Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 09:52:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 września 2009 08:53:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Poza debilnym zakończeniem nowy Tarantino bardzo śmieszny. Bardzo!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 września 2009 16:53:07 
ty no ale czemu? dla mnie to zakończenie było super- właśnie dlatego że takie debilne, tak, jakby tarantino mówił: mógłbym zrobić super film zez świetnym finałem ale po co?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 września 2009 17:36:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
No właśnie nie. Scenariusz był pisany 10 lat, głównie dlatego... że żadne z powstających zakończeń nie było dobre.
Poza tym to niekonsekwencja - Aldo powinien go zmasakrować na koniec za to co robił, a tu tylko jakieś pitu pitu. No i jak tak dobry detektyw jak Landa mógł wymyślić ten debilny plan - to obraża jego złą inteligencje.

Cytat filmu i chyba żart roku: boudżiornou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 września 2009 21:46:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...byliśmy dziś na Tarantinie....czarna komedyja na ** i pół gwiazdki- jak dla mnie ....film jest parodyją serialu allo allo czy jakoś tak

. pisze:
Cytat filmu i chyba żart roku: boudżiornou

..najśmieszniejszy moment filmu

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 09:32:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
jak wyszłam z kina to smam nie wiedziałam, czy mi się podobało. teraz w każdym razie podoba mi się bardziej niż wczoraj.
boski ale spodziewac się po tarnatinie konsekwencji?
ja uważam, że tak: film zrobiony perfekcyjnie, świetne dialogi, rewelacyjna gra aktorów, fajna fabuła, i jak to zwykle u kłentina: chwile odrażające, chwile radosne i chwile napięcia.
zauważyliście, że żaden niemiec nie wyglądał jak typowy filmowy niemiec? zero blondynów z niebieskimi oczami :D nieschematyczne zakończenie też mi się podobało (myślałam, że hitler oczywiście dostanie biegunki i nie przyjdzie :wink: ).
brad pitt najlepszy jest w odgrywaniu kretynów.
pomysł krojenia na czole swastyki podaba mi się, w kontekście tego, że mundur można spalic - jak po wojnie zrobiło wielu burmistrzów miast i delegatów do niemieckiego rządu.

. pisze:
Cytat filmu i chyba żart roku: boudżiornou

najlepszy moment filmu zdecydowanie. ale King Kong również bardzo mnie ubawił.

ale - nie bawią mnie już u tarantina sceny przemocy, których jest tu zdecydowanie mniej, ale za to są jakby pozbawione wyraźnego cudzysłowia. scena z akcją żyda-niedźwiedzia sprawił, że przez chwilę miałam ochotę wyjśc z kina.

ogólnie ***1/2

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 10:41:56 
A tu Semki kłopoty z Tarantino.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 12:52:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
w zasadzie zgadzam się całkowicie z tekstem semki.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 12:58:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
natalia pisze:
kłentina

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 13:04:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21338
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Słuszne oburzenie. Powinno być z wielkiej litery. :wazniak:


Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 14:53:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Cytat:
w zasadzie zgadzam się całkowicie z tekstem semki.


No co Ty!!!??? :shock: Dla mnie to śmiech na sali...
Przecież Semka w ogóle nie załapał o co tu chodziło, nie mówiąc już o waleniu takich łopatologicznych grubasów jak to:

Cytat:
Co ciekawe, na ogół recenzenci tego trybalnego antyniemieckiego nastawienia zdają się w ogóle nie zauważać. A przecież można sobie wyobrazić, że komandosi porucznika Raine’a dopadają i skalpują na przykład Ślązaka czy Kaszuba wcielonego do Wehrmachtu, którego mundur staje się w tych okolicznościach wyrokiem śmierci.


Co ciekawe, to w filmie od razu zauważyłem, że w wersji angielskiej pada słowo "nazists" a nie "Germans". Dowód: http://www.youtube.com/watch?v=dOMKloOEKcU

Ps. Semce proponuje kolejny wywód o przemocy wobec Amerykanów w filmie "Duma narodu" czy jak to było :wyciera: :szydera .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 16:04:56 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
Pet pisze:
Powinno być z wielkiej litery.

Wielką! :P

no to mnie namówiliście do wyjścia, w weekend uderzam!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 16:12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
. pisze:
Przecież Semka w ogóle nie załapał o co tu chodziło

a o co tu chodziło? jak zwykle u tarantino o nic? o dobrą rozrywkę i komiks? pewnie tak, ale w ten sposób nie sposób ( :wink: ) powaznie rozmawiac o jego kinie. bo zawsze ostatecznie można powiedziec, że przeciez to tylko tarantino. czego zresztą sama dałam wyraz pisząc do ciebie poprzednio, że nie ma co oczekiwac od tarantino konsekwencji. innego rodzaju wyraz temu dała morella pisząc, że o co ci chodzi z tym zakonczeniem,
Morella pisze:
było super- właśnie dlatego że takie debilne, tak, jakby tarantino mówił: mógłbym zrobić super film zez świetnym finałem ale po co

na tym własnie polega całe podejście do tarantino: wszystko mu wolno, nawet wybacza się mu debilne zakończenie, a wręcz debilne zakończenie w jego przypadku okazuje się byc zaletą :shock: , tylko nie wolno dyskutowac o jego twórczości, bo przecież to wszystko jest jednym wielkim cytatem i kupą śmiechu.


. pisze:
Przecież Semka w ogóle nie załapał o co tu chodziło, nie mówiąc już o waleniu takich łopatologicznych grubasów jak to:

ok, zacytowałeś jedyne zdanie, które nie jest zbyt mądre. ta kwestia obchodzi mnie najmniej. ale nie chce mi się tu cytowa tego, z czym się zgadzam, bo musiałabym przepisac ponad połowę jego tekstu.
. pisze:
Co ciekawe, to w filmie od razu zauważyłem, że w wersji angielskiej pada słowo "nazists" a nie "Germans

to samo wczoraj zaraz po filmie zauważył elrond. ja jakoś na to nie zwróciłam uwagi zacierając ręce przy nauczce, jaką dawał na zawsze niemco-i-autriako-nazistom brad pitt :twisted: .

przemoc u tarantino w tym filmie przestała mnie bawic.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 16:48:26 
natalia pisze:
wszystko mu wolno, nawet wybacza się mu debilne zakończenie, a wręcz debilne zakończenie w jego przypadku okazuje się byc zaletą Shocked , tylko nie wolno dyskutowac o jego twórczości, bo przecież to wszystko jest jednym wielkim cytatem i kupą śmiechu


a kto mówi że nie wolno?

dla mnie to co pisze semka to jakieś banały i oczywistości.
Cytat:
przemoc u tarantino w tym filmie przestała mnie bawic.


a w innych filmach była dla Ciebie zabawna?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 19:44:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
tak, bardzo zabawna (z wyjątkiem wsciekłych psów). a dla ciebie nie?
Morella pisze:
a kto mówi że nie wolno?

wtedy się mówi, że nie wolno, gdy każdy argument zbywa się twierdzeniem, że to przecież tarantino i że nic się nie zrozumiało.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 21:15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
natalia pisze:
scena z akcją żyda-niedźwiedzia sprawił, że przez chwilę miałam ochotę wyjśc z kina.

...miałem dokładnie to samo.... zastanawiałem sie wlaściwie czemu ma to służyc i po co ja to oglądam ....niestety zniżam ocenę do **

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group