Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 04:25:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 sierpnia 2012 07:00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24295
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
deneb pisze:
Jakie (...) przewodniki książkowe

Nyka!

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 sierpnia 2012 14:02:35 

Rejestracja:
pn, 18 sierpnia 2008 12:41:25
Posty: 218
Nykę mam:) Słowackich i Polskich, jeszcze z wcześniejszych wypraw. 2008 r. pewnie są i nowsze wydania, ale w końcu Nyka jest ponadczasowy... Jednak w Tatry, tylko teraz patrząc za okno to mam nadzieję, ze pogoda zmieni się, bo inaczej to nawet szkoda myśleć...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 sierpnia 2012 23:36:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 09 października 2010 20:16:59
Posty: 351
Skąd: Gondor
deneb pisze:
Jednak w Tatry, tylko teraz patrząc za okno to mam nadzieję, ze pogoda zmieni się, bo inaczej to nawet szkoda myśleć...

Nawet mi nie mów o pogodzie... Nie dopisała w tym roku bardzo i nici z Gerlachu...

_________________
...tam na skraju lasu, gdzie brzóz tyle...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 07 lipca 2020 22:29:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
Shrek pisze:
I jest mi dobrze, bo to moje bagno. Wakacje na bagnie to jest to.
A wy gdzie? W Polskę, w zagranicę?


O Tatrach wiem od miesięcy i wygląda, że idzie zgodnie z planem.

Jednak cała reszta wakacji stoi pod ogromnymi znakami zapytania. Drugi plan, który był planowany, porzuciliśmy koronawirustycznie i teraz tak: na ostatnią dekadę lipca mamy trzy równoległe plany (czy wykluczające się? - jeszcze nie doszedłem do konkluzji), na pierwszą część sierpnia kolejne trzy. Wszystkie plany wyglądają niby realnie, z tym że nie mamy jeszcze NIC nigdzie załatwione. Więc równie dobrze może wyjść nie to, co wybierzemy, tylko to, co zostanie z eliminacji negatywnej, czyli wyjazdy do znajomych ;-)

No i wszystkie te plany są krajowe, ale w sumie byłoby miejsce na wyjazd za granicę, tylko okoliczności nie wiadomo jakie... I nie wiemy, jaki cel wybrać, bo już się zapowiadało, że może bez dzieci, we dwoje, i wtedy byłyby pomysły, bo swoboda poruszania się większa. Okolice skandynawskie nam chodziły po głowie, albo inne pri-bałtyckie, albo nawet morzo-południowe. Ale z dziećmi tak na głupa nie pojedziemy, a czy na szybko uda się coś załatwić? I gdzie w ogóle nie będzie problemów proceduralnych? Nieee wiem, co z tym zrobić :|

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group