Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 12:31:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 stycznia 2013 20:11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
dzięki Crazy za linka!

przede wszystkim: rząd 3 miejsce piętnaste, niewygodne stare zdarte siedzenia, możliwość wyłożenia nóg (niestety takie rzeczy praktykowałem, szczególnie w kiedy nie było dużo osób na seansie i nikogo to obchodziło :oops: ), a żeby było najbardziej klasycznie to w zimie jeszcze zimno

dziś (czy dzisiaj?) nie wymagam od sal za dużo, coraz mniej od filmów, ale nie bez przesady, tzw. szeroko pojęte kino offowe, artystyczne ostatnio mnie w ogóle nie bawi ani zastanawia, wybieram raczej produkcje typu thriller, gangsterskie, sf, sądowe, polityczne, i jeszcze co nazwałbym gatunkiem "dobrze opowiedziane historie, które chce się oglądać" - mam nadzieję, że nie są to oznaki dziadostwa

ps
a dzisiaj (czy dziś?) mignęla mi na półce książka autorstwa Jana Jakuba Kolskiego, chyba powieść, ktoś czytał może? dobre to?
off ps

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 stycznia 2013 21:50:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Kiedyś we Wrocławiu istniały stare kina z klimatem, nazywały się min. Lwów, Warszawa, Polonia czy Lalka. Kina te upadły dlatego, że wyparły je Multikina. Ale na szczęście był ktoś mądry i wpadł na pomysł, że można by w starym kinie Warszawa zrobić taki właśnie klimat. I tak oto powstało Dolnośląskie Centrum Filmowe. Ma ono 4 sale kinowe, które mają swoje nazwy...na cześć starych wrocławskich kin nazwano je... Warszawa, Lalka, Polonia, Lwów.
Dzisiaj np. byłem z żoną na filmie "Piąta pora roku". Seans był w kameralnej sali Polonia, która ma ok. 65 miejsc.
W takim kinie, aż chce się oglądać filmy! Nie ma popcornu, napoi, itd. Ba! Nawet reklam nie puszczają. Człowiek czasem ma ochotę wskoczyć do filmu, jak Tytus de Zoo.
No i cenowo też jest różnica, np. w środy filmy są za 11 zł!

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2013 21:40:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
viator pisze:
No i cenowo też jest różnica, np. w środy filmy są za 11 zł!


w lubelskiej Bajce też są takie seanse bodajże we wtorki, a na Czechowie, osiedlu, na którym mieszkałem z 9 lat, jest małe kino ABC o podobnym klimacie, co opisał Viator, ale z racji posiadania karty nauczycielskiej w Cinema City przez B. , co daje zachęcają cenę, chodzimy statystycznie częściej na sale z reklamami, popcornem i colą ;)

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group