdżę juz od 10 lat! zero cywilizacji!! no i Karkonosze ze swoją schowaną głeboko w lesie kaskadą Myji, miejsce odkryte zupełnie przypadkiem ale od tego czasu juz mojeee!! :D
antiwitek dzieki za ciepłe słowa o Siemiatyczach, bo co po niektórzy z tego forum pomieszkują w tych okolicach :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 marca 2005 10:01:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Dzyń pisze:
MÓW CO SIĘ DZIEJE!!! PUSZCZAJĄ CAŁY DZIEŃ BRITNEY? NIE MA KIEŁBASY??

nie, serio, co jest nie tak???
exactly...

Jest co prawda żurek w chlebie (niezła sprawa, wydrążony okrągły bochenek ciemnego chleba a w środku żur; dobry), ale...
Grają umcy umcy, czasem klsyczne hity z lat 60, ale...
Zamiast sali dla dzieci stoją piłkarzyki, bilard i automaty do gier, ale...

Pan Waldek został odsuniety (kasa), teraz jest w hotelu Hubertus w Zieleńcu, gdzie próbuje chyba odtworzyć TAMTO, ale istnieją poważne wątpliwości, czy mu sie uda (ceny w tym "hotelu" są hotelowe a warunki schroniskowe), poza tym to człowiek o pozytywnym stosunku do pieniędzy - to znaczy nie jest uzależniony - i podejmuje dośc specyficzne decyzje finansowe... ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 marca 2005 14:12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
no to znowu coś fajnego umarło...

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 marca 2005 15:06:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17262
Skąd: Poznań
No proszę... ale się porobiło :o
Moje ulubione miejsce to właśnie Zieleniec. Taki lokalny "dach świata". Esplanada w centrum a na niej boisko do piłki nożnej (jak się mooocno kopnie piłkę, to ma szanse sturlać się dwa kilometry w dół, do doliny Bystrzycy Dusznickiej ;-)) , rozrzucone z dala od siebie domostwa, Orlica tak blisko...
A najlepszy Zieleniec jest latem. Pusto tam i cicho, bo wiadomo że prawie wszyscy walą tam zimą na narty.
Niemniej Zieleniec to odkrycie ostatnich hmm... 5 lat.
A Shire Dziecięce? To chyba Sady Górne, niedaleko Wałbrzycha, totalnie zapadła wioska w Górach Kamiennych. Mieszka tam do dziś kuzynka mojej babci i a każdym razem gdy tam jestem (niestety to najwyżej raz na rok obecnie) spływa na mnie spokój i poczucie bycia we właściwym miejscu...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 marca 2005 20:44:41 
arasek pisze:
A najlepszy Zieleniec jest latem. Pusto tam i cicho, bo wiadomo że prawie wszyscy walą tam zimą na narty.

o taaaaaaak latem zieleniec-spacer na orlice i pozniej zejscie do dusznik zdroju (hehe ze slynnym kierunkowskazem zabranym ze szlaku to stamtad wlasnie, z zielenca) jedna z piekniejszych tras......


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group