Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 18 listopada 2017 07:30:17

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 29 października 2017 21:24:15 
Awatar użytkownika

Też widziałam dziś ' Twojego Vincenta'.
Co prawda nie wszystkie kadry równe, niektóre nie dają rady, ale całość wspaniała, czułam się zatopiona w pięknie! Fabuła jak najbardziej się broni, film mnie mocno poruszył, opowiedziana historia we mnie siedzi. Kiedyś koniecznie będę musiała przeczytać listy Van Gogha, bo z ich fragmentów, które tu, czy tam do mnie dotarły, wyłania się naprawdę zaskakujący obraz człowieka, w którym czuję, ze mogę znaleźć sporo dla siebie.
Piękna była tez scieżka dźwiękowa, szkoda tylko, że tak mało jej - ale trafiła w 100% w to, czego ostatnio szukam w muzyce i znaleźć nie umiem (bo nie wiem, gdzie szukać - ale już twórczość Clinta Mansella ustawiłam sobie w 1 kolejności do przesłuchania).
Wyszłam z kina, marząc o tym, żeby spędzić życie malując cyprysy i gwiazdy...

PostWysłany: pt, 10 listopada 2017 15:38:37 
Awatar użytkownika

Fengari pisze:
Wyszłam z kina, marząc o tym, żeby spędzić życie malując cyprysy i gwiazdy...

..no to nie ma na co czekać :wink:

PostWysłany: pt, 10 listopada 2017 19:18:22 
Awatar użytkownika

Ech, żebym to ja miała kiedy...
Malowanie bardzo wolno mi idzie i dużo czasu zabiera. A jak już mam czas, to nie mam weny... zawsze to tak jakoś wychodzi...

PostWysłany: czw, 16 listopada 2017 00:09:01 
Awatar użytkownika

W piątek wybieramy się do kina (rzecz całkiem niezwykła!). Mamy na oku jeden z trzech filmów.

Po pierwsze, Najlepszy - film Łukasza Palkowskiego, reżysera "Bogów" o tym mega triathloniście, który w międzyczasie był pacjentem Monaru. Mam nadzieję na kolejny bardzo dobry polski film.

Po drugie, Manifesto, czyli Cate Blanchett w 13 rolach. Nie wiem, czy to będzie dobre, ale mam ochotę się przekonać.

Po trzecie, fiński film Po tamtej stronie, Aki Kaurismakiego. Wyraźnie widać, że to kino a la Jarmusch, zawsze tak z nim było, ale o ile Leningrad Cowboys wydawali mi się jeszcze Jarmuschem dla ubogich, to Człowiek bez przeszłości jest wręcz pięciogwiazdkowy. Trailer poniżej, bardzo mi się dobrze go oglądało:

phpBB [video]

Zobaczymy, co się uda!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa UTC+1godz.