Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:50:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 13:57:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Bez oglądania to wiążącego sądu wydać się jednak nie da. Mogę sobie wyobrazić osobę, która nie będzie chciała obejrzeć "Złego porucznika" Ferrary, bo odrzuci go opis perypetii głównego bohatera, w którym roiłoby się od obrzydliwych scen. Elrondzie, podobne uprzedzenie może spowodować, że ktoś nie obejrzy wartościowego filmu.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 14:00:20 

Rejestracja:
pt, 15 stycznia 2010 23:06:53
Posty: 66
Czyli jeżeli nie podoba ci się jedna piosenka jakiegoś zespołu, nie słuchasz już innych, bo wiadomo, że też są niewarte czasu?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 14:07:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
A o tym to już można poczytać gdzie indziej, choć znów nie tylko o muzykę tam chodzi.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 14:10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
.....co za przykład :roll: , sorry nie chce mi się dłużej o tym gadać.....
ps.miłego oglądania!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 14:16:00 

Rejestracja:
pt, 15 stycznia 2010 23:06:53
Posty: 66
O problemach z Ąm czytałem i nie widzę za bardzo związku, tak jak piszesz, nie tylko o muzykę tam chodzi.

Obejrzenie "Domu złego" nie grozi ci żadnymi Ąmami, Ęmami i czym tam jeszcze chcesz. Tłumaczenie się tym, że "Wesele" odrzuciło i krytykowanie "Domu złego" z tego powodu jest dla mnie śmieszne.

Może nie najlepszy, ale myślę, że dobrze obrazujący przykład: Ojciec ma dwóch synów. Pierwszy jest gównem (przyjmując wcześniejsze nazewnictwo), drugi jest całkiem wartościowym człowiekiem. Najpierw poznaję tego pierwszego i z tego powodu nie chcę już poznawać drugiego i nazywam go gównem. No, fajnie...

EDIT:

elrond pisze:
.....co za przykład


To może napiszesz, co jest w nim złego?

elrond pisze:
sorry nie chce mi się dłużej o tym gadać.....


Bo nie masz żadnych sensownych argumentów na to swoje wzbranianie się przez "Domem złym".

elrond pisze:
ps.miłego oglądania!


Ja już oglądałem, ty nie, więc to raczej powinno być skierowane do ciebie, kiedy się wreszcie zdecydujesz :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 14:35:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
akurat wzbraniać się wolno każdemu i nie potrzeba tu argumentów :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 14:37:18 

Rejestracja:
pt, 15 stycznia 2010 23:06:53
Posty: 66
Tylko nie trzeba przy tym obrzucać gównem i oceniać, skoro się nie widziało.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 14:39:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
elrond pisze:
.. ależ tak , po obejrzeniu fragmentu "filmu" Wesele mam wielkie uprzedzenia i nie mam ochoty ogladać więcej czyjegoś gówna

Postscriptum pisze:
Może nie najlepszy, ale myślę, że dobrze obrazujący przykład: Ojciec ma dwóch synów. Pierwszy jest gównem (przyjmując wcześniejsze nazewnictwo), drugi jest całkiem wartościowym człowiekiem. Najpierw poznaję tego pierwszego i z tego powodu nie chcę już poznawać drugiego i nazywam go gównem. No, fajnie...


ale fajna wymiana zdań!

...ale może być też tak, że nie będziemy z zapartym tchem oglądać jak pan "artysta" rżnie kupę w nadziei, że na końcu zobaczymy złoty sygnet....??? :?: :roll:

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 14:49:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Postscriptum pisze:
Ojciec ma dwóch synów. Pierwszy jest gównem


dla mnie to jest nie do przyjęcia

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 15:20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Postscriptum pisze:
Bo nie masz żadnych sensownych argumentów na to swoje wzbranianie się przez "Domem złym".

...ja nie mogę ! :D człowieku opanuj się .....skoro nie mam zamiaru oglądać tego filmu to widocznie mam swoje powody!!! długo jeszcze będziesz męczył ? :roll: ...sorry ,to jakieś twoje idee fixe ? :shock:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 15:25:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Pietruszka pisze:
...ale może być też tak, że nie będziemy z zapartym tchem oglądać jak pan "artysta" rżnie kupę w nadziei, że na końcu zobaczymy złoty sygnet....???

:piwo:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 16:15:40 

Rejestracja:
pt, 15 stycznia 2010 23:06:53
Posty: 66
elrond pisze:
skoro nie mam zamiaru oglądać tego filmu to widocznie mam swoje powody!!! długo jeszcze będziesz męczył ?


Myślałem, że można porozmawiać o tych powodach, ale widocznie nie da się. Ja cię przecież nie będę zmuszał do obejrzenia tego filmu. Skoro nie chcesz dalej dyskutować to ok, ale prosiłbym, żebyś nie krytykował filmu bez obejrzenia go i tym samym bez podania ani jednego merytorycznego argumentu (bo argument o tym, że, łagodnie mówiąc, nie podoba ci się "Wesele", jest argumentem tylko na to, że nie chcesz oglądać, ale nie na to, że "Dom zły" jest złym filmem/filmem, który ci się nie podoba).

antiwitek pisze:
dla mnie to jest nie do przyjęcia


Polecam czytanie treści zawartej w nawiasach :wink:

Aż się skuszę na zobaczenie "Wesela", żeby zobaczyć co tak bardzo zraziło elronda :P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 18:58:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Postscriptum pisze:
(bo argument o tym, że, łagodnie mówiąc, nie podoba ci się "Wesele", jest argumentem tylko na to, że nie chcesz oglądać,

bingo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D NIE CHCĘ OGLĄDAĆ !

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 października 2010 19:11:48 

Rejestracja:
pt, 15 stycznia 2010 23:06:53
Posty: 66
No właśnie. I nie byłoby tej całej dyskusji, gdybyś się ograniczył tylko do tego, że nie chcesz oglądać. Nie chcesz to nie, twoja sprawa. Masz powody i ja twoją decyzję akceptuję, chociaż nie rozumiem. Nie tego się "czepiałem".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 24 października 2010 11:33:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Dziwna tu trochę dyskusję prowadziliście, panowie :roll:

Rzeczywiście,

Cytat:
nie byłoby tej całej dyskusji, gdybyś się ograniczył tylko do tego, że nie chcesz oglądać. Nie chcesz to nie, twoja sprawa.


i nie ma o czym gadać. Postscriptum rzeczywiście sprawiałeś momentami wrażenie, jakbyś miał misję przekonania elronda ;-) Z drugiej strony elrond jednak nie masz się co dziwić, że ktoś podejmuje dyskusję, skoro nie piszesz tylko, że nie masz ochoty oglądać, tylko oceniasz jednoznacznie negatywnie coś, czego nie znasz.

W całym tym wymienianiu się postami najbardziej merytoryczny wydał mi się post Mikiego i ta wypowiedź:

Miki pisze:
Bez oglądania to wiążącego sądu wydać się jednak nie da. Mogę sobie wyobrazić osobę, która nie będzie chciała obejrzeć "Złego porucznika" Ferrary, bo odrzuci go opis perypetii głównego bohatera, w którym roiłoby się od obrzydliwych scen. Elrondzie, podobne uprzedzenie może spowodować, że ktoś nie obejrzy wartościowego filmu.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group