Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 06:27:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 czerwca 2009 21:58:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
tak, widziałam plakat informujący o tym, że odbywają się tam turnieje w ostatni weekend maja :wink:
minusy ruin krzyżtopór: blacha falista robiąca za dach (zachowało się tylko 10 % stropów) i fatalna "blaszana" scena ustawiona na dziedzińcu - chyba czekała już na turniej, który miał sie odbywać kilka dni po naszej wizycie. no nic tylko tak :roll: można zrobić.
podsłuchalismy, jak przewodnik gadał jakiejs wycieczce, że zamek częściowo ma być odbudowany. chyba wolałabym, żeby został taki w ruinie.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 czerwca 2009 21:58:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
Nazwa zamku jest mi znana, ale nigdy nie widziałam aż takich fajnych jego zdjęć! :)
A to:
natalia pisze:
włażą w jakieś lochy, odkrywają podziemną drogę w nieznane. idziemy nią kawałek, ale wyczerpuje nam się latarka w komórce, jest CAŁKOWICIE ciemno!

To już jest mega zachęcające! :D
Zwłaszcza, że zaczęłam odnosić wrażenie, że w obecnych czasach wszechobecnej troski o bezpieczeństwo obywateli, jeśli w jakimś zamczysku są jakieś lochy, to obowiązkowo zamknięte, zabezpieczone i jeszcze z tabliczką 'wstęp wzbroniony'.
No to mam kolejne miejsce, które koniecznie muszę odwiedzić! I to przydałoby się możliwie szybko, zanim ktoś wpadnie na pomysł zamknięcia i tych lochów...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 czerwca 2009 22:02:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Fengari pisze:
zabezpieczone

no jakieś zabezpieczenia tam są! ale kto by się tam tym przejmował! one tylko zachęcają do tego, żeby się schylić i przejść pod nimi :wink: poza tymi "zabezpieczeniami" nikt niczego tu nie pilnuje. jak sie kupi bilet to można już robić co się chce. spędziłam dużo czasu leżąc samotnie pod murami na trawie, patrząc w niebo, słuchając muczenia krów i wchłaniając w siebie spokój wsi i zapachy traw. jedna z tych chwil, które wspomina się przez całe życie.

polecam zwykły dzień, raczej nie wakacyjny i nie weekendowy.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 czerwca 2009 22:11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...zamek krzyżtopór rewelacja ! jeden wielki labirynt na zapadłej wiosce, wrażenie nie sa mo wi te !!!....... no i ten kruk !! dzieci ogarnęło kompletne szaleństwo , nie chciały wracać do domu :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 czerwca 2009 22:18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
natalia pisze:
no jakieś zabezpieczenia tam są! ale kto by się tam tym przejmował! one tylko zachęcają do tego, żeby się schylić i przejść pod nimi

Eee, no takimi to pewnie, że nie ma się co przejmować! :) Ja miałam na myśli jakieś kraty, kłódki, jak w Ogrodzieńcu na przykład. Tego się zignorować nie dało, niestety. :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 czerwca 2009 09:28:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 17:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
Miło po dokładnie 10 latach zobaczyć Ujazd.
Wtedy z radości rozbiłem tam namiot po murami zamku,
by przenocować tam z pewną panią.

W lipcu szykuję mi się wyprawa rodzinna w Bieszczady
i obiecałem sobie koniecznie pokazć to miejsce dzieciakom.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 września 2011 20:48:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...znowu w wieczornem krzyżtoporze:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group