Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 24 kwietnia 2017 22:09:16

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 23 lutego 2017 23:11:18 
Awatar użytkownika

Dziś (czwartek) miał być pierwszy dzień od soboty, kiedy nie wybierałem się na Moonlight.Tę nieco długą epopeję opowiem dla potomnych:
W sobotę miałem zaplanowane wyjście, ale długo i intensywnie pracowałem, w końcu wyszło, że musiałbym zacząć się spieszyć, a we łbie mi szumiało od kartek i koncepcji, więc postanowiłem: e, spoko, pójdę jutro. Znalazłem więc seans na niedzielę i git.
W niedzielę wszelako byliśmy już od dawna umówieni na wyjście towarzyskie - wprawdzie też filmowe, no ale wykluczające kino. Więc znowu nie poszedłem.
Ale przecież poniedziałek, tanie poniedziałki w Lunie, będzie dobrze. W środku dnia odwiedzaliśmy chorą koleżankę, potem odbieraliśmy Jasia ze żłobka, Marcina z przedszkola i jakoś... że mam znowu wyjść? Z dziećmi by się człowiek pobawił czy co... no i zostałem.
Więc wtorek! We wtorek wprawdzie mieliśmy zaplanowane wyjście do kina na inny film, ale dość wcześnie się okazało, że się nie uda, więc trzeba zrobić plan zastępczy, zatem: Moonlight o 15:40. Od początku był to trefny pomysł, bo o tej godzinie trzeba było zrobić coś innego. Moonlight przepadł, choć tego dnia poszedłem na inny film i bardzo sobie chwalę.
I wreszcie środa - miałem wczoraj duże szkolenie, bardzo byłem zmęczony i po nim wróciłem po prostu do domu. Ale karteczka w kieszeni mówiła, że jakby co, to o 18:00 Moonlight w KinoLab, a przecież właśnie za dwadzieścia szósta przejeżdżałem tam obok i bardzo rozmyślałem, czy by jednak nie wysiąść.

Więc dziś myślę sobie: o, pierwszy dzień od prawie tygodnia, że nie wybieram się na Moonlight. Idę wszak na 18:00 do Iluzjonu na Jestem mordercą. I poszłem! I idę do kasy, patrzę, a tam... w drugiej sali obok, też o 18:00 - Moonlight! Błysnęło mi w głowie, żeby może zmienić plan, ale co tam. Chrzanić Moonlight. Widocznie nie pisany mi.

Mogę się założyć, że w niedzielę w nocy zgarnie kupę Oskarów!

How are you?

PostWysłany: pn, 27 lutego 2017 22:54:21 
Awatar użytkownika

Kupę jak kupę, ale trafiłem, nie? ;-)

Moonlight, La La Land, Manchester by the Sea... to rok filmów, których tytułów polscy dystrybutorzy postanowili nie tłumaczyć ;-)
Bardzo się cieszę z nagród dla Manchestera. Casey Affleck zagrał jedną z najlepszych ról aktorskich ostatnich wielu lat chyba.
Tamte dwa nadal chcę zobaczyć, choć nie obiecuję sobie jakoś bardzo wiele.

How are you?

PostWysłany: wt, 28 lutego 2017 20:11:33 
Awatar użytkownika

Crazy pisze:
Błysnęło mi w głowie, żeby może zmienić plan, ale co tam. Chrzanić Moonlight. Widocznie nie pisany mi.

Mogę się założyć, że w niedzielę w nocy zgarnie kupę Oskarów!

znakomite :D

PostWysłany: śr, 01 marca 2017 07:11:44 
Awatar użytkownika

Crazy pisze:
I poszłem!

phpBB [video]

PostWysłany: sob, 18 marca 2017 20:30:20 

La La Land - niezły film, nic wielkiego, kino wakacyjne, ale czasem fajnie się oderwać od tych wszystkich dramatów i inszych mocnych filmów

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Strefa czasowa UTC+1godz.