Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 13:50:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 maja 2007 14:34:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
I jak? Kto oglądał??
Ale wiecie, co to zrobili? - podzielili pilota na pół i widocznie za pierwszym razem pokazali pierwszą połówkę a ostatnio drugą... :shock: Jeszcze się nie zetknąłem z takim rozwiązaniem.

A na jakiej scenie skończył się tamten tzw. "pierwszy odcinek"?
(przypominam, że pierwszy odcinek będzie dopiero w tą sobotę)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 maja 2007 14:58:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14864
Skąd: wieś
Ja przespałem. O 0.10 jeszcze czytałem, nawet wpadłem w lekką drzemkę. O 0.15 poszedłem do kuchni, napiłem się wody i uznałem, że teraz to już wytrzymam na pewno więc znowu sobie zacząłem czytać. O 3.00 się obudziłem - podprogowo wyłączyłem światło w pokoju, zdjąłem okulary itp.

Musi być to jakiś znak. ;)

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 maja 2007 21:32:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
hm trochę mi namieszałeś Crazy, czyli że to co widziałem tydzień temu i ostatnio to był pilot a to co zobaczę w najbliższą sobotę to dopiero pierwszy yeah ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 maja 2007 13:25:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Dokładnie tak!
Pilot zaczyna się od Josie w lustrze, "gone fishing" i znalezienia ciała - a kończy na rękawiczce zabierającej naszyjnik w wizji Sary Palmer :-)

Ale czym skończyli ten niby pierwszy w TV tydzień temu? ktoś powie?

Kto będzie oglądał pierwszy odcinek - polecam nie zaspać czy w inny sposób nie spóźnić się, bo otwierająca scena jest raczej zabawna ;-) Jedna z moich ulubionych z gatunku tych "lżejszych". I really have to urinate ;-)

Gravi pisze:
Musi być to jakiś znak.

tylko czego?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 maja 2007 13:41:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Serial o Bliźniaczych Świnkach oglądałem wytrwale odcinek po odcinku podczas jego pierwszej emisji na początku lat 90-tych. Niestety czyniłem to do momentu, kiedy przegapiłem jeden z odcinków. Pech tym większy, że był to odcinek poprzedzający ten, w którym Cooper trafia do "chaty" i zaczynaja się tej jazdy z karłami i olbrzymami. Jak to zobaczyłem, to powiedziałem sobie: "basta, nic tu po mnie, nie mam bladego pojęcia o co tu chodzi i raczej już sie nie dowiem". No i przestałem ogladac = wielki błąd. Trochę żałowałem, bo im więcej czasu upływało, tym bardziej okazywało się jak wielkim kamieniem milowym był ten serial i jakie piętno odcisnął na tego typu produkcjach telewizyjnych. Powtórke na Polsacie przegapiłem (bo w onym czasie w ogóle nie ogladałem TV), ale ostatnio trafiłem na drugą część pilota i wciągnęło mnie jak jumbo-jet podwozie. Od tygodnia chodzę i czuje wewnętrzny imperatyw nakazujący mi obejrzeć T.P. od "dechy do dechy" (no prawie, bo przegapiłem pierwszą cześć pilota), ale na szczęście w ogólnych zarysach pamietam o co w niej chodziło.

Żona załamuje nade mną ręcę i martwi się, że nasze życie towarzyskie może ulec znacznemu osłabieniu jeśli przez kilkadzisiat najbliższych tygodni, będę czatował noca w domu przed telewizorem, zamiast udzielać się towarzysko :lol:

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 maja 2007 13:46:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
Crazy pisze:
Dokładnie tak!

yeah ! czytanie ze zrozumieniem ;)

Cytat:
Ale czym skończyli ten niby pierwszy w TV tydzień temu? ktoś powie?


nie dam se jaj obciąć, bo było późno piłem piwo i byłem strasznie przejęty faktem że wreszcie oglądam ten twin peaks o którym tyle słyszałem
ale chyba skończyło się ( ten niby pierwszy ) na tym jak ten koleś z efbiaj przesłuchuje Bobbiego czy coś ? natomiast ten 'drugi' skończył się dokładnie jak mówisz, Crazy ( w sensie Sara to starsza Laury yeah ? )
no ;]


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 maja 2007 14:28:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14864
Skąd: wieś
Crazy pisze:
Musi być to jakiś znak.


tylko czego?


Żeby nie ufać sobie, że się nie zaśnie i dla bezpieczeństwa nastawić budzik. :wink:

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 maja 2007 23:38:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Pet - super! Bardzo się cieszę.

Swoiście niesamowita jest scena bójki w gospodzie... biją się jak w wiejskiej remizie a pod to Julee Cruisse sobie w najlepsze śpiewa rzewną piosenkę i ani jej głos nie zadrga :D Tworzy to takie oniryczne wrażenie...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 maja 2007 15:55:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Nie zapominamy dzisiaj w nocy o budzikach :D
Tylko kurde, czy to nie znowu o 1.30?! Proszę kogoś z na pewno prawidłowym programem tv o potwierdzenie...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 maja 2007 16:26:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
ponoć tak... dziś mi to pasuje, zdażę ochłonąc po szaleństwie juwenaliowym

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 maja 2007 17:22:52 
jo, na stronie TVP 2 jest, że o 1:30... ale może to i lepiej...zdążę wrócić z Nocy Muzeów :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:31:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
i co, wszyscy zaspali? ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:32:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Nie. Niektórzy mają na płytkach divx i nie zarywają nocy... :lol:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:36:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Crazy pisze:
i co, wszyscy zaspali?



Nie :). Wrócilismy do domu oparę minut przed pierwszą, a że byłem "rozchodzony", to nie chciało mi sie spać. Czekam na kolejny tydzień.

W ogóle niedziela to dla mnie dzień serialowy. Najpierw o 1.30 Twin Peaks ma TVP2, potem o 11.40 Czterej Pancerni na Polsacie, około 17 Stawka Większa Niż Życie na TVN, potem o 20.00 Oficerowie na TVP Polonia o 21.00 CSI: Miami na polsacie i znowuo 22.00 też CSI i też Miami na AXN... Jak nie oglądałem seriali ( itelewizji w ogóle), to nie oglądałem, ale jak zacząłem to na całego :lol:

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:54:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
Cytat:
i co, wszyscy zaspali? Wink


nie ! a jak poczytasz uważnie 'co robię dziś' to wyjdzie że twin peaks jest mega spoko
bo mam wielkie lagi jeśli chodzi o sen
i w sobotę grałem koncert wróciłem max zmęczony do domu koło.. 23ciej I guess i zasnąłem jak kłoda niemniej zbudziłem się na twin peaks i .. nie zasnąłem na nim ! czad :!: a mega schzia jak starsza Laury zobaczyła tego typa hehe w podświadomość mi ten kadr wlazł ;)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group