Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:18:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 lutego 2007 11:12:26 
Jeśli ktoś, tak jak ja, nie widzi powyższych zdjęć, to proszę kliknąć tu bądź tu. Ewentualne problemy dotyczą podkreśleń w adresach. Nie wiem dokładnie o co chodzi (podobno dotyczy to głównie Interii), ale zastąpienie ich (podkreśleń) myślnikami skutkuje.
Kamik


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 lutego 2007 00:13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
bardzo urocza chatka

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 lutego 2007 15:58:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 10:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
Na zdjęciu wygląda to niesamowicie - położona wśród łąk i pól, lasów i pagórków na jakimś pustkowiu, gdzie nie da rady dojechać samochodem... Z daleka od cywilizacji.
Zawsze mi się marzyło wypoczywać w weekendy w takim miejscu.

Shulamitka,
napisz proszę coś więcej o tej chatce - gdzie ona się znajduje?
Za ile można ją kupić? ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 lutego 2007 19:43:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
też jestem chętna :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 lutego 2007 21:47:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 20:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
Jakieś 2 lub 3 lata temu spędziłem chyba ze 3 dni w podobnej chatce w Czerwiennem (okolice Czarnego Dunajca). Nie było tam żadnych wygód - brak prądu, wychodek obok chatki, jednym słowem warunki spartańskie. Ale i tak było super, praktycznie odludzie, spokój, cisza, wspaniały widok na Tatry, a jakie wspaniałe zachody słońca!!! Chatka jest własnością takiego fajnego małżeństwa ze wspólnoty w Czarnym Dunajcu, mam gdzieś chyba nawet do nich numer tel. 8) Fajnie jest tak czasem sobie trochę odpocząć od cywilizacji :wink: . :piwo:

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 lutego 2007 12:12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 listopada 2006 23:43:37
Posty: 77
Skąd: Kraków
To małżeństwo z Czarnego Dunajca to nasi przyjaciele.
Jak moi rodzice się rozeszli, parę lat temu, to miałam kryzys, i często nocami słuchałam nagrań Tischnera "Historia filozofii po góralsku" marząc żeby znaleźć się w takiej górskiej chatce gdzieś daleko. Nie miałam żadnych bliższych znajomych z Podhala.
Parę miesięcy później poznałam tych znajomych - to naprawdę wspaniali ludzie. Pierwsze ich słowa brzmiały "witaj w gronie przyjaciół". Między innymi dzięki nim trafiłam na Drogę, okazało się też...że przyjaźnili się z Tischnerem, i zaprosili nas do tej chatki ze zdjęć. W ten sposób spełniło się moje marzenie z ciężkich czasów :) teraz bywam tam kiedy tylko mogę, także na święta, i ciągle liczę dni do wyjazdu do Shire. Ale spełniło się też jeszcze więcej, bo Pan Bóg dał nam wspaniałych przyjaciół i neo (mnie i mojej mamie). W sumie tak się zakochałam w tych stronach, że chciałabym tam po skończeniu studiów znaleźć pracę i gdzieś zamieszkać - ile można męczyć się w mieście... W dodatku w Czarnym Dunajcu jest neo, więc niczego nie brakuje ;) Sorry za małą autobiografię.
Wiem, że często bywają w tym domku różni znajomi, głównie ze wspólnoty, rodziny wielodzietne z neo itp :) Co do kupna to jak coś jest bliskie sercu to na taką myśl się robi smutno :roll:

_________________
Nie ma tego złego, co by na Dobre nie wyszło.


Ostatnio zmieniony czw, 15 lutego 2007 12:34:16 przez Shulamitka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 lutego 2007 12:18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 listopada 2006 23:43:37
Posty: 77
Skąd: Kraków
Wrzuciłam linki, coby się tak długo nie wgrywało. ;)

_________________
Nie ma tego złego, co by na Dobre nie wyszło.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 16 lutego 2007 08:36:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 10:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
MOFO pisze:
Nie było tam żadnych wygód - brak prądu, wychodek obok chatki, jednym słowem warunki spartańskie. Ale i tak było super, praktycznie odludzie, spokój, cisza


Ja ze swoją paczką znajomych za czasów studenckich też zaliczyłem parę wyjazdów do takich miejsc.
Jedna chatka to domek babci mojej koleżanki, który teraz stoi pusty. Ma bardzo podobny klimat do tej chatki, której fotki wkleiła Shulamitka. Stoi sobie samotnie pośród pól, dookoła rosną drzewa (stary kasztan zaraz przy wejściu, a za domem stary sad - jabłonie, śliwy). Wychodek oczywiście na zewnątrz, woda ze studni, w środku piece kaflowe. I ten niezapomniany smak smażonych na maśle rydzów, które w okolicznych lasach sobie bezkarnie rosły! Ech - jak tam fajnie było! (Było to gdzieś w okolicy wsi Wiśniowa, woj. podkarpackie, powiat strzyżowski.)

Raz spędziliśmy Sylwestra w innym domku, ale o podobnym klimacie. Też obecnie pusta chatka, odziedziczona przez mojego kumpla po nieżyjących już dziadkach. Zasypani śniegiem urządziliśmy imprezę sylwestrową, a w Nowy Rok, na kacu, słuchaliśmy transmisji z turnieju Czterech Skoczni (Tomasz Zimoch rulezzz! :) I ta malowniczo płynąca w pobliżu Tanew. (Wólka Tanewska, woj. podkarpackie, powiat niżański, gmina Ulanów).

Kolejna podobna miejscówka to domek w samym środku lasu, który należy do Koła Łowieckiego, w którym udzielają się dwaj moi koledzy.
No tam jak jedziemy, to już tylko w męskim gronie ;) zawsze jest wielkie ognisko, gitary i śpiewy. (Lasy w okolicach wsi Czarna Sędziszowska, woj. podkarpackie, gmina Sędziszów Małopolski).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 sierpnia 2009 18:19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
Obrazek

Obrazek

to jest widok z domu na działce, o którym wspominam ostatnio dość często. Na działkę jeździłem jako dziecko w każde wakacje, potem na wiele lat przestałem, teraz odkrywamy z Martą to miejsce na nowo. A jest co odkrywać.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 19:51:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
nowe zdjęcia z naszej działy, gdzie świętowaliśmy rocznicę tym razem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 19:56:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Ojej - słowo "działka" budzi całkiem inne skojarzenia, jaka fajna chałupka!!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 20:04:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
wiem, ale ponieważ u nas się zawsze mówiło "jechać na działkę" więc już tak dalej mówię. :)



----------------
Gra: Ramones - Go Lil' Camaro Go
via FoxyTunes

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 08:20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
antiwitek pisze:
słowo "działka" budzi całkiem inne skojarzenia, jaka fajna chałupka!!

to samo pomyślałam! extra miejsce!!!! :shock:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 11:12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
...kurcze. Świetny domek!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 11:43:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Chata przepiękna! Czy ona stała tam oryginalnie, czy została skądś przeniesiona? Sam szukam podobnej do przeniesienia :-)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group