Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 12:07:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:07:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
stiw pisze:
nie ! a jak poczytasz uważnie 'co robię dziś' to wyjdzie że twin peaks jest mega spoko
bo mam wielkie lagi jeśli chodzi o sen
i w sobotę grałem koncert wróciłem max zmęczony do domu koło.. 23ciej I guess i zasnąłem jak kłoda niemniej zbudziłem się na twin peaks i .. nie zasnąłem na nim ! czad a mega schzia jak starsza Laury zobaczyła tego typa hehe w podświadomość mi ten kadr wlazł


[Uwaga będę się czepiał]

Ja rozumiem, że co pokolenie, to slang... ale te maxy, megi i guessy to zalatują mi "nowa polską emigracją" wyrwaną granatem z Chomiszczewa na londyński zmywak. :evil:

Bez obrazy stiw ;)

[Koniec czepiania]

A "wejście" Boba, faktycznie mocne. Przy okazji pytanie do ekspertów: Jako, że nie oglądałem całego "pilota", to nie wiem. Czy było to pierwsze pojawienie się Boba w serialu, czy może w mozna go było zobaczyć już w pilocie?

Zdrówka życzę

Zd

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
Cytat:
Bez obrazy stiw Wink


lajcik sofcik baunsik ziombel ;)

Cytat:
A "wejście" Boba, faktycznie mocne. Przy okazji pytanie do ekspertów: Jako, że nie oglądałem całego "pilota", to nie wiem. Czy było to pierwsze pojawienie się Boba w serialu, czy może w mozna go było zobaczyć już w pilocie?


nie jestem ekspertem aczkolwiek nie przypominam sobie żeby Bob figurował w pilocie, niemniej jako że nie wiedziałem że Bob jest Bobem mogę się mylić ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:26:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Pet o Bobie pisze:
czy może w mozna go było zobaczyć już w pilocie?

To jest grubsza sprawa... Jeśli się nie mylę, to Bob pojawia się w końcówce pilota w wizji Sary Palmer, ale tylko w europejskiej wersji. Nie wiem jaka wersja idzie w naszej tv ale chyba zawsze szła europejska.
Crazy i Kacper są proszeni o uwagi i poprawki jeśli coś popieprzyłem.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:39:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Peregrin Took pisze:
Jeśli się nie mylę, to Bob pojawia się w końcówce pilota w wizji Sary Palmer



W końcówce pilota, w wizji Sary Palmer pojawia sie tylko jakas tajemnicza łapa wygrzebująca spod kamienia połówkę ukrytego tam serduszka...

O tym, że nie był to Bob dowiadujemy się pod koniec pierwszego odcinka, kiedy to owe serduszko jest ściskane w garści przez jakiegoś jegomościa w spodniach w kratkę, podtrzymywanymi przez szelki, który to typ zasiadając na tle fototapety w palemki, słuchał tasmy nagranej przez Laurę...

...chyba, że coś pomyliłem o co nietrudno w tym serialu.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 14:51:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Na tak przenikliwą analizę mogę odpowiedzieć wyłącznie "W takim razie nie pamiętam." i oddać mikrofonik w ręce prawdziwszych znawców.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 17:40:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
hm, przecież to było w tym odcinku, co leciał teraz, to tamte dwa to był pilot? Nic nie rozumiem.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 17:44:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Tak, Budyniu. Przeglądając wcześniejsze strony tego wątku dowiesz się że "tamte dwa" to był pilot na dwie części rozdzielon.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 18:28:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
aha, nie miałem pojęcia... to ten odcinek pierwszy niby to taki penisowy trochę w porównaniu z tamtymi. Mam w związku z tym pytanie - czy ten słynny odcinek 4, którym się kiedyś Crazy zachwycał, to będzie w tym układzie dopiero za 3 tygodnie? :cry:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 20:02:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
Cytat:
BOB pojawia się po raz pierwszy (w serialu; chronologicznie jest po raz pierwszy oczywiście w FWWM) w odcinku pierwszym w scenie czternastej, w wizji Sarah Palmer podczas wizyty Donny Hayward. Działo się to około południa, w sobotę 25 lutego. Smile


wyższa szkoła jazdy :shock: :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 21:08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Ja nie obejrzałem i w najbliższą sobotę też nie obejrzę z tych samych przyczyn. :?

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 22:01:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Sprawę BOBa Kacper wyjasnił fachowo i tak to wlaśnie jest :-)
Pet równie trafnie zaznaczył, że w wizji Sary Palmer w pilocie pojawia się jeno łapa.
Gość w kratkę, który jest posiadaczem łapy i połówki naszyjnika to Doktor Jacoby, który pojawił się już w pilocie, choć być może tylko w pierwszej jego części, w mocno śmiesznej scenie w szpitalu ;-)
That guy is a psychiatrist?

Stiw - BOB to BOB, a nie pamiętasz mojego starego awatara???

Budyń pisze:
to ten odcinek pierwszy niby to taki penisowy trochę w porównaniu z tamtymi

w sensie że słabszy? no tak, też tak uważam. choć bardzo lubię kiedy Cooper przychodzi na posterunek i wszyscy jeden za drugim żrą - a on gada i gada a na końcu musi oddać mocz :D
Harry, I really have to urinate!

Budyniu, nie wiem, o jaki czwarty Ci chodzi, że się zachwycałem?.. Owszem, czwarty bardzo bardzo, ale nie sądzę, żebym o nim pisał? Nie ma tam niczego takiego specyficznego.

Bardziej specyficzny będzie ten, co teraz! Tym, to akurat wiele osób się zachwyca, a ja spośród tych "wielkich odcinków" lubię go stosunkowo najmniej. Ale jest bez wątpienia jednym z najważniejszych, więc proszę nie przespać!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 22:56:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 23:06:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
oooo pamiętam! :D

ale my w szkole zrobiliśmy o wiele lepsze i dokładniejsze, po całości już serialu (oczywiście były tam straszne przeoczenia, ale i robiło się za gęsto od różnokolorowych strzałeczek oznaczających różne typy powiązań między bohaterami :-))

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 maja 2007 00:04:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
Crazy pisze:
Stiw - BOB to BOB, a nie pamiętasz mojego starego awatara???


aaaaaaaaa ! właśnie :!:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 maja 2007 00:14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
Cytat:
Budyniu, nie wiem, o jaki czwarty Ci chodzi, że się zachwycałem?.. Owszem, czwarty bardzo bardzo, ale nie sądzę, żebym o nim pisał? Nie ma tam niczego takiego specyficznego.

Bardziej specyficzny będzie ten, co teraz! Tym, to akurat wiele osób się zachwyca, a ja spośród tych "wielkich odcinków" lubię go stosunkowo najmniej. Ale jest bez wątpienia jednym z najważniejszych, więc proszę nie przespać!


hm, no to on niby tak naprawdę 4 właśnie... Kiedyś, jak byłem u Was, drugi dzień manewrów, kuchnia, rozmowa o Twin Peaks i Ty mówiłeś, ze 4 odcinek jest ważny, choć niby się tam nic spektakularnego nie dzieje, nie pamiętasz? Dzień wcześniej zdaje się żeście oglądali "Miasteczko", to było wtedy, kiedy Gero musiał wracac do Poznania i ja się z nim rozminąłem. Wspominaliśmy to ostatnio, jak z Wami rozmawiałem (i z kotem) :wink:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group