Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 24 kwietnia 2017 22:09:30

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 marca 2012 14:21:31 
Awatar użytkownika

Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Crazy pisze:
Tymczasem przypomniałem sobie o filmie, który podobał mi się na pewno bardziej niż Leon, a nie zdobył chyba ani jednego głosu, ja zresztą o nim zapomniałem - Wiek niewinności.

JEZU! Co za WSTYD!!! :oops: :oops: :oops: Jeszcze gorsza wtopa niż z Babette :(

Age of Innocence to jeden z moich najukochańszych filmów, a tu jakieś zaćmienie. Durnota po prostu ;(

Po edycie:

1. Se7en
2. Age of Innocence
3. Death and the Maiden
4. Leon
5. Silence of the Lambs
6. Unforgiven
7. Usual Suspects
8. Trzy Kolory (jeśli trzeba wybrać, to: Niebieski)
9. Before Sunrise
10. Night on Earth

....ale to tak dla zagłuszenia wyrzutów sumienia...

"If you say why not bomb [Soviets] tomorrow, I say, why not today. If you say today at five o’clock, I say why not one o’clock?" John Von Neumann

Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 marca 2012 18:44:27 
Awatar użytkownika

Tyler Durden pisze:
JEZU! Co za WSTYD!!!

Oto główny powód dla którego nie biorę udziału w tych rankingach.
Przypominam sobie jak w sierpniu, pod jakąś kanciapą na Mazurach, opędzając się od komarów i korzystając z dobrodziejstw wi-fi czytałam z komórki relacje Elronda z nowych horyzontów. Ile filmów człowiek jest w stanie obejrzeć, ile pamiętać? a ile wogóle pominęło (się?)
Ostatnio jestem pod wrażeniem Wyspy
to jest pożyteczny wątek

Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 kwietnia 2013 21:35:20 
Awatar użytkownika

Crazy pisze:
28. Lista Schindlera - za bardzo melodramatyczny, ale mimo wszystko bardzo przejmujący
27. Co się zdarzyło w Madison County - płakałem na tym...
26. Naga broń - na tym oczywiście też
25. Crying Game - na tym wbrew tytułowi nie, ale pamiętam, że to film na najwyższym poziomie
24. Usual Suspects - to też tak pamiętam, sęk w tym, że oba filmy pamiętam dość słabo (pewnie oba miałbym wyżej, może kiedyś)
23. Tajemnica morderstwa na Manhattanie - ten za to widziałem dopiero co i jest pierwsza klasa!
22. Rozważna i romantyczna - a ten znam na wyrywki: piękny, pełny film
21. Zawieście czerwone latarnie - doskonałość formy

20. Na skróty - brawura i geniusz opowiadania o zwykłych ludziach - ale koniecznie do powtórki!!
19. Ed Wood - film, który o niezrównanej pasji opowiada z pasją, fantazją, humorem i zaraźliwie
18. Jańcio wodnik - stylowo, pięknie i głęboko; dla mnie najlepszy polski film tego okresu!
17. Skazani na Shawshank - potencjalny top ten, ale widziałem tylko raz... zdaje się, że było po prostu wspaniałe
16. Chungking Express - genialna opowieść o współczesnym człowieku... cóżże z hongkongu?
15. Zły porucznik - kino moralnego wstrząsu
14. Jej wysokość Afrodyta - możliwe, że mój Allen numer jeden i możliwe, że dałbym do dziesiątki, ale mam go aż za bardzo na świeżo i jeszcze się nie uleżał
13. Pulp Fiction - klasyk absolutny, chociaż taki młody... czy to nie ostatni film póki co, który naprawdę zasłużył na to miano?
12. W imię ojca - POTĘŻNA emocjonalna bomba

no, awans z 28 gdzieś w okolice 15. chyba w każdej innej pięciolatce byłaby murowana pierwsza dziesiątka.

How are you?

Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 sierpnia 2013 15:48:29 
Awatar użytkownika

Ponarzekałem właśnie na obecny kiepski sezon filmowy, a tu wystarczyło się wybrać do Iluzjonu na coś ze starego dobrego 1994 i od razu bije na głowę wszystko, co w tym roku zobaczyłem... a przecież na powyższej liście by się ledwo zmieścił w jakiej trzeciej dziesiątce :shock:

Czysta formalność Giuseppe Tornatore. Świetne kino!

How are you?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.