Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 25 maja 2017 00:23:51

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 kwietnia 2014 19:30:28 
Awatar użytkownika

Wkleję tu, by nie zginęło:

natalia pisze:
ja dzisiaj tylko kochankowie przeżyją jarmuscha - najbardziej dekadencki film jaki widziałam.
o niczym.
ale za dekadencję, dom jacka white'a i detroit ma u mnie ****
nie wiem jak minęły 2 godziny

po czym
pilot kameleon pisze:
ten jack white obłędny, faktycznie!

i ładne obrazy były - to mnie chyba najbardziej ujęło w tym filmie.

Kacper dał jedną gwiazdkę i był zażenowany, ale poza tym większości osób się podobało chyba. Zobaczyłbym.

Tymczasem odświeżyliśmy Noc na ziemi i mam coraz cieplejsze uczucia względem pierwszej noweli losandżeleskiej.
Na dziś:

L.A. ****1/2, Winona wprost doskonała, postać też niezwykle fajna i relacja między bohaterkami pokazana bardzo udanie.

Nowy Jork ***** od zawsze mój numer jeden, helmet i yoyo, czapki identyczne albo nie, rewelacyjna Rosie Perez, pięknie niepiękne obrazki Nowego Jorku...

Paryż ***1/2, dobre to jest, ale jednak najmniej mnie rusza.

Rzym ****1/2, największe stężenie zabawności oczywiście, Lola!, zabiłem biskupa, choć jednak czasem zahacza o bandę i nie wiem, czy zawsze koniecznie.

Helsinki ****1/2, nie wiem, czy to dobrze, ale tak sobie wyobrażam Finlandię: jest ciemno i zimno i wszyscy są pijani :D A sama historia robi wrażenie!

Odświeżyłem też Inaczej niż w raju, ale jakoś mnie przynudzało. To taki film, że znowu się może pojawić wątek gorszy oryginał vs. lepsza kontynuacja. Film z pewnością definiujący styl Jarmuscha, pokazujący, o co w tym chodzi, ale sam w sobie trochę jednak za mało ma jak dla mnie.

A czeka na półce Limits of Control, choć trochę się boję tknąć.

How are you?

Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 kwietnia 2014 20:41:49 
Awatar użytkownika

Crazy pisze:
Zobaczyłbym.

Wpis Natalii bardzo mnie zachęcił :D .
Ale u mnie nie grają...

Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 kwietnia 2014 09:46:06 
Awatar użytkownika

Crazy pisze:
Kacper dał jedną gwiazdkę i był zażenowany,

rozumiem, bo to film dosłownie o niczym i równie dobrze mógłby nie powstać i nic by się nie stało
ale
jak się lubi patrzeć na ładne rzeczy, ładne wnętrza i ładne domy nocą, i ładnych aktorów, takich elitarnych i kipiących erudycją i dobrymi manierami i pieniędzmi znikąd, ach, niezłe życie :wink:

PostWysłany: pn, 09 stycznia 2017 20:55:33 
Awatar użytkownika

Crazy pisze:
A czeka na półce Limits of Control, choć trochę się boję tknąć.

Hmm ciekawe. Miałem na myśli dosłownie, że na półce? Nie przypominam sobie, żeby tam był i na pewno już go nie ma (nie ma też Nocy na ziemi swoją drogą... może ktoś z forum pożyczał?), i na pewno też go nie widziałem.

Za to poszliśmy na Patersona. Super jest! Poniżej to właśnie cytat z tego filmu, proszę bardzo. Jeżeli ktoś nie widział trailera, to proszę, poniżej, i to są pierwsze słowa zeń:

phpBB [video]

Film ma dużo wspólnego z Prostą historią... podobno poziom adrenaliny na przykład :mrgreen: Dużo też wspólnego z najlepszym stylem Jarmuscha, minimalizm totalny. Jakoś nie mam teraz weny na recenzję, ale może się zbiorę. Bardzo polecam(y)!

How are you?

PostWysłany: wt, 10 stycznia 2017 09:11:41 
Awatar użytkownika

O, może uda się wybrać do kina? Tymczasem widziałem końcowy fragment Kochanków. Wyrzucam sobie, że zapomniałem ten tytuł - a Monika przecież mówiła - bo obejrzałbym całość. Tymczasem trafiłem w telewizji przypadkiem, zatrzymało mnie i obejrzałem do końca. Zauroczyło, nie powiem. Chętnie obejrzałbym ten film w jakimś małym kinie, przypadkiem, o drugiej w nocy... :drakula

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.