Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 11 grudnia 2017 08:35:32

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 stycznia 2015 12:49:31 
Awatar użytkownika

Czy znacie może klimatyczną kwaterkę w Zakopcu na weekendowy wypad?

Kiedyś byliśmy w majowy weekend w Maniowych
nad Zalewem Czorsztyńskim-tylko,że teraz będziemy bez :dresiarz:

PostWysłany: wt, 05 kwietnia 2016 10:23:41 
Awatar użytkownika

No po prostu muszę to napisać... W lutym byliśmy z dziećmi na Rycerzowej, było gites dupozjazdy i wyprawa na Przegibek i z powrotem... No i w schronisku jakiś turysta bąknął, że na Krawców wrócił Szymek... W drodze powrotnej zabukowaliśmy noclegi na miniony weekend i pojechaliśmy... Trasa Zawoja Szkoła - Krawców - Miziowa - Rysianka - Złatna Szkoła była cudowna zwłaszcza, że wczoraj zrobiło się właściwie lato - 23 stopnie (!)... ale ja nie o tym - Na krewculi powitał nas Szymek, który właśnie z wujkiem i bratem robił 50 litrów bigosu... W schronisku napalone w kominku, Szymek i jego brat, którego miałem okazję kiedyś poznać (gość wydał płytę pod szyldem Księżycowy Terrorysta). Gospodarz zachęcił do wyjścia na zachód słońca i rozpalił wielką góralską watrę... Moje dzieci w Szymku się od razu zakochały, zwłaszcza jak parę razy z narażeniem życia przez tą watrę przeskoczył... Było granie na akordeonie, na piszczałce no i śpiewanie... normalnie wehikuł czasu... minęło piętnaście lat, trochę się postarzał ale entuzjazm został ten sam... już planuje wymianę łóżek, stoły dookoła schroniska no i wielkie śpiewanie w maju z różnymi ludowymi muzykantami... ja planuję w maju wybrać się ta na weekend, bo dzieci przez dwa dni pytały kiedy wrócimy do Szymka...

znalazłem wywiad z Szymkiem z NPM z 2011 r.:
http://terakowski.republika.pl/Kreczmer.html

pozdro...
KoT

PostWysłany: wt, 05 kwietnia 2016 13:40:46 
Awatar użytkownika

KoT pisze:
trochę się postarzał ale entuzjazm został ten sam

gwarancja sukcesu :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.