Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 04:08:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrocław
PostWysłany: sob, 12 marca 2022 21:40:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
Crazy pisze:
panorama jest więc z obu stron znacznie ścięta, ale w zamian za to otwiera się niesamowita głębia ostrości. I jeszcze czarownice wciskają się w kadry ;-)

No, kadry super i też lubię, jak widoki ujęte są w jakieś ramy. Nie twierdzę, że nie żałuję, że mnie tam nie było! :)
Crazy pisze:
Wieża matematyczna. Fajnie się tam w ogóle wchodzi - inaczej niż na te wieże kościelne z wąskimi schodkami. Tu mamy szerokie, pałacowe schody, a wyżej jeszcze jakieś tajemnicze astronomiczno-matematyczne rekwizyty.

Schody super, tajemnicze astronomiczno-matematyczne rekwizyty brzmią zachęcająco. Ale to mi przypomina, że dobrze by było napisać pewnego dnia inną relę z innego miasta... :)

Te aule - obłęd! Czad!
I Twoja rela mi uświadamia, że dużo ważnych rzeczy pominęłam, przegapiłam i właściwie to należałoby spędzić we Wrocławiu jeszcze kiedyś choć z jeden dzień..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Wrocław
PostWysłany: sob, 12 marca 2022 21:50:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
Świetnie mi się czytało Wasze wpisy. Mnóstwo pięknych zdjęć! Wrocław jest doprawdy pięknym miastem.
Zdałem sobie teraz sprawę jak w sumie mało go znam!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Wrocław
PostWysłany: ndz, 13 marca 2022 09:31:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
Na niedzielny poranek dodam tu tylko, że nasi synowie, zwłaszcza Marcin, zadeklarowali kiedyś chęć przeprowadzenia się do Wrocławia, ponieważ... jest tam najlepszy na świecie aquapark. Nie wiem, czy na świecie, ale dość prawdopodobne, że jest to najlepszy park wodny, w którym byłem. A byłem w niewielu ;-) Ale jak potem poszliśmy na Warszawiankę, która kiedyś wydawała mi się całkiem fajowa, to było tak, no, cienko.

We wrocławskim bawiliśmy się świetnie!

Obrazek

Wspominałem też w odpowiednim wątku o Saunarium. To zupełnie inna inszość, a przecież to wciąż to samo miejsce.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Wrocław
PostWysłany: ndz, 13 marca 2022 22:26:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
O, to saunarium to wygląda zarąbiście! Zdecydowanie chciałabym tam popływać, ale tylko pod warunkiem, że byłoby tam tak pusto, jak na tym zdjęciu, hehe. :D Bo jak sobie wyobrażę ten basenik pełen golasów, to mi się odechciewa. Generalnie mam ten problem, że nie lubię basenów publicznych. Dzika plaża i woda na łonie natury, to jest to!
No, ale w sumie ten aquapark na zatłoczony też nie wygląda. Może i warto by... :)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group